Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καμια γνωμη-άποψη για την benelli power bore εχουμε;βρηκα μια 61 σε καλη κατάσταση
Λίγο το έχω περιεργαστεί.... Καταπληκτικό μου φάνηκε. Ζύγισμα όνειρο
Και από ότι διαβάζω βλητικα επιτέλους καλυτερο.
Έχει και κόνο φυσιολογικό πλεον καπου 3 εκ .

Εχει και το αντί κλικ σύστημα . Γενικά ότι έλειπε το απέκτησε .

Δες να σου έρχεται καπως γιατι έχει το κομφορτ συστημα δεν ξέρω κατά ποσο δεχεται το κοντάκι αλλαγες.
 
Καλησπέρα πρόσφατα κάτοχος vinci είμαι για φάσσες και αγριοπεριστερα και δεν μπορώ να βρω κατάλληλα χοντρά φυσίγγια, δεδομένου ότι άφησα την beretta Αθήνα που πήγαινε ταbiturbo και τα 3α semi.η Vinci δεν τα τραβάει. Σε αντίθεση στα ορτυκια τα πρωινά τα μασάει όλα τα ψιλά.Παρακαλω όποιος γνωρίζει τα γούστα τις σε χοντρά ας γράψει κάτι γιατί 2,3 αγριοπεριστερα αυτές τις μέρες έφυγαν ξεπουπουλιασμενα
 
Καλησπέρα πρόσφατα κάτοχος vinci είμαι για φάσσες και αγριοπεριστερα και δεν μπορώ να βρω κατάλληλα χοντρά φυσίγγια, δεδομένου ότι άφησα την beretta Αθήνα που πήγαινε ταbiturbo και τα 3α semi.η Vinci δεν τα τραβάει. Σε αντίθεση στα ορτυκια τα πρωινά τα μασάει όλα τα ψιλά.Παρακαλω όποιος γνωρίζει τα γούστα τις σε χοντρά ας γράψει κάτι γιατί 2,3 αγριοπεριστερα αυτές τις μέρες έφυγαν ξεπουπουλιασμενα

Γνωστός μου με βίντσι,(3 χρόνια την κυνηγάει) δουλεύει παρα πολύ τα NSI Percorso Caccia 36gr, και τα F2. Τα NSI ειδικά, λεει οτι τα παει πολύ καλά.
(Για φάσσα)
 
Καμια γνωμη-άποψη για την benelli power bore εχουμε;βρηκα μια 61 σε καλη κατάσταση
δε κανει για σενα ειναι power bore.yelling.
ενας φιλος την εχει και με 61εκ κανη εχει πολυ ωραιο ζύγισμα γενικως ειναι πολυ κομψο οπλο τωρα αν εχει καποια ιδιαετεροτητα η κανη δεν ξερω
 
Όπλο για πολύ σκληρή χρήση, δεν μου έκανε ποτέ εμπλοκές, δεν ''παραπονέθηκε'' ποτέ αν και παλαιότερα έμεινε ακαθάριστη και ολόκληρη χρονιά με ένα απλό σκούπισμα αν βρεχόταν ... μπορώ να πω ότι μου αρέσουν πιο πολύ οι καταβολές από το maxus (πιθανόν να το έφερα πιο καλά πάνω μου), αλλά αυτό το όπλο δεν θα το πούλαγα για κανένα λόγο...
18,3 αυλό και η δικιά μου.
Δεν έριχνε σκάγια ....κηδειόχαρτα μοίραζε σε ρωσία και ουκρανία .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top