ALECTORIS CLUB (MΗΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

Status
Not open for further replies.
. ALECTORIS CLUΒ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ ΣΕ 13 ΤΥΠΟΥΣ ΑΠΟ 28 ΕΩΣ 40 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ SEMI--MAGNUM ΚΑΙ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΑ TRAP - SKEET 24.ΓΡΑΜΜΑΡΙΩΝ.

ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ALECTORIS-CLUB
ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ - ΣΚΟΠΕΥΤΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ 1989 ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΧΟΛΙΑ.

ΕΠΙΣHΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖOΝΤΑΙ ΚΑΛΤΣΕΣ ALECTORIS ΣΕ ΔΥΟ ΤΥΠΟΥΣ
1.ΒΑΜΒΑΚΕΡΕΣ 100% ΥΔΡΟΦΥΛΛΕΣ ΣΕ ΤΡΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΜΑΥΡΟ,ΧΑΚΙ,ΜΠΕΖ.
2.ΜΑΛΛΙΝΕΣ 85% ΜΑΛΛΙ 15% ORLON ΣΕ ΔΥΟ ΧΡΩΜΑΤΑ ΜΑΥΡΟ,ΧΑΚΙ.

3.ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ALECTORIS ΜΑΚΟ ΧΑΚΙ ΠΟΡΤΙΚΑΛΙ ΚΕΝΤΗΜΑ ΠΕΡΔΙΚΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ

4.ΓΙΛΕΚΑ ALECTORIS ΜΕ ΡΑΝΤΕΣ ΧΑΚΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΥΞΟΜΕΙΟΥΜΕΝΑ ΣΤΟ ΦΑΡΔΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΣΤΗΝ ΕΝΔΥΣΗ (ΓΙΛΕΚΑ)

ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΣΕ ΕΝΔΥΣΗ ΥΠΟΔΗΣΗ ΑΞΕΣΟΥΑΡ

ΟΠΛΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ

ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΟΠΛΩΝ
ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΜΕΤΡΩΝ ΚΟΝΤΑΚΙΩΝ
ΛΟΥΣΤΡΑ ΛΙΝΕΛΑΙΑ ΠΑΠΙΕΣ ΚΟΝΤΑΚΙΑ
ΒΑΦΕΣ ΚΑΝΝΩΝ ΒΑΦΕΣ ΒΑΣΕΩΝ
ΚΑΙ ΒΑΦΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΩΝ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ
ΚΑΙ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΜΕΡΩΝ ΟΠΛΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ

ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΒΑΦΗ
CERAKOTE
ΠΟΙΣΤΠΟΙΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ

ΓΥΑΛΙΣΜΑΤΑ ΒΑΣΕΙΣ
ΤΑΡΤΑΡΟΥΓΑ
ΚΟΨΙΜΟ ΚΑΝΝΩΝ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΤΣΟΚ
ΠΛΗΡΕΣ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΟΠΛΩΝ
ΡΩΤΗΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΜΕΣ

KAINOYΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ
ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ ΣΕ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ

ΕΠΙΚOΙΝΟΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ
site: www.alectoris-club.gr
ΣΤΟ 2104617444 - 6946577951
Η ΣΤΕΙΛΤΕ E-MAIL: alectoris64@gmail.com
ΡΩΤΗΣΤΕ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΣΗΜΕΡΑ.

ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ
ΤΡΟΦΕΣ ΣΚΥΛΩΝ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΣΚΥΛΩΝ Κ.Λ.Π.

kCv5zMP.jpg
 
Last edited by a moderator:
Καλως ηρθατε στην παρεα μας!δεν εχω δοκιμασει πολλα δικα σας φυσιγγια αλλα τα 28αρια τα μαυρα που εχω δοκιμασει στο σκοπευτηριο μου εχουν αφησει εξαιρετικες εντυπωσεις!θα μας πειτε με τι γεμιζονται και την τιμη τους;ευχαριστω εκ των πρωτερων!
 
Κύριε Μητσάκο καλησπέρα σας. Φέτος δοκίμασα κάποια από τα φυσίγγιά σας και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος πράγμα που έχω αναφέρει κατά καιρούς και εδώ στο φόρουμ. Απλά ήθελα να σας δώσω συγχαρητήρια για την ποιότητά τους. Θα τα χρησιμοποιώ ανελλιπώς...
 
Καλως ηρθατε στην παρεα μας!δεν εχω δοκιμασει πολλα δικα σας φυσιγγια αλλα τα 28αρια τα μαυρα που εχω δοκιμασει στο σκοπευτηριο μου εχουν αφησει εξαιρετικες εντυπωσεις!θα μας πειτε με τι γεμιζονται και την τιμη τους;ευχαριστω εκ των πρωτερων!
Καλως ηρθατε στην παρεα μας!δεν εχω δοκιμασει πολλα δικα σας φυσιγγια αλλα τα 28αρια τα μαυρα που εχω δοκιμασει στο σκοπευτηριο μου εχουν αφησει εξαιρετικες εντυπωσεις!θα μας πειτε με τι γεμιζονται και την τιμη τους;ευχαριστω εκ των πρωτερων!
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ilias7316 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΝ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ ΜΟΥ Η ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟ site:www.alectoris-club.gr ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΙΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΝ ΣΚΑΓΙΩΝ ΟΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 
Κύριε Μητσάκο καλησπέρα σας. Φέτος δοκίμασα κάποια από τα φυσίγγιά σας και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος πράγμα που έχω αναφέρει κατά καιρούς και εδώ στο φόρουμ. Απλά ήθελα να σας δώσω συγχαρητήρια για την ποιότητά τους. Θα τα χρησιμοποιώ ανελλιπώς...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 
Καλώς ήρθες κύριε Χρήστο! Και εγώ έχω κάνει συναλλαγή μαζί σας έστω και από απόσταση και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.σιγουρα θα δοκιμάσω και αλλά φυσίγγια σας. Εξυπηρετικός και φιλικός στην τηλεφωνική επικοινωνία που είχα μαζί σας.να είστε καλά.
 
Καλως ηρθες Χρηστο!
ουτε εγω εχω δοκιμάσει καποιον προιον σας αλλα απο αυτα που ακουω ομως καποια στιγμη στο μελλον θα το κανω..Ειστε κ φανατικος τσιχλοκυνηγος οπότε θα υπαρχει κ πολυ μερακι στα αναλογα φυσιγγια κ οχι μονο..
 
Kαλως ηρθες στο φορουμ φιλε Χρηστο αριστε επαγγελματια,ξερω οτι 15 χρονια συνεργασιας μαζι σου ειναι αριστη,και οτι ποτε σου δεν σου αρεσε να προβληθεις γιατι δεν το εχεις αναγκη ολοι ξερουν ποιος εισαι και τη εισαι,η ποιοτητα σου σταθερη, αλλωστε σε αυτη την μεγαλη μας κυνηγιτικη χρονια τα φυσιγκια σου κανανε πολλη κοσμο μαγκα και φετος.Ειμαι τυχερος που το ταιρι μου ειναι ο αδερφος σου,και δικος μου αδερφος πια, αυτα που εχω ζησει μαζι σας δεν περιγραφονται με λογια και παλι ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΣΑΙΤ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.
 
Kαλως ηρθες στο φορουμ φιλε Χρηστο αριστε επαγγελματια,ξερω οτι 15 χρονια συνεργασιας μαζι σου ειναι αριστη,και οτι ποτε σου δεν σου αρεσε να προβληθεις γιατι δεν το εχεις αναγκη ολοι ξερουν ποιος εισαι και τη εισαι,η ποιοτητα σου σταθερη, αλλωστε σε αυτη την μεγαλη μας κυνηγιτικη χρονια τα φυσιγκια σου κανανε πολλη κοσμο μαγκα και φετος.Ειμαι τυχερος που το ταιρι μου ειναι ο αδερφος σου,και δικος μου αδερφος πια, αυτα που εχω ζησει μαζι σας δεν περιγραφονται με λογια και παλι ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΣΑΙΤ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΕΩΝΙΔΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ. ΤΟ (ΚΥΡΙΑΚΟ) ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ....,,,,/////,,,,,////,,,,#### ....
 
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΑΣ .ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΛΟΓΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ hunterslife.gr ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΑΦΩΣ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ 2104617444 Ή 6946577951 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ .ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ SPORTING ΘΑ ΕΧΩ ΛΟΓΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top