Benelli Team

Όλα είναι όπλα για κυνήγι απλά εξαρτάται από την οικονομική επιφάνεια αυτού που τα κρατά και τον τρόπο που κυνηγά .Ένας που έχει εκατομμύρια ευρώ Ζαμάν φου και πάει σε ρεζέρβες η σε καρτερακια με φραπέ σαν τους Άγγλους με τους φασιανούς και έρχονται τα πουλιά λέγοντας ήρθα μπάρμπα ρίξε.
 
Όλα είναι όπλα για κυνήγι απλά εξαρτάται από την οικονομική επιφάνεια αυτού που τα κρατά και τον τρόπο που κυνηγά .Ένας που έχει εκατομμύρια ευρώ Ζαμάν φου και πάει σε ρεζέρβες η σε καρτερακια με φραπέ σαν τους Άγγλους με τους φασιανούς και έρχονται τα πουλιά λέγοντας ήρθα μπάρμπα ρίξε.
Ρεζέρβες εκτός Αγγλίας,αν έχεις κερδίσει το τζόκερ και το είχες αποθημενο,περί ορεξεως....όπως και τα χρυσά δόντια κάποτε.
 
Η Benelli δεν παραμυθιαζει τον κόσμο στα ξύλα, ειδικά στά πολύ ακριβά τής μοντέλα ανέκαθεν έβαζε καλής ποιότητας καρυδια.
Συμφωνώ απόλυτα, όταν έχω χρόνο θα ανεβάσω συγκριτική φωτογραφία ξύλων μιας ταπεινής Montefeltro και ενός Silver Pigeon II...
 
Δεν είναι όπλα για κυνήγι αυτά ,σαν να πηγαίνεις για κυνήγι με το καλό σου το κουστούμι.
Έχω συναντήσει πολλές φορές άτομα που τα κυνηγετικά ρούχα παπούτσια είναι ποιο ακριβα από το ιταλικό κοστούμι μου και παπούτσια.
 
Back
Top