Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το είδες 76αρι και το λιγουρευτικες???.sarcastic.
Δεν βγαίνουν ευκολα τέτοια.Δεν έχω επικοινωνήσει,αλλά αν ειναι με αεριζόμενες πλαινές και σφηνα η πάνω ρίγα , που μάλλον έτσι είναι..τα 2χιλ δεν είναι τπτ γιαυτό το όπλο με αυτήν την βάση.
 
Χαχαχαχααααααααα καλά ότι πειs.Θα μάθεις και εσύ
Φιλαράκι δεν αφήνεις τα χαχανητα και τις ειρωνείες και να μας δώσεις και μας καμία πληροφορία μπας και "σωθούμε"???? Κρίμα είναι να κρατάς τις γνώσεις για πάρτη σου.
 
Ρε παιδιά εγώ ξέρω ότι τα ΑΤΑ φτιάχνονται στην Ιταλία και μέσω Τουρκίας πωλούνται,δε είναι καλύτερα ποιοτικά αλλά μας το κρατάνε μυστικό.Η σιωπη καμιά φορά είναι καλύτερη από την βλακεία.Τον βλάκα άμα δεν μιλήσει δεν θα τον καταλάβεις,το ζήτημα είναι να βρούμε κάναν έξυπνο να συναναστραφουμε να ανέβουμε επίπεδο.
 
Moνο οι βλάκες γελάνε όταν ξέρουν τα μισά.Και για να μην πείτε ότι έχω κάτι με τη συγκεκριμένη εταιρεία με τέτοια όπλα κυνηγάω αλλά μετά του 2015 δεν θα αγόραζα ποτε
Τεσπά, θα μας πεις που βασίζεις αυτά που λες ή να σου πω κι εγώ ότι τα όπλα που κυνηγάς φτιάχτηκαν στην Ταϊβάν; Με απόλυτη βεβαιότητα.
 
Moνο οι βλάκες γελάνε όταν ξέρουν τα μισά.Και για να μην πείτε ότι έχω κάτι με τη συγκεκριμένη εταιρεία με τέτοια όπλα κυνηγάω αλλά μετά του 2015 δεν θα αγόραζα ποτε
Γιώργο μπαίνεις σ' ένα φόρουμ το οποίο απαρτίζεται από αξιόλογους ανθρώπους και σαν προσωπικότητες αλλά και σαν επαγγελματίες ο καθένας στον τομέα του. Τουλάχιστον αυτά τα χρόνια που είμαι εδώ μέσα έχω καταλάβει ότι το μεγαλύτερο ποσοστό έχει μεγάλη εμπειρία στο θέμα κυνήγι.....πως το κατάλαβα???? Γιατί γράφουν τεκμηριωμένα!!! Αν θες λοιπόν να στηρίξεις την γνώμη σου απάντησε τεκμηριωμένα και ας είναι και λάθος!!! Το να πετάς μια παπατζα και να θες σώνει και ντε να σε πιστέψουμε δεν γίνεται.
 
Moνο οι βλάκες γελάνε όταν ξέρουν τα μισά.Και για να μην πείτε ότι έχω κάτι με τη συγκεκριμένη εταιρεία με τέτοια όπλα κυνηγάω αλλά μετά του 2015 δεν θα αγόραζα ποτε
Πες λοιπον απο που εβγαλες αυτο το συμπερασμα, Ειπαμε να λειπουν οι χαρακτηρισμοί συζητηση κανουμε ,ουτε και μεις μετοχες εχουμε στην εταιρεια αλλα καλό θα ηταν να πεις και το γιατί.
 
Από το να είναι σκουπίδια μέχρι ότι φτιάχνονται στην Κίνα και δεν ξέρω τι,υπάρχει διαφορά την 350 που έχω βλητικα είναι άριστη αλλά έχει τρομερή έκπτωση στην ποιότητα κατασκευής μετά από δέκα κυνήγια .Και στην πρωτη φώτο μια μπενελι του 1975 άβαφη με εκατοντάδες χιλιάδες φυσίγγια τα συμπεράσματα δικά σας IMG_20200319_143429.jpgIMG_20200418_123922.jpgIMG_20200418_123630.jpgIMG_20200418_123431.jpg
 
Από το να είναι σκουπίδια μέχρι ότι φτιάχνονται στην Κίνα και δεν ξέρω τι,υπάρχει διαφορά την 350 που έχω βλητικα είναι άριστη αλλά έχει τρομερή έκπτωση στην ποιότητα κατασκευής μετά από δέκα κυνήγια .Και στην πρωτη φώτο μια μπενελι του 1975 άβαφη με εκατοντάδες χιλιάδες φυσίγγια τα συμπεράσματα δικά σας View attachment 15427View attachment 15425View attachment 15426View attachment 15424
ναι σωστα τα λες αλλα δεν εχει σχεση αυτο το που φτιαχνονται με την ποιοτητα κατασκευης του τωρα.[σε 2 φιλους μου δεν εχει παθει το παραμικρο η 350]
 
ναι σωστα τα λες αλλα δεν εχει σχεση αυτο το που φτιαχνονται με την ποιοτητα κατασκευης του τωρα.[σε 2 φιλους μου δεν εχει παθει το παραμικρο η 350]
Η μεγάλη ζήτηση το μάρκετινγκ και ανταγωνισμός εχουν φερει εκπτωσεις απο τις βαφες εως σχεδον ολα τα περιφερειακά μερη του οπλου, παλια η κάθε εταιρία έβγαζε 1με 2 μοντέλα τώρα η κάθε εταιρία έχει πάνω από δέκα.Οσοι κατέχουμε οπλα πριν το 2000 βλέπουμε εμφανή την διαφορά ποιότητας,είχα μια 391 Σπόρτινγκ όταν την πούλησα η κατάσταση της ήταν και την έβγαζες από βιτρίνα. Σήμερα η μια εταιρία εξαγοράζει την άλλη παίρνει φασόν προϊόντα απο αλλου στο βωμο του κερδους λογικο να πεφτει η ποιοτητα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top