Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγω την πηρα μεταχειρισμενη 6 μηνων με τα γρασσα χωρις να εχει ριξει πριν απο 11 χρονια 750 ευρωπαικα αν θυμαμαι καλα ειχε τοτε καινουρια 1250 σημερα μετα απο τοσα χρονια ποσο λες να την κοστολογησει??
κωστη και τωρα ξερω 2 μαγαζια που εχουν καινούργια 391 τεκνις οχι ομως με οπτιμα κανη στα 780 με 850 απο στοκ με 61 κανη σιγουρα τα 1500 ειναι πολλα συμφωνω εγω δε θα τα δινα ισως πονταρει ο πωλητης στο οτι δεν υπαρχει πλεον με οπτιμα κανη καινουργια μια λογικη τιμη για μενα θα ταν γυρω στα 300-400ρικα κατω φιλος μου που ψαχναμε πηρε μια την ιδια 7χρονων με καποια στιγματα απο ψωρα στη βαση 600ρικα απο οτι εχω δει μεταχειρισμενες παιζουν απο 700 εως 900 αναλογα τη κατάσταση οποτε ο καθενας που αγοραζει ψαχνεται και κρινει σιγουρα υπαρχουν και ευκαιριες
αυτο το οπλο ποσα το κοστολογειται







που ειναι πενα
 
Στις 302 ελεγαν οτι εσπαγαν τα κλειστρα? Αληθευει?
Πολλά ακούγονται όχι μόνο γιαυτη για όλα τα όπλα... πιστεύω όμως ότι δεν έφταιγε το οπλο στο 90% των περιπτώσεων αλλα κάτι φουρνέλα που το τροφοδοτούσαν... είτε ιδιογωμοσης είτε τα γνωστά καφέ-μπλε τις τότε εποχής.. και άλλες πατέντας που πιθανών έκαναν τα γερόντια όπως να ρίχνουν 3” σε 70mm Θαλάμη...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top