Benelli Team

Εγώ ρε παιδιά έχω μια 121 του 95 σκατα της βάζεις τουφεκιές βγάζει.
Έχει φαγωθεί ο κολλητός μου να μου την πάρει, αυτός έχει μια crio του 2004 αν δεν κανω λάθος λειτουργικά απροβλημάτιστη στα φυσίγγια μίζερη πολύ. Και ο άνθρωπος ρίχνει ποσότητες σε πολλά κυνήγια.
 
Φωτιά και λαύρα το benelli team σήμερα.
Στη φυση τα παντα αλλαζουν ,οταν το μυαλό κολλαει καπου τοτε δεν φταινε αλλοι που εκαναν το βημα παραπερα.
Μου θυμιζει τους αμερικανους που ηθελαν να βγαλουν στυλο με μελανι ντε και καλα για να γραφουν οι αστροναυτες στο διαστημα,οταν οι ρωσοι εγραφαν με μολυβι,απλα επειδη ετσι το ελυναν και δεν υπηρχε κανενας λογος κιολας

Ποιος ομως εφτασε στο φεγγαρι πρωτο;

Αμα κατι δεν κολαει δεν κολαει ρε φιλε και τελος.απλα η συνειδηση η παει μπροστα η κολαει η καταστρεφετε
 
Αυτό ισχύει.
Απλα δε μπρει να Λιτουργησει τοσο μεγαλος αυλος σε βαση αδρανειας.κωνος λεει μετα 18,3 + και μετα 19,7
Εγω ξερω σε μολυβδινα,οτι 18,3,4 προκειψει μετα τον κωνο εχει υποστει τις αλιωσεις που ειναι οι οποιες αλιωσεις
Μην ξεχνας επειτα πως και η ιδια η μπενελι για καποιους λογους ειτε βαρους ειτε για κατι αλλο,εβαλε συστημα αεριων στην μ4.

Το οποιο κι αυτο ήταν εμπνευσμένο απο την winchester με το τουφεκι στρατου μ1.επειτα η μοσσμπεργκ το 78 ηταν να βγαλει τετοιο οπλο σ καραμπινα
 
Κωνος
Αυλος 18,35
Μετα 19,7

Οτι περασει απο το 18,35 σε μολυβι θα φαει τις αξιώσεις που ειναι να φαει.ο 19,7 μετα αν μου δινει εμενα χαρτονι με τα στραπατσαρισμενα σαν συγκεντρωσεις και κατανομες ουαου λογο ατρακτου,εμενα δε μου λεει τιποτα να βλεπω ωραια στρωμενα τα οποια αλιωμενα μολυβια μου.
Ετσι κι αλλιως η καννη ειναι ετσι στημενη για να μπορει να δπυλεψει η αδρανεια με ολα τα φυσιγγια αν και δεν αφορα η συγκεκριμενη τα μολυβδινα

Εγω ξερω,κι οσοι κανουν κωνουε αυτο ξερουν,πως κωνος 1 2 ποντουε και κετα 18,3 γαμαει τα μισα οπου και να μπει μετα μακρυς κωνος μετα 18,7 και μετα παλι 18,4? Παλι το ιδιο.
Αμα δεν λενε επισημα να ενημερωσουν για τι φυσιγγια ειναι αυτα που εβγαλαν και απευθυνονται ΓΕΝΙΚΑ ξεπερνανε τα ορια του εμπορικου τρικ.θα αναγκασουν κοσμο να τα αγορασει υπερτιμημενα και να ξεχασει αυτα που ηξερε και ειχε μαθει

Τι να παω να δω σε πινακα;σε ισοκατανομη τα μισα στραβωμενα μου σκαγια επειδη περασαν απο κοντο κωνο και μετα 18,3 και θα τα θεραπευσει με τρικ ο 19,7;
 
Γι αυτο οι μισες πηγανε για κωνο και οι αλλες μισες στο καρ επειδη δεν ερχοντουσαν .

Φινιρισμα χρεπι. Τοσο κολλημα επειδη γραφουν μπενελλι πανω. Τοσο κολλημα με την προσφορα τοτε που στο παλιο φορουμ ειχε ανοιξει θεμα 40 σελιδες πως λυνεται το θεμα με το κουνημα της παπιας και τι θα γινει που η καννη εξωτερικα μετα απο καθε εξοδο γινεται κοκκινοκαφε. Λες και αυτο ηταν το θεμα οχι οτι η μια εριχνε σωστά,η αλλη μετρια και η αλλη εφτινε τα σκαγια σαν χαλασμενο αεροβολο μ16 με πλαστικες
Στη δική μου m2 15ετων δεν έχω τίποτα από αυτά που λες και δοκιμές έχω ανεβάσει όσο για το κούνημα της πάπιας εγώ έχω ανεβάσει λύση που πλέον δεν κουνάει,αλλά και όποιος δεν γουστάρει να το κάνει παίρνει μια καινούργια παπια, γιατί πλέον όλες οι πλαστικές έχουν ποδαράκια που εφαρμόζουν στη βάση . Λύση υπάρχει έτσι η αλλιώς ,σε στραβες ρίγες που έχουν πει κάποιοι εδώ μέσα σε αμερικάνικα με φοβερές κάννες τι μπορείς να κάνεις;
 
Last edited:
Το έχουμε ξαναπεί ότι την κανη της ρεμινγκτον δεν την έχει άλλο όπλο ,αλλά δεν ενδιαφέρει όλο το κόσμο αυτό γιατί σου λέει κανω τη δουλεια μου και ένα ποιο απροβληματιστο όπλο και τώρα αν τύχει και φάω και καμιά φορά δε βαριέσαι εδώ άνθρωποι φέτος που παίρνουν φυσίγγια χιλιάδες μιλάμε από συγκεκριμένο έμπορο δικά και 3 φορές φέτος μου είπαν με έσκισαν τα φυσίγγια ντουφεκιυσα τσίχλες και έπεφταν 150 μέτρα ίσως μετά αλλά τις υπόλοιπες 100 δεν είχαν θέμα και του χρόνου τα ίδια θα πάρουν ,κάπως έτσι είναι και με το ντουφέκι .
 
Τις πετάς!
Γλυτώνεις από μπροστοβαρισμα και είσαι καμιά 100στη γραμμάρια πιο ελαφρύς. :)
Μα παίρνεις υποτίθεται καλό όπλο και μετά ξεκινάς να το σκαλίζεις? Παλούκι για το σκιάχτρο να διώχνει τα πουλία μαστρο-Γιάννη.
 
Στη δική μου m2 15ετων δεν έχω τίποτα από αυτά που λες και δοκιμές έχω ανεβάσει όσο για το κούνημα της πάπιας εγώ έχω ανεβάσει λύση που πλέον δεν κουνάει,αλλά και όποιος δεν γουστάρει να το κάνει παίρνει μια καινούργια , γιατί πλέον όλες οι πλαστικές έχουν ποδαράκια που εφαρμόζουν στη βάση . Λύση υπάρχει έτσι η αλλιώς ,σε στραβες ρίγες που έχουν πει κάποιοι εδώ μέσα σε αμερικάνικα με φοβερές κάννες τι μπορείς να κάνεις;
Στο οπλο για πρασίνια βγαλανε πρωτη την sb3...και παπι δεν εχουν δει στη ζωη τους τι να σου πω εγω τωρα;
 
Αντεστρεψετο λιγο γιατι απ οτι πουλαει ο κυργιας σημερα με τουφεκια δηλητηριο ειναι τα ρωσικού
Δεν γίνεται γιατί είναι τα λόγια φίλου ,που τα ξέρει τα όπλα απ' έξω κι ανακατωτα .
 
Τον αλλον τον εφεραν σε καλυβα στον εβρο πριν 20 χρονια ,κρεμασαμε τα σαγονια μας οσο τον ακουγαμε.ηταν αριστος θεωρητικος με μια κοντη μπενελι.αναιρουσε ολα τα φυσιγγια,οπλο σε παπι δεν σηκωσε τη νυχτα γιατι δεν εβλεπε τιποτα ,δεν ηξερε να κυνηγαει μονο χαρτονια βαρουσε.απορω πως δεν ειχε καταλαβει στη ζωη του πως η περιφερεια ειναι τα στραβωμενα του...
 
Τον αλλον τον εφεραν σε καλυβα στον εβρο πριν 20 χρονια ,κρεμασαμε τα σαγονια μας οσο τον ακουγαμε.ηταν αριστος θεωρητικος με μια κοντη μπενελι.αναιρουσε ολα τα φυσιγγια,οπλο σε παπι δεν σηκωσε τη νυχτα γιατι δεν εβλεπε τιποτα ,δεν ηξερε να κυνηγαει μονο χαρτονια βαρουσε.απορω πως δεν ειχε καταλαβει στη ζωη του πως η περιφερεια ειναι τα στραβωμενα του...

Με τι όπλα κυνηγάς εσύ τώρα ;
 
Στον ύπνο του?
Στον υπνο του ισως γιατι εσκασε στο ουισκι και το φαι το πρωι 4 η ωρα δεν σηκωθηκε και την κοπανησε για αθηνα μπας και βαρεσει κανεναν κιτρινο πινακα να παει να δει τι δεν πηγε καλα
 
Back
Top