Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μια φώτο την βάση βάλε Μιχάλη.
Inked25-FD5-F0-F-2-A0-A-4-A43-B9-E8-74440-CB02-A64-LI.jpg
Έλα φίλε
 

Attachments

  • 9E037113-94DF-47BF-800D-811BCE88CCAC.png
    9E037113-94DF-47BF-800D-811BCE88CCAC.png
    1,3 MB · Προβολές: 49
To Silver pigeon είναι.
9-E037113-94-DF-47-BF-800-D-811-BCE88-CCAC.png
Ναι το γνωρίζω αλλά με μια έρευνα αγοράς που έκανα στο Ίντερνετ δεν βρήκα κανένα silver pigeon με σταθερά τσοκ και τέτοιο κοντάκι. Γι αυτό αναρωτιέμαι ποιο μοντέλο silver pigeon είναι; Και επίσης βλέπω και ένα κενό στο κοντάκι εκεί κοντά στην σκανδάλη και λέω μήπως και έχει αλλαγμένο κοντάκι;
 
Μάλλον είναι πριν το 2000, βρες τον αριθμό του όπλου πάνω στην βάση και στις κάννες να στείλουμε ένα mail στην Beretta. To όπλο το έχω ξανά δει στα Ιταλικά φόρουμ με αγγλε κοντάκι το συνηθίζουν στην Ευρώπη.
 
N
Μάλλον είναι πριν το 2000, βρες τον αριθμό του όπλου πάνω στην βάση και στις κάννες να στείλουμε ένα mail στην Beretta. To όπλο το έχω ξανά δει στα Ιταλικά φόρουμ με αγγλε κοντάκι το συνηθίζουν στην Ευρώπη.
ναι έτσι πρέπει γτ αν και είναι σχεδόν καινούριο να δω που κυμαίνονται οι τιμές τους να δω αν αξίζει τα λεφτά που ζητάει ο πωλητής και αν δεν συμφέρει να πάω σε κάποιο καινούριο
 
Μια ερώτηση ,το 686 που αγόρασα τον Μάιο νιώθω ότι λίγο πριν κλείσουν τέλειος οι καννες έχουν έναν μικρό τζόγο δεξιά αριστερά ,ίσως να είναι και η ιδέα μου ,όμως σε γενικές γραμμές το κλείσιμο του όπλου το νιώθω χαλαρό ,που να το πάω για έλεγχο ; Τι μπορεί να παίζει ; Και ποιο το κόστος επισκευής
 
Μια ερώτηση ,το 686 που αγόρασα τον Μάιο νιώθω ότι λίγο πριν κλείσουν τέλειος οι καννες έχουν έναν μικρό τζόγο δεξιά αριστερά ,ίσως να είναι και η ιδέα μου ,όμως σε γενικές γραμμές το κλείσιμο του όπλου το νιώθω χαλαρό ,που να το πάω για έλεγχο ; Τι μπορεί να παίζει ; Και ποιο το κόστος επισκευής
Πυρακια φιλε μου και θα γινει καινουργιο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top