ALECTORIS CLUB (MΗΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

Status
Not open for further replies.
Ήρθε η παραγγελία με τα φυσιγγάκια! Μετά από την περυσινή δοκιμή των 32γρ διασποράς Νο9 που μου άφησαν άριστες εντυπώσεις στο ορτύκι, παρήγγειλα 10 κουτάκια. Από τα υπόλοιπα παραγγείλαμε κάποια κουτάκια εγώ κι ο Δημήτρης (@Black eagle) από όλη την γκάμα για δοκιμή και είμαι σίγουρος ότι έπεται συνέχεια. Μέχρι και δράμια για τον Δημήτρη που κυνηγά γουρούνι.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Χρήστο τον Μητσάκο για την άψογη συνεννόηση και εξυπηρέτηση. .shake.



Καλοριχτα Χρήστο!
Περιμενουμε εντυπώσεις
 
Ήρθε η παραγγελία με τα φυσιγγάκια! Μετά από την περυσινή δοκιμή των 32γρ διασποράς Νο9 που μου άφησαν άριστες εντυπώσεις στο ορτύκι, παρήγγειλα 10 κουτάκια. Από τα υπόλοιπα παραγγείλαμε κάποια κουτάκια εγώ κι ο Δημήτρης (@Black eagle) από αυτά που μας ενδιέφεραν από όλη την γκάμα για δοκιμή και είμαι σίγουρος ότι έπεται συνέχεια. Μέχρι και δράμια για τον Δημήτρη που κυνηγά γουρούνι.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Χρήστο τον Μητσάκο για την άψογη συνεννόηση και εξυπηρέτηση. .shake.



ρε φίλε τώρα είδα το κουτί που γράφει
μονόβολα 9βολα ΔΩΡΟ
μπράβο λοιπόν στον Μητσάκο....καλά τον έχω εγώ στους επαγγελματίες κι όχι εμπόρους .shake hands.
 
Ήρθε η παραγγελία με τα φυσιγγάκια! Μετά από την περυσινή δοκιμή των 32γρ διασποράς Νο9 που μου άφησαν άριστες εντυπώσεις στο ορτύκι, παρήγγειλα 10 κουτάκια. Από τα υπόλοιπα παραγγείλαμε κάποια κουτάκια εγώ κι ο Δημήτρης (@Black eagle) από αυτά που μας ενδιέφεραν από όλη την γκάμα για δοκιμή και είμαι σίγουρος ότι έπεται συνέχεια. Μέχρι και δράμια για τον Δημήτρη που κυνηγά γουρούνι.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Χρήστο τον Μητσάκο για την άψογη συνεννόηση και εξυπηρέτηση. .shake.



Καλόριχτα....
Την αλλη φορά να ενημερώσεις....:)
 
Συνχαρτηρια ΧΡΗΣΤΟ και σε εσενα και στα αλλα παιδια που προτιμουν τον ΜΗΤΣΑΚΟ και μα την εγγυηση παντα της μεγαλητερης βιομηχανιας του ΜΑΥΡΟΥΛΗ που δεν υπαρχουν σχολια.Καθε ντουφεκια που ριχνεται να εχετε το κεφαλι σας ησυχο και τα αποτελεσματα δεδομενα..ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ 16 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ.ΚΟΛΟΡΙΧΤΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ.;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top