Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φίλε το χω διαπιστώσει αυτό με το ΜR από ΒRAIN τουφεκιές εκεί που ούτε ο ίδιος δεν το πίστευα, άψογες τουφεκιές
με τα μαμα choke μιχαλη..πιστεψε και δοκιμασε τα μαμα...εχω τις αμφιβολιες οτι τα after market δινουν καλυτερες κατανομες και βλητικα μακρυτερα απο τα optima plus...στο κυνηγι μιλαω..μην μιλαμε για πινακα...
 
με τα μαμα choke μιχαλη..πιστεψε και δοκιμασε τα μαμα...εχω τις αμφιβολιες οτι τα after market δινουν καλυτερες κατανομες και βλητικα μακρυτερα απο τα optima plus...στο κυνηγι μιλαω..μην μιλαμε για πινακα...
Δεν ξέρω αρχικά δοκίμασα τα δικά της μετά ένα mod HELIX της Briley(πολύ σφιχτές τουφεκιές για τον τσίχλα κότσυφα που πάω ως επι των πλείστον) και είπα να δοκιμάσω τα ελληνικά τα BRAIN και με το MR τα έχουμε βρει απίστευτα δεν το έχω ξεβιδώσει από πάνω. Μπορεί οντως τα μαμά να είναι καλύτερα αλλά εμένα μου ταίριαξε το άλλο καλύτερα
 
Καλησπέρα σας,

Μιας που είμαι στην περίοδο αναζήτησης όπλου πέρασα από γνωστό κυνηγετικό κατάστημα της κεντρικής Μακεδονίας και επωμισα την νέα α300 outlander μιας που η χρηματική κατηγορία αυτή είναι που με ενδιαφέρει!!
Μετά από αρκετές επωμισεις σήκωσα ελαφρώς το κεφάλι να κοιτάξω την ευθύτητα της ρίγας... ΘΕΟΣΤΡΑΒΗ!!
Δεν είπα κάτι στον καταστηματάρχη μιας που το όπλο το έβγαλε από κουτί κλειστο!!
Έχετε συναντήσει κάτι παρόμοιο σε ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ όπλο ;
Ποσα θες φιλε εχω δει και εχω δει
 
OK δεκτό χωρίς παρεξήγηση έχω τα όπλα αυτα
Αν αναφέρεσαι σε εμένα,γελάω. Σιγά να μην παρεξηγηθουμε. Πιστεύω ότι όλα στην ζωή έχουν την αντικειμενική αλλά και την υποκειμενική οψη τους. Απλά καταθέτω την δική μου εμπειρία και τίποτε περισσότερο. Αν όλοι είχαμε την ίδια άποψη και αισθητική θα υπήρχε ένα όπλο για όλους μας. Να είσαι καλά. Ασφαλή κυνήγια να έχουμε
 
Αν αναφέρεσαι σε εμένα,γελάω. Σιγά να μην παρεξηγηθουμε. Πιστεύω ότι όλα στην ζωή έχουν την αντικειμενική αλλά και την υποκειμενική οψη τους. Απλά καταθέτω την δική μου εμπειρία και τίποτε περισσότερο. Αν όλοι είχαμε την ίδια άποψη και αισθητική θα υπήρχε ένα όπλο για όλους μας. Να είσαι καλά. Ασφαλή κυνήγια να έχουμε
Βεβαια
 
Με συγχωρείς αλλά... Νταξει.
Με συγχωρείς αλλά... Νταξει...ασχολίαστο δεν ξέρω τι μου κάθετε και τι όχι...?
Τι να πω εσυ ξερεις αλλα να σου καθοντε και τα αμερικανικα και τα ιταλικα το ιδιο ???
 
Αυτό φίλε εξαρτάται ανάλογα το σωματοτυπο τις ιδιαιτεροτητες του καθένα κλπ... Εν για να γράφω και να διαβάζει ο κόσμος, δεν θα κάνω εσωτερικό λογισμό παραγόντων για τουφέκι ες και κάννες που έχουν αφήσει απίστευτες αναμνήσεις σε εκατομμύρια κυνηγούς. Φιλικά. Δεν είναι δύσκολο να δεις μια υπέροχη αρκεί να το παρακολουθήσεις λαιβ στο κυνήγι με τα δικά σου χέρια και τα μάτια.
 
Αυτό φίλε εξαρτάται ανάλογα το σωματοτυπο τις ιδιαιτεροτητες του καθένα κλπ... Εν για να γράφω και να διαβάζει ο κόσμος, δεν θα κάνω εσωτερικό λογισμό παραγόντων για τουφέκι ες και κάννες που έχουν αφήσει απίστευτες αναμνήσεις σε εκατομμύρια κυνηγούς. Φιλικά. Δεν είναι δύσκολο να δεις μια υπέροχη αρκεί να το παρακολουθήσεις λαιβ στο κυνήγι με τα δικά σου χέρια και τα μάτια.
Στο ξαναλεω δεν αμφισβιτησα ποτε τα οπλα αυτα στα μετρα αναφερομαι αν τα εχεις βολευτει εσυ καμια αντιλογια
 
Όχι δεν έχω θέματα και ιδιαιτεροτητες. Επειδή παρακολουθώ συζητήσεις για να μην ξαναρωτά τα ίδια ανά 10 σελίδες, έστω κι αν κάποτε έγραφες πως τα μπενελλι δεν τραβάνε, πιστεύω το ίδιο ισχύει και με κοντάκι στα μέτρα και χωρίς. Εξαιρετικά μέτρια και επιλεκτικά λόγο κάννης και συστήματος.

Φιλικα
 
Όχι δεν έχω θέματα και ιδιαιτεροτητες. Επειδή παρακολουθώ συζητήσεις για να μην ξαναρωτά τα ίδια ανά 10 σελίδες, έστω κι αν κάποτε έγραφες πως τα μπενελλι δεν τραβάνε, πιστεύω το ίδιο ισχύει και με κοντάκι στα μέτρα και χωρίς. Εξαιρετικά μέτρια και επιλεκτικά λόγο κάννης και συστήματος.

Φιλικα
Οχι καποτε ειχα και εχω τα δικα μου δε τραβανε φιλε η Α 500 browning κωβει πολυ καλα αλλα ολα λοξηγκα εχει
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top