Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κωστα, σωστο ειναι αυτο που σε βολευει τελικα. Ουτε με το 67αρι ειδα να υστερει καπου, ουτε με το 71. Αν αγοραζα τωρα για καρτερι, σε 76αρι θα πηγαινα, ασχετως πως το 687 δεν το αλλαζω
Ετσι ειναι Βικτωρα και εγω παω και με τουs 55 αλλα βλεπω οτι οι 66 και οι 71 στην καραμπινα με βολευουν πιο πολυ τωρα επειδη ο φιλοs θελει δικανο και για καποια ειδικη χρηση πιστευω αυτο θα ειναι το καλυτερο για αυτον εμενα προσωπικα με βολευουν πιο πολυ οι μακριεs κανεs
 
Η φωτο που ανέβασα στο ποστ με τα τσοκ 24γρ κικς κ μπριλε'ι με 3αρα ήταν.
Γράφει η κάννη τι είναι γιατί 18.6 έβγαινε η urika2
Το ξέρω φίλε τη 6αρα έχω δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ορισμένοι λένε ότι η 3 δεν είναι καλή εναs τυποs την πήρε το πρωί το απόγευμα πήγε στιs φασσεs και την άλλη μέρα την άλλαξε με μία Βαικαλ γιατί λέει δεν έκοβε εγώ την είχα και την 3 και δεν είδα κάτι τετοιο
 
Το ξέρω φίλε τη 6αρα έχω δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ορισμένοι λένε ότι η 3 δεν είναι καλή εναs τυποs την πήρε το πρωί το απόγευμα πήγε στιs φασσεs και την άλλη μέρα την άλλαξε με μία Βαικαλ γιατί λέει δεν έκοβε εγώ την είχα και την 3 και δεν είδα κάτι τετοιο
Άμα δεν φέρεις το κοντάκι στα μέτρα σου βλέπεις εφιάλτες, αν το φέρεις όνειρα τρελά.
Μια φορά που πήρα στα χέρια μου με 18.6 με άφησαν κ αλαξα τις κλισεις σαν την δικια μου με τις φλατζες κ μου ήρθε κ αυτή αμέσως.
 
Μια ερώτηση ,το 686 που αγόρασα τον Μάιο νιώθω ότι λίγο πριν κλείσουν τέλειος οι καννες έχουν έναν μικρό τζόγο δεξιά αριστερά ,ίσως να είναι και η ιδέα μου ,όμως σε γενικές γραμμές το κλείσιμο του όπλου το νιώθω χαλαρό ,που να το πάω για έλεγχο ; Τι μπορεί να παίζει ; Και ποιο το κόστος επισκευής
Γιά έλεγχο σου προτείνω τον Κώστα τον Λιάκο στον Ασπρόπυργο, καλός γνώστης των Beretta με εκπαίδευση στο εργοστάσιο, και θα σου πει ακριβώς αν χρειάζεται να κάνεις κάτι ή όχι, δεν θα σε βάλει δηλαδή σε διαδικασία επισκευής αν δεν είναι απαραίτητο
 
Άμα δεν φέρεις το κοντάκι στα μέτρα σου βλέπεις εφιάλτες, αν το φέρεις όνειρα τρελά.
Μια φορά που πήρα στα χέρια μου με 18.6 με άφησαν κ αλαξα τις κλισεις σαν την δικια μου με τις φλατζες κ μου ήρθε κ αυτή αμέσως.
Νομίζω ότι οι συγκεκριμενεs έχουν τη γραμμή που χρειάζεται από μονεs τουs αλλά και σε ένα φτηνό δικανο που έχω δεν έχω αλλάξει τίποτα και δύσκολα να σφαλω σε βολη πιστεύω άμα ξαμωσειs όλα τα άλλα είναι δευτερα
 
Νομίζω ότι οι συγκεκριμενεs έχουν τη γραμμή που χρειάζεται από μονεs τουs αλλά και σε ένα φτηνό δικανο που έχω δεν έχω αλλάξει τίποτα και δύσκολα να σφαλω σε βολη πιστεύω άμα ξαμωσειs όλα τα άλλα είναι δευτερα
Είμαι αριστερόχειρας. Οπότε θέλει τουλάχιστον τούμπα η φλατζα.
Ξαμωσεις τι σημαίνει;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top