Action cameras

@Vasilis ειχα απαντηση πριν λιγο...μια εβδομαδα για να ερθει ελλαδα . Πηρωνεις αντικαταβολη και ερχεται με acs ,εχει ενα χρονο εγγυηση απ το εργοστασιο και αν τυχει μετα κατι μου ειπαν επισκευαζεται,η τιμη για ολο το πακετο με τα εξαρτηματα εκτος της καρτας μνημης ειναι 285 μαζι με τα μεταφορικα απο κυπρο!
 
Τωρα το ειδα
Το παιδι με την σκουροχρωμη φανελα ειναι κολλητο φιλαρακι και πηγε ως βοηθος του τυπου που παρουσιαζει το βιντεο( ιδιοκτητης του περιοδικου)


Τα πλανα ειναι στο σκοπευτηριο Λεμεσου

Λιακο εαν θελεις να τον ρωτησω να μας πει εντυπωσεις πολυ ευχαριστως!
 
Τωρα το ειδα
Το παιδι με την σκουροχρωμη φανελα ειναι κολλητο φιλαρακι και πηγε ως βοηθος του τυπου που παρουσιαζει το βιντεο( ιδιοκτητης του περιοδικου)


Τα πλανα ειναι στο σκοπευτηριο Λεμεσου

Λιακο εαν θελεις να τον ρωτησω να μας πει εντυπωσεις πολυ ευχαριστως!
εχω δει πολλα βιντεακια μεχρι στιγμης και ειναι καλη περιπτωση και οικονομικη... τωρα προσπαθω να κανω ενα κουμαντο για να δω αν μπορω να την παρω συντομα η λιγο αργοτερα.
 
Τωρα το ειδα
Το παιδι με την σκουροχρωμη φανελα ειναι κολλητο φιλαρακι και πηγε ως βοηθος του τυπου που παρουσιαζει το βιντεο( ιδιοκτητης του περιοδικου)


Τα πλανα ειναι στο σκοπευτηριο Λεμεσου

Λιακο εαν θελεις να τον ρωτησω να μας πει εντυπωσεις πολυ ευχαριστως!
Ναι Χρύσανθε, αν μπορεί να μας πει αμερόληπτα τη γνώμη του θα ήταν πολύ χρήσιμο.
 
Ναι Χρύσανθε, αν μπορεί να μας πει αμερόληπτα τη γνώμη του θα ήταν πολύ χρήσιμο.
Θα τον ρωτησω και θα σας μεταφερω οτι μου πει φιλε

Επειδη ομως ειμαι προςωπικα ανίδεος απο το θεμα θα πρεπει να το ψαξετε μετα και εσεις περισσοτερο για να δειτε προσωπικα εαν τηρει τα δικα σας θελω και αναγκες
 
Θα τον ρωτησω και θα σας μεταφερω οτι μου πει φιλε

Επειδη ομως ειμαι προςωπικα ανίδεος απο το θεμα θα πρεπει να το ψαξετε μετα και εσεις περισσοτερο για να δειτε προσωπικα εαν τηρει τα δικα σας θελω και αναγκες
Εννοείται αυτό. Απλώς θέλουμε την ειλικρινή γνώμη κάποιου που δεν προσπαθεί να πουλήσει.
 
Στο βιντεο λεει οτι περνει
Δεν το δειχνει ομως!
Αρα μενουμε στο τι λεει μονο!

Δεν βρεθηκα με το φιλαρακι που βοηθα στο βιντεο ακομη και δεν θελω να του μιλησω τηλεφωνικα
Θελω να παρω την γνωμη του κατ ιδιαν!

Μολις εχω τις αποψεις του θα τις μεταφερω
 
ok.....
και κατι τελευτεο τα καλοδια μπορεις να τα βγαλεις και να εχεις τις λειτουργειες πανω απο την καμερα;
Δηλαδη θες να ρωτησω εαν μπορεις να ξεκινας να σβηνεις κλπ την καμερα χωρις να εχεις πανω το καλωδιο;
Σωστα καταλαβα;
Για να το μεταφερω σωστα

Αν και αυτο πιστευω πρεπει να μιλησεις με τον αντιπροσωπο τους

Το φιλαρακι θα μας πει εντυπωσεις απο την δοκιμη
Εαν του φανηκε καλη κατασκευη, στιβαρη, ανθεκτικη, εαν εμποδιζει καπου, εαν δειχνει να κανει ολα οσα λεει ο παρουσιαστης τελος παντων
 
ναι σωστα καταλαβες εαν μπορει να λειτουργισει χωρις το καλοδιο

απλα κολες δε βαζω στο οπλο ασε που κηνηγαω με διαφορετικα οπλα διαφορετικα θυραματα και το κακο ειναι στα πολυ σφυχτα μεροι με κλαδια η κουμάρους θα υπαρχει θεμα συγουρα
 
ναι σωστα καταλαβες εαν μπορει να λειτουργισει χωρις το καλοδιο

απλα κολες δε βαζω στο οπλο ασε που κηνηγαω με διαφορετικα οπλα διαφορετικα θυραματα και το κακο ειναι στα πολυ σφυχτα μεροι με κλαδια η κουμάρους θα υπαρχει θεμα συγουρα
Έχει ένα κουμπί πάνω Ανδρέα και ανοίγει από εκεί. Το καλώδιο είναι για διευκόλυνση όσων το θέλουν.
 
Μιλάω από χθες με τον Αλέξη ο οποίος είναι ο αντιπρόσωπος της runcam. Παρά πολύ καλό παιδί και πρόθυμος να εξηγήσει τα πάντα σε ότι αφορά την κάμερα.
Εγώ την παράγγειλα ήδη...
Τον ενημέρωσα και για το φόρουμ εδώ και θα μπει να κάνει μια εγγραφή και να μας λύσει όλες τις απορίες.
 
Μιλάω από χθες με τον Αλέξη ο οποίος είναι ο αντιπρόσωπος της runcam. Παρά πολύ καλό παιδί και πρόθυμος να εξηγήσει τα πάντα σε ότι αφορά την κάμερα.
Εγώ την παράγγειλα ήδη...
Τον ενημέρωσα και για το φόρουμ εδώ και θα μπει να κάνει μια εγγραφή και να μας λύσει όλες τις απορίες.
Τιμη αν επιτρέπεται?
 
Τιμη αν επιτρέπεται?
285 με τα μεταφορικά. Εγώ του είπα να μου βάλει και γρηγορη κάρτα μνήμης 64g οπότε θα δώσω 15 ευρώ παραπάνω. Αυτό όμως είναι προαιρετικό, μπορεί κάποιος να έχει κάρτα μνήμης και να μην αγοράσει.
 
Μιλάω από χθες με τον Αλέξη ο οποίος είναι ο αντιπρόσωπος της runcam. Παρά πολύ καλό παιδί και πρόθυμος να εξηγήσει τα πάντα σε ότι αφορά την κάμερα.
Εγώ την παράγγειλα ήδη...
Τον ενημέρωσα και για το φόρουμ εδώ και θα μπει να κάνει μια εγγραφή και να μας λύσει όλες τις απορίες.
TON ρωτησες για γωνια φακου με σχεση τη σοτ καμ..
δηλαδη στην εγραφη πανω το πουλη σε μια αποσταση α ειναι πανω κατω το ιδιο με την σοτ καμ;
 
TON ρωτησες για γωνια φακου με σχεση τη σοτ καμ..
δηλαδη στην εγραφη πανω το πουλη σε μια αποσταση α ειναι πανω κατω το ιδιο με την σοτ καμ;
Έχει τρεις φακούς να διαλέξεις και ο κάθε φακός έχει επιλογές. Δεν ξέρω ποιος κάνει για κυνήγι βέβαια.
 
Back
Top