ALECTORIS CLUB (MΗΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

Status
Not open for further replies.
Συνχαρτηρια ΧΡΗΣΤΟ και σε εσενα και στα αλλα παιδια που προτιμουν τον ΜΗΤΣΑΚΟ και μα την εγγυηση παντα της μεγαλητερης βιομηχανιας του ΜΑΥΡΟΥΛΗ που δεν υπαρχουν σχολια.Καθε ντουφεκια που ριχνεται να εχετε το κεφαλι σας ησυχο και τα αποτελεσματα δεδομενα..ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ 16 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ.ΚΟΛΟΡΙΧΤΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ.;)
Να είσαι καλά Λεωνίδα! Καλά κυνήγια!
 
ευχαριστω Μανο,υπαρχει καποιο γνωστο σημειο εκει
Το πιο γνωστο σημειο εκει κοντα ειναι το σπιτι μου χαχαχαχα. Ειναι μια γειτονια φιλε πανω απο τον αγιο διονυση στο λιμανι! Δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο γνωστο εκει κοντα. Ισως αν ξερεις το Θεμιστοκλειο σταδιο και αυτο ειναι κοντα. Σε ποια περιοχη μενεις αν επιτρεπεται?
 
Το πιο γνωστο σημειο εκει κοντα ειναι το σπιτι μου χαχαχαχα. Ειναι μια γειτονια φιλε πανω απο τον αγιο διονυση στο λιμανι! Δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο γνωστο εκει κοντα. Ισως αν ξερεις το Θεμιστοκλειο σταδιο και αυτο ειναι κοντα. Σε ποια περιοχη μενεις αν επιτρεπεται?
ευχαριστω Βασιλη, απο Ιτεα ειμαι κοντα στο χωριο σου το Διστομο. κατεβαινω συνεχεια Πειραια και λεω ευκαιρια ειναι να φορτωσω
 
ευχαριστω Βασιλη, απο Ιτεα ειμαι κοντα στο χωριο σου το Διστομο. κατεβαινω συνεχεια Πειραια και λεω ευκαιρια ειναι να φορτωσω
η περιοχή λέγεται Κοπή
ανεβαίνοντας απο Αγ.Διονύσιο(λιμάνι)και πιάνεις την Αγ.Δημητρίου για Κερατσίνι Πέραμα στα 500-600 μέτρα στ αριστερά σου έχει σχολείο,από εκεί στρίβεις 5ο στενό αριστερά είναι η Μακεδονίας οπου το 3ο στενό(λοξό)είναι η Αγ.Γεωργίου,παρκάρεις όπου βρείς και στα 30-40 μέτρα δεξιά σου είναι το Αλέκτορις :)
 
η περιοχή λέγεται Κοπή
ανεβαίνοντας απο Αγ.Διονύσιο(λιμάνι)και πιάνεις την Αγ.Δημητρίου για Κερατσίνι Πέραμα στα 500-600 μέτρα στ αριστερά σου έχει σχολείο,από εκεί στρίβεις 5ο στενό αριστερά είναι η Μακεδονίας οπου το 3ο στενό(λοξό)είναι η Αγ.Γεωργίου,παρκάρεις όπου βρείς και στα 30-40 μέτρα δεξιά σου είναι το Αλέκτορις :)

Επίσης, το google maps έχει επιλογή αντί να ακούς την κοπέλα που έχουν συνήθως να βγαίνει ο Μάκης. Μόνο προσοχή γτ μερικές φορές κεκεδίζει .sarcastic..very funny.
 
Ήρθε η παραγγελία με τα φυσιγγάκια! Μετά από την περυσινή δοκιμή των 32γρ διασποράς Νο9 που μου άφησαν άριστες εντυπώσεις στο ορτύκι, παρήγγειλα 10 κουτάκια. Από τα υπόλοιπα παραγγείλαμε κάποια κουτάκια εγώ κι ο Δημήτρης (@Black eagle) από αυτά που μας ενδιέφεραν από όλη την γκάμα για δοκιμή και είμαι σίγουρος ότι έπεται συνέχεια. Μέχρι και δράμια για τον Δημήτρη που κυνηγά γουρούνι.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Χρήστο τον Μητσάκο για την άψογη συνεννόηση και εξυπηρέτηση. .shake.



Χρήστο, Δημήτρη καλοριχτα να είναι τα φυσεκια και να μην σας φτάσουν.
 
καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω που ακριβως ειναι το μαγαζι του κυριου Μητσακου στον πειραια,κοντα σε καποιο κεντρικο σημειο
η περιοχή λέγεται Κοπή
ανεβαίνοντας απο Αγ.Διονύσιο(λιμάνι)και πιάνεις την Αγ.Δημητρίου για Κερατσίνι Πέραμα στα 500-600 μέτρα στ αριστερά σου έχει σχολείο,από εκεί στρίβεις 5ο στενό αριστερά είναι η Μακεδονίας οπου το 3ο στενό(λοξό)είναι η Αγ.Γεωργίου,παρκάρεις όπου βρείς και στα 30-40 μέτρα δεξιά σου είναι το Αλέκτορις :)
Τυχερός είσαι που σε στέλνει στο σωστό μαγαζί. Με τη δύναμη της συνήθειας εμένα με είχε στείλει εδώ: .sarcastic.
https://www.xo.gr/profile/profile-907514189/el/
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top