Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το έχω διαβάσει προ καιρού και ξαναλεω πρώσοπικη γνώμη κάνεις μας δεν έχει προσβαση στα αδυτα των εταιριών για αυτό πιστευουμε ότι θέλουμε και στο λέω με σηγουρια η ετεριες έχουν περισωτερους ναασχολουντε με το μάρκετινγκ πάρα μηχανικους
 
Σε ευχαριστω για την προσκληση αλλα λυπαμαι που την crio σου την χαιρονται αλλοι.Καληνυχτιζω γαι αποψε ολη την παρεα.
Μη λυπασε έχω κι αλλες φαρμακερες κανες Benelli Breda
 
Το έχω διαβάσει προ καιρού και ξαναλεω πρώσοπικη γνώμη κάνεις μας δεν έχει προσβαση στα αδυτα των εταιριών για αυτό πιστευουμε ότι θέλουμε και στο λέω με σηγουρια η ετεριες έχουν περισωτερους ναασχολουντε με το μάρκετινγκ πάρα μηχανικους
Συμφωνώ, πιστεύουμε ότι θέλουμε.
Αλλά βρίσκω λάθος να αμφισβητούμε τα πάντα, απλά γιατί δεν ξέρουμε.
Δεν γίνεται να πρέπει κάποιος να σου αποδεικνύει τα πάντα στη ζωή.
Πρωσοπική άποψη και πάντα φιλικά.
 
Συμφωνώ, πιστεύουμε ότι θέλουμε.
Αλλά βρίσκω λάθος να αμφισβητούμε τα πάντα, απλά γιατί δεν ξέρουμε.
Δεν γίνεται να πρέπει κάποιος να σου αποδεικνύει τα πάντα στη ζωή.
Πρωσοπική άποψη και πάντα φιλικά.
Δε το λέω πεισματικα φιλέ μου με παρεξηγησες ειπαμε σκαρτα οπλα τυχενουν οπως λένε lemon οι αμερικανοί αλλά δε νομιζεις ότι πρεπει να μας αποδυκνυουν τη πληρωνουμε ???
 
Το έχω διαβάσει προ καιρού και ξαναλεω πρώσοπικη γνώμη κάνεις μας δεν έχει προσβαση στα αδυτα των εταιριών για αυτό πιστευουμε ότι θέλουμε και στο λέω με σηγουρια η ετεριες έχουν περισωτερους ναασχολουντε με το μάρκετινγκ πάρα μηχανικους
Στην Ελλαδα εχουμε περισσοτερους μηχανικους οπλων παρα κυνηγους:D
Δε θα κερδισω το τζοκερ μια μερα.....θα παω να αγορασω την Benelli στην Ιταλια
να την κλεισω την αλλη μερα να ηρεμησουμε επιτελους.sarcastic.
 
Last edited:
Στην Ελλαδα εχουμε περισσοτερους μηχανικους οπλων παρα κυνηγους:D
Δε θα κερδισω το τζοκερ μια μερα.....θα παω να αγωρασω την Benelli στην Ιταλια
να την κλεισω την αλλη μερα να ηρεμησουμε επιτελους.sarcastic.
Και δε τους στελνεις κάνα έλληνα μηχανικό !!!
 
Στην Ελλαδα εχουμε περισσοτερους μηχανικους οπλων παρα κυνηγους:D
Δε θα κερδισω το τζοκερ μια μερα.....θα παω να αγωρασω την Benelli στην Ιταλια
να την κλεισω την αλλη μερα να ηρεμησουμε επιτελους.sarcastic.
Και πώς θα κονομαει η μπερετα μετά .yelling.
 
Μην αγχώνεστε παιδιά... Καποια στιγμη λεωωω ισως... Ισωςς παντα... Ρε ισως είπα!!! η Ελλάδα φτιαξει βιομηχανία οπλων! Εκει θα ειχαμε γελια!! Οπλο κοστους 300€ με φπα να κανει 3000€ λογω των εργατικών διορισμών στην μπισνα!!! .very funny.
 
Φιλέ μου κάνα baikalακια δεν είδα να πάραπονιετε παντος
Φιλε οποιος ξερει απο οδηγηση παιρνει ενα Yugo gt,αυτο με το τασακι και κανει την δουλεια του και παει απο γεραματα.
Αυτος που δεν ξερει απο οδηγηση και τον τρωνε τα φιδια παιρνει Mercedes και παει απο τροχαιο.
 
Μην αγχώνεστε παιδιά... Καποια στιγμη λεωωω ισως... Ισωςς παντα... Ρε ισως είπα!!! η Ελλάδα φτιαξει βιομηχανία οπλων! Εκει θα ειχαμε γελια!! Οπλο κοστους 300€ με φπα να κανει 3000€ λογω των εργατικών διορισμών στην μπισνα!!! .very funny.
Σε αυτό τον τομέα έχουν απαγορευτει και τα ίσως
 
Φιλε οποιος ξερει απο οδηγηση παιρνει ενα Yugo gt,αυτο με το τασακι και κανει την δουλεια του και παει απο γεραματα.
Αυτος που δεν ξερει απο οδηγηση και τον τρωνε τα φιδια παιρνει Mercedes και παει απο τροχαιο.
Καλα απο τροχαιο δεν παει αλλα πληρωνει τουρκο για γερμανο εν προκειμενου με τη μερσεντα!
 
thinkΑυτό δεν το καταλαβαίνω, σε κανένα άλλο thread (Beretta, Fabarm, Baikal, Remi...) δεν κατηγορούν τα όπλα τους τόσο όσο εδώ στο Benelli. :cool:Γιατί πουλάει μία τόσο κακή και υπερτιμημένη εταιρία τόσα άχρηστα όπλα??? Μόνο μάρκετινγκ είναι??? και επιβιώνει τόσα χρόνια?? Το άλλο παράλογο είναι ότι σχεδόν όλοι τους έχουν και από ένα στην κατοχή τους . ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top