Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παιδιά μην έχετε ψευδαισθήσεις. Οι περισσότεροι έχουμε όπλα της σειράς.
Αν μου βγάλει η Μ2 50.000-100.000 φυσίγγια χωρίς το παραμικρό πρόβλημα θα είμαι ευχαριστημένος.
 
Last edited:
Βασικά με τον ρυθμό που τουφεκάω τώρα θα έχω πεθάνει :cool:
Με τον ρυθμό που τουφεκαω εγώ να δεις
Και highlander να ήμουν μέχρι να φτάσω τέτοιον αριθμό δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος θα είχε βρεθεί να μου πάρει το κεφάλι :D
 
Η Benelli εκει που εφαρμοζει η ουρα του κλειστρου οντως εχει στο κατω μερος ενα πολυ σκληρο κομβιο το οποιο προφανως απορροφα κρουσεις.....ισως ειναι σαν buffer....
Μπαφερ ειναι φιλε μου και ειναι ατσαλι νο με σκληρω ελατιριο
 
Ναι μητσο αυτο ακριβως ηθελα να πω αλλα απο χωριο ειμαι αλλα το γρουπαρισμα μπωρει να ειναι 5 εκ στα 50 μετρα αλλα 30 ποντους αριστερα και πανω
Τόλη το αριστερά κ πανω είναι το μάτι σου αριστερα κ πανω απο την ριγα, εδώ μιλαμε για ευθυτητα κανης κ οχι κοντακι
 
Τόλη το αριστερά κ πανω είναι το μάτι σου αριστερα κ πανω απο την ριγα, εδώ μιλαμε για ευθυτητα κανης κ οχι κοντακι
Δηλαδη βαραω σταθερος με χρηση ακιδας κεντρο και φτενε τα μετρα με ενδιαφερει αν αλαξω μετρα θα
Ερθει?
 
Τα χτυπήματα του κλείστρου μου τα έκανε κι εμένα η elite, χωρίς όμως πέρα από το αισθητικό κομμάτι (όσο αυτό είναι δυνατό αφου το όπλο πρέπει να λυθεί για να το δεις) δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top