Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Από τους ετήσιους τζίρους που κάνουν και οι 2 εταιρείες από τα ρούχα και αξεσουάρ και φυσικά από τα αντίστοιχα έξοδα σε τέτοιου είδους διαφημίσεις, εν αντιθέσει με τα κυνηγετικά όπλα! Η μπερέττα ως όπλα η δύναμη της είναι τα πιστόλια και τα πολεμικά, τα λειόκαννα κυνηγετικά είναι για να τσακώνονται οι μπερετ.. με τους μπενελ...
Αυτήν την στιγμή έβγαλε ανακοίνωση να πάνε να εργαστούν όλοι οι οπλουργοί στο Γκαρντονε για να καλυφθεί η παραγγελία της Βραζιλίας.
Σε ευχαριστώ,δεν γνωρίζω από που βγαίνουν οι τζιροι της και έχω ψάξει I ternet και ποιο παλιά αλλά δεν είχα βρει κάτι.
 
Επί χρόνια την Χόλαντ την είχε η Chanel με τα αρώματα! Ε τώρα ας την αγοράσει και μία οπλοβιομηχανία!
Μετά το Brexit ίσως είναι η μόνη λύση για επιβίωση αυτών των βιοτεχνιών. Έχουν γίνει και άλλες τέτοιες κινήσεις και σε άλλες βιοτεχνίες αυτήν την περίοδο! Και μην ξεχνάμε ότι τα τελευταία χρόνια τόσο η Χόλαντ όσο και η Μπερέττα είναι πάνω στο κυνήγι εταιρίες Lifestyle!!!! Είναι περισσότερο βιώσιμες πουλώντας ρούχα και αξεσουάρ!
Είχα πει το τελευταίο μου τουφέκι θα είναι ένα S3 ή SO3, τα έβρισκα σε λογικές τιμές..... ελπίζω τώρα να μην το πληρώσω για Χόλαντ βασιλικό!!!!
Άσε τις μερεντες Νικηφόρε δες αυτό .
 
Μηπως γνωριζει καποιος ποσο κωνο ακριβως εχει η καννη της greystone;Εχει 18.2 αυλο και 7cm τσοκακια ;Το ερωτημα μπορει να εχει τεθει και παλαιοτερα αλλα αν μπορω να το εχω για να δω εαν μια καννη που εχω στην 302 με 18,2 αυλο μπορω να την βελτιωσω και μετατρεψω με τα αναλογα τσοκ θα βγαλω αποτελεσμα η θα παει στραφει η δουλεια;
 
Μηπως γνωριζει καποιος ποσο κωνο ακριβως εχει η καννη της greystone;Εχει 18.2 αυλο και 7cm τσοκακια ;Το ερωτημα μπορει να εχει τεθει και παλαιοτερα αλλα αν μπορω να το εχω για να δω εαν μια καννη που εχω στην 302 με 18,2 αυλο μπορω να την βελτιωσω και μετατρεψω με τα αναλογα τσοκ θα βγαλω αποτελεσμα η θα παει στραφει η δουλεια;
Για κωνο δε ξερω αλλα αν η 302 σου φοραει μομπιλ πως θα το κανεις το κολπο
 
Μηπως γνωριζει καποιος ποσο κωνο ακριβως εχει η καννη της greystone;Εχει 18.2 αυλο και 7cm τσοκακια ;Το ερωτημα μπορει να εχει τεθει και παλαιοτερα αλλα αν μπορω να το εχω για να δω εαν μια καννη που εχω στην 302 με 18,2 αυλο μπορω να την βελτιωσω και μετατρεψω με τα αναλογα τσοκ θα βγαλω αποτελεσμα η θα παει στραφει η δουλεια;
Για την greystone δες στην σελ.288-289..
 
Μηπως γνωριζει καποιος ποσο κωνο ακριβως εχει η καννη της greystone;Εχει 18.2 αυλο και 7cm τσοκακια ;Το ερωτημα μπορει να εχει τεθει και παλαιοτερα αλλα αν μπορω να το εχω για να δω εαν μια καννη που εχω στην 302 με 18,2 αυλο μπορω να την βελτιωσω και μετατρεψω με τα αναλογα τσοκ θα βγαλω αποτελεσμα η θα παει στραφει η δουλεια;
Μονο ένας πενελακιας θα σου πει τα μυστικά της greystone, θαλαμη 70 χιλ, κώνος 6 εκ, 18.2 αυλός
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top