Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
View attachment 32599
και πιατακια και κυνηγι δεν κανω διαχωρισμους! ειναι λιγο εμπροστοβαρη με την βαρια βιδα της αποθηκης αλλα νομιζω καπως θα το φτιαξουμε. Το ΣΚ εχει ντουφεκιδι στα σκοπευτηρια της Αττικής
Καλορίζικο και να το χαρείς .... .terror.
 
Σας ευχαριστω ολους για τα καλοριζικα!
Εντυπώσεις θετικες σημερα για πρωτη φορα στον Ασπροπυργο με Λεωνιδες, Γιωργο και Τζερυ παρατηρητη που ήρθε αργοτερα να καταστρωσει τα πλανα του για τον αγωνα.
Οι πρώτες πουλες ηταν πολυ καλες με ωραια σπασιματα μετα ψιλομαλακιζομουν αλλα ολα ειναι στο προγραμμα.
Το οπλο εχει καθαρη σκοπευτικη ευθεια και το λιγο παραπανω βάρος μπροστά δεν με ενοχλησε οσο στις ξηρες επωμισεις. Το πιασιμο αρκετα καλο οπως και οι ντουφεκιες εστω και σε πιατακια. Επισης δεν κανει αυτο το ντινν ντινν της κουδουνιστρας που εχουν οι α400 μαλλον λογω πολυ μικρου πιστονιου.
Κανενα προβλημα δυσλειτουργιας παρολο που εχει ανοιχτή μονο 1 τρυπα αεριων στην κάννη, θα δοκιμαστει εκτενεστερα τον χειμωνα οταν μεινει ακαθαριστη.
Ανυπομονώ να την παρω στο πρώτο τσιχλοκαρτερο!
 
View attachment 32599
και πιατακια και κυνηγι δεν κανω διαχωρισμους! ειναι λιγο εμπροστοβαρη με την βαρια βιδα της αποθηκης αλλα νομιζω καπως θα το φτιαξουμε. Το ΣΚ εχει ντουφεκιδι στα σκοπευτηρια της Αττικής
Σπυρο να το καταευχαριστηθεις φιλε επιτελους και ενα μαυρο α400 και ριγα ανθρακονιμα βλεπω ευτηχως γτ το βαρος μπρωστα θα εφευγε πολυ
 
Σας ευχαριστω ολους για τα καλοριζικα!
Εντυπώσεις θετικες σημερα για πρωτη φορα στον Ασπροπυργο με Λεωνιδες, Γιωργο και Τζερυ παρατηρητη που ήρθε αργοτερα να καταστρωσει τα πλανα του για τον αγωνα.
Οι πρώτες πουλες ηταν πολυ καλες με ωραια σπασιματα μετα ψιλομαλακιζομουν αλλα ολα ειναι στο προγραμμα.
Το οπλο εχει καθαρη σκοπευτικη ευθεια και το λιγο παραπανω βάρος μπροστά δεν με ενοχλησε οσο στις ξηρες επωμισεις. Το πιασιμο αρκετα καλο οπως και οι ντουφεκιες εστω και σε πιατακια. Επισης δεν κανει αυτο το ντινν ντινν της κουδουνιστρας που εχουν οι α400 μαλλον λογω πολυ μικρου πιστονιου.
Κανενα προβλημα δυσλειτουργιας παρολο που εχει ανοιχτή μονο 1 τρυπα αεριων στην κάννη, θα δοκιμαστει εκτενεστερα τον χειμωνα οταν μεινει ακαθαριστη.
Ανυπομονώ να την παρω στο πρώτο τσιχλοκαρτερο!
Σε είδε ο Λεο ; είναι οκ το κοντακι ;
 
Σας ευχαριστω ολους για τα καλοριζικα!
Εντυπώσεις θετικες σημερα για πρωτη φορα στον Ασπροπυργο με Λεωνιδες, Γιωργο και Τζερυ παρατηρητη που ήρθε αργοτερα να καταστρωσει τα πλανα του για τον αγωνα.
Οι πρώτες πουλες ηταν πολυ καλες με ωραια σπασιματα μετα ψιλομαλακιζομουν αλλα ολα ειναι στο προγραμμα.
Το οπλο εχει καθαρη σκοπευτικη ευθεια και το λιγο παραπανω βάρος μπροστά δεν με ενοχλησε οσο στις ξηρες επωμισεις. Το πιασιμο αρκετα καλο οπως και οι ντουφεκιες εστω και σε πιατακια. Επισης δεν κανει αυτο το ντινν ντινν της κουδουνιστρας που εχουν οι α400 μαλλον λογω πολυ μικρου πιστονιου.
Κανενα προβλημα δυσλειτουργιας παρολο που εχει ανοιχτή μονο 1 τρυπα αεριων στην κάννη, θα δοκιμαστει εκτενεστερα τον χειμωνα οταν μεινει ακαθαριστη.
Ανυπομονώ να την παρω στο πρώτο τσιχλοκαρτερο!
Καλοριζικο Σπύρο είναι πανέμορφο. Μπορείς να μου πεις ποιο ακριβώς μοντέλο είναι και ποιο το βάρος της??
 
Σας ευχαριστω ολους για τα καλοριζικα!
Εντυπώσεις θετικες σημερα για πρωτη φορα στον Ασπροπυργο με Λεωνιδες, Γιωργο και Τζερυ παρατηρητη που ήρθε αργοτερα να καταστρωσει τα πλανα του για τον αγωνα.
Οι πρώτες πουλες ηταν πολυ καλες με ωραια σπασιματα μετα ψιλομαλακιζομουν αλλα ολα ειναι στο προγραμμα.
Το οπλο εχει καθαρη σκοπευτικη ευθεια και το λιγο παραπανω βάρος μπροστά δεν με ενοχλησε οσο στις ξηρες επωμισεις. Το πιασιμο αρκετα καλο οπως και οι ντουφεκιες εστω και σε πιατακια. Επισης δεν κανει αυτο το ντινν ντινν της κουδουνιστρας που εχουν οι α400 μαλλον λογω πολυ μικρου πιστονιου.
Κανενα προβλημα δυσλειτουργιας παρολο που εχει ανοιχτή μονο 1 τρυπα αεριων στην κάννη, θα δοκιμαστει εκτενεστερα τον χειμωνα οταν μεινει ακαθαριστη.
Ανυπομονώ να την παρω στο πρώτο τσιχλοκαρτερο!
Καλοντουφεκο σπυρο με υγεια να το χαρεις. .πολυ ωραιο
 
Καλημέρα σε όλους...εντυπώσεις...μόλις πριν από καμμιά ώρα έπιασα στα χέρια μου την Ultraleggero...βέβαια αυτή που είδα ήταν με 61 πόντους κάννες....το όπλο είναι ελαφρύ...πολύ όμορφο και ζυγισμένο με τις κάννες αυτές....εγώ το παράγγειλα με 71 εκ. διότι θα θέλει και προέκταση το κοντάκι άρα συν βάρος πίσω, αλλά σε κάποιον που το θέλει με 61 εκ. το όπλο είναι απλά...φονιάς ..για τα κυνήγια της μπεκάτσας και των άλλων πουλιών σε φέρμα......άντε να έρθει με το καλό....
 
Καλημέρα σε όλους...εντυπώσεις...μόλις πριν από καμμιά ώρα έπιασα στα χέρια μου την Ultraleggero...βέβαια αυτή που είδα ήταν με 61 πόντους κάννες....το όπλο είναι ελαφρύ...πολύ όμορφο και ζυγισμένο με τις κάννες αυτές....εγώ το παράγγειλα με 71 εκ. διότι θα θέλει και προέκταση το κοντάκι άρα συν βάρος πίσω, αλλά σε κάποιον που το θέλει με 61 εκ. το όπλο είναι απλά...φονιάς ..για τα κυνήγια της μπεκάτσας και των άλλων πουλιών σε φέρμα......άντε να έρθει με το καλό....
Τιμή ; Βάρος με 61 εκατοστά;
 
Σε κάποιο ποστ μάλλον εδώ είχα δει μια πατέντα για να μην κάνει τον ήχο ντιιιν η α400.ξερει κάνεις?

Δεν ξέρω αν είχες διαβάσει αυτό, αλλά ένας φίλος είχε βάλει κομμένο κάλυκα στο ελατήριο μέσα στην πάπια. Το δοκίμασε μπροστά μου, οκ κάποια αλλαγή υπήρχε αλλά ρε φίλε πραγματικά δεν το ακούς αυτό το ντιν όταν κυνηγάς... Εγώ εδώ δεν καταλαβαίνω κλώτσημα με τη μπενέλι όταν ρίχνω. Προχτές έριξα 36 γραμ 3άρια, και αν με ρωτήσεις θα σου πω ότι έριχνα με αεροβόλο. Στο λέω γτ θεωρώ ότι τέτοιες πατέντες προσφέρουν μόνο κίνδυνο.
 
Κάτι τέτοια βλέπω και διαολιζομαι επιτρέπετε όπλο 1600ευρω αγορασμένο τ 2015 να πολυμεριζετε και να διαλύσετε τ πέλμα σε 6 χρόνια??
Με μια ματιά π έριξα κάνει 35ευρω συν μεταφορικά τ ίδιο
Παναγιώτη ποιο όπλο είναι??
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top