Benelli Team

Να ρωτήσω σχετικά με ένα Centro του 2000 που έχω. Αυτό το πήρα μόνο με 3 εργοστασιακά τσοκ.
Επειδή έχω όλη τη σειρά mobilchokes από ένα δίκανο beretta, αυτά είναι συμβατά με την κάνη του benelli, σωστά;
Αν η μπενελι σου εχει αυλο 18,3 με 18,4 και τα υπαρχοντα 3 τσοκ της ειναι 5 εκατοστα με το σπειρωμα στο πανω μερος, ναι ταιριάζουν αυτα της μπερετα.
 
Να ρωτήσω σχετικά με ένα Centro του 2000 που έχω. Αυτό το πήρα μόνο με 3 εργοστασιακά τσοκ.
Επειδή έχω όλη τη σειρά mobilchokes από ένα δίκανο beretta, αυτά είναι συμβατά με την κάνη του benelli, σωστά;
Καλησπέρα συνάδελφε ! Ναι ταιριάζουν κανονικά.
Εγώ από beretta 304 τα βάζω σε Benelli Centro..
 
Θα την δω και αυτη, μου αρεσει! Εχω πολυ χρονο ακομη ετσι κιαλλιως μεχρι να κανω κινηση.
Μ2 η μοντεφελτρο και εισαι οκ τα υπολειπα ειναι φρου φρου μονο αν πας σε ακρυβοτερο κοιτα να ειναι powerbore η κανη που φοραει
 
Μ2 η μοντεφελτρο και εισαι οκ τα υπολειπα ειναι φρου φρου μονο αν πας σε ακρυβοτερο κοιτα να ειναι powerbore η κανη που φοραει
Η Μ2 δεν μαρεσει εμφανισιακα ρε γαμωτ, μοντεφελτρο γουσταρω, βασικα πολλες γουσταρω αλλα οκ κατσε να μαζεψω πρωτα κανα φραγκο.
 
Μ2 η μοντεφελτρο και εισαι οκ τα υπολειπα ειναι φρου φρου μονο αν πας σε ακρυβοτερο κοιτα να ειναι powerbore η κανη που φοραει
βαλε με στο καρτερι το καλο και να εχει φασσια και τα βαραω και με την απλη καννη .yel.
 
Η Μ2 δεν μαρεσει εμφανισιακα ρε γαμωτ, μοντεφελτρο γουσταρω, βασικα πολλες γουσταρω αλλα οκ κατσε να μαζεψω πρωτα κανα φραγκο.
πουλαει μια μοντυ ενας συναδελφος εδω και απο οτι βλεπω ειναι χαρτι με ολα τα καλουδια
 
πουλαει μια μοντυ ενας συναδελφος εδω και απο οτι βλεπω ειναι χαρτι με ολα τα καλουδια
Αν σκεφτεστε για αγορα και εχετε το χρημα, καντε τη τωρα. Θα σφιξουν πολυ τα πραγματα και θα μας καταπιει η επιβιωση
Δυστυχως δεν παιζει μια για τετοια πραγματα τωρα γιατι μετακομισα απλως τσεκαρω για αργοτερα οταν και αν μπορεσω.
 
βαλε με στο καρτερι το καλο και να εχει φασσια και τα βαραω και με την απλη καννη .yel.
Βαγγο διπλα στη βουλγαρια δε κοψανε τα ηλιοσπορα ακομη και γινετε ο χαμος σου λεω αν πιασουν τα κρυα ξερεις που θα πανε στο καρτερι σου περιξ ολες οποτε μολις σε παρω να ξερεις οπλο φουλαρισμα και περκορσο με Α0 να εχεις αχαχαχχαχα παρε και μια κεροσαν γτ φετος θα πεσουνε νυχια
 
Αν σκεφτεστε για αγορα και εχετε το χρημα, καντε τη τωρα. Θα σφιξουν πολυ τα πραγματα και θα μας καταπιει η επιβιωση
Οποίος σκεφτετε την επιβίωση και δεν είναι άνετος καλύτερα να κάτσει στα αυγά του γιατί έρχετε εισπρακτική καταιγίδα η κυβέρνηση θέλει σπίτια και οικόπεδα
 
Οποίος σκεφτετε την επιβίωση και δεν είναι άνετος καλύτερα να κάτσει στα αυγά του γιατί έρχετε εισπρακτική καταιγίδα η κυβέρνηση θέλει σπίτια και οικόπεδα
Και οχι μονο αυτα. Για τους καπως ανετους μιλαω που εχουν τα χρηματα ηδη προγραμματισμενα για αγορα, αλλα θα ζοριστουμε ολοι μας.
 
Back
Top