Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εξαρτάται την κανη αλλες είναι 18.3 αλλες 18.4 άλλες 18.5 εξαρτάται και το φυσιγγι θερμοκρασια πόσο καλη είναι η χρωμιωση παλιά καινουργια τα τσοκ ανάδρομος Ερμής.

όλοι αλήθεια μπορει να λετε
 
Εξαρτάται την κανη αλλες είναι 18.3 αλλες 18.4 άλλες 18.5 εξαρτάται και το φυσιγγι θερμοκρασια πόσο καλη είναι η χρωμιωση παλιά καινουργια τα τσοκ ανάδρομος Ερμής.

όλοι αλήθεια μπορει να λετε
Την ίδια μέρα και ώρα οι δοκιμές με φυσίγγια δικά μας ιδιογομωση!!!
 
Εξαρτάται την κανη αλλες είναι 18.3 αλλες 18.4 άλλες 18.5 εξαρτάται και το φυσιγγι θερμοκρασια πόσο καλη είναι η χρωμιωση παλιά καινουργια τα τσοκ ανάδρομος Ερμής.

όλοι αλήθεια μπορει να λετε
Όσο για τους αυλους,έχουμε δει με 18,5 μέτριες κατανομές και με άλλη κάννη πάλι 18,5 πολύ καλές κατανομές.Τι εξήγηση δίνεις τωρα??
 
Την καλυτερη καννη την εχει η crio barrel
Warning read the users manual before use
Benelli usabbq2

Ολες οι καννες καλες ειναι οι benelli θελουν λιγο χαρχαλεμα για να γινουν καλυτερες
Οταν γινουν ανθρωποι πας και βολτα μαζι τους.hair..big smile.

Mη τους αφηνετε να σας παιρνουν τον αερα ...
1 στα 4 οπλα παγκοσμιως benelli...
Βruno Civolani...
Μάκια

Υ.γ γραφω χιουμοριστικα μη με στειλετε για λήψη λουτρού
 
:eek:...έχει η benelli καλύτερη κάννη από την 302 και την 400;
Ηλία για την βλητική απόδοση της κάθε κανης είναι μεγάλο κεφάλαιο....που εάν δεν το δω με τα μάτια μου δεν το πιστεύω. πχ. 302 , Α400 έμειναν πολύ πίσω από Benelli.
Χωρίς διάθεση να σε αμφισβητήσω, επειδή είχα 2 benelli παλιότερα αλλά και 303 καθώς και δικανο beretta εγώ είδα ότι η benelli ήταν πίσω απ τα υπόλοιπα. Για την καινούρια με το power bore δε γνωρίζω για να πω.
 
Χωρίς διάθεση να σε αμφισβητήσω, επειδή είχα 2 benelli παλιότερα αλλά και 303 καθώς και δικανο beretta εγώ είδα ότι η benelli ήταν πίσω απ τα υπόλοιπα. Για την καινούρια με το power bore δε γνωρίζω για να πω.
Ετυχε εκανα μια δοκιμή την ίδια ώρα με το ίδιο φυσίγγι και τσοκαρισμα 2 άστρα τρία διαφορετικά όπλα:302 σταθερό τσοκ 71cm,Rafael love crio Gemini 2 66cm και τέλος 682 έσω έξω τσοκ της beretta,η διαφορά χαοτική και τα τρία όπλα έβγαλαν περίπου την ίδια συγκέντρωση,λίγο πιο ανοιχτή κατανομή η benelli απειροελάχιστη διαφορά αλλά το 682 πήγε να ριξει τον πίνακα κατω από την δύναμη,Ταρακουνήθηκε ολόκληρος,όλα τα όπλα εργοστασιακά!
 
Ετυχε εκανα μια δοκιμή την ίδια ώρα με το ίδιο φυσίγγι και τσοκαρισμα 2 άστρα τρία διαφορετικά όπλα:302 σταθερό τσοκ 71cm,Rafael love crio Gemini 2 66cm και τέλος 682 έσω έξω τσοκ της beretta,η διαφορά χαοτική και τα τρία όπλα έβγαλαν περίπου την ίδια συγκέντρωση,λίγο πιο ανοιχτή κατανομή η benelli απειροελάχιστη διαφορά αλλά το 682 πήγε να ριξει τον πίνακα κατω από την δύναμη,Ταρακουνήθηκε ολόκληρος,όλα τα όπλα εργοστασιακά!
Για να είμαι ειλικρινής Ηλία κι εγώ με το δικαννακι στο κυνήγι εγώ δει ωραία πράγματα!
 
Ετυχε εκανα μια δοκιμή την ίδια ώρα με το ίδιο φυσίγγι και τσοκαρισμα 2 άστρα τρία διαφορετικά όπλα:302 σταθερό τσοκ 71cm,Rafael love crio Gemini 2 66cm και τέλος 682 έσω έξω τσοκ της beretta,η διαφορά χαοτική και τα τρία όπλα έβγαλαν περίπου την ίδια συγκέντρωση,λίγο πιο ανοιχτή κατανομή η benelli απειροελάχιστη διαφορά αλλά το 682 πήγε να ριξει τον πίνακα κατω από την δύναμη,Ταρακουνήθηκε ολόκληρος,όλα τα όπλα εργοστασιακά!
682 Rules
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top