Action cameras

Καλημέρα, έχω την go pro 7 white. Ένα χρόνο χωρίς να την έχω δουλέψει πολύ. Τελευταία έχει αρχίσει να κολλάει αρκετά συχνά. Έχει κάποιος την ίδια κάμερα? Αντιμετοπιζει προβλήματα? Η αλήθεια είναι ότι την είχα με βάση πάνω στο όπλο (κάννη) έριξα μετρημένα 5 φυσίγγια με την κάμερα πάνω στο όπλο και φοβάμαι μήπως από το τράνταγμα της Τουφεκιας να προέκυψε αυτό το πρόβλημα.
γενικα οι white το λογισμικο τους ειναι κατοτερο με ενα ρισετ δε φτιαχνει:;
παντος μου φενετε περιεργο να εχει παθει προβλιμα απο κρανδασμο τουφεκιας
 
Καλημέρα στην παρέα. Παίδες ενδιαφέρομαι να αγοράσω μια κάμερα με φακό κάτω από 90 μοίρες. Γνωρίζετε κάποια οικονομική λύση;
εαν τη θες για κηνηγη να κοιταξεις να εχει σταθεροποιηση διοτη με το κουνημα ουτε εση ο ιδιος δε θα μπορεις να κοιτας αυτα που τραβας
 
γενικα οι white το λογισμικο τους ειναι κατοτερο με ενα ρισετ δε φτιαχνει:;
παντος μου φενετε περιεργο να εχει παθει προβλιμα απο κρανδασμο τουφεκιας
Κάνω ρισετ επανέρχεται όμως το ξανά κάνει. Όχι όμως διαιτερα συχνά, όμως το κάνει. Σίγουρα από κραδασμό την έπαθα αν και ήταν 5-6 τουφεκιές όλες κι όλες.
 
Καλησπέρα φίλε Δημήτρη πως την βλέπεις κάνει για καρτέρι ή Φέρμας πως σου φενεται αξίζει να την πάρω
Όλα είναι σχετικά Γιώργο ανάλογα τί ζητάς. Για καρτέρι καλή αλλά shotkam δεν είναι. Για φέρμα και όλα τα υπόλοιπα πιστεύω αξίζει ναι
 
Γιατί το λες αυτο; Πού σου αρέσει περισσότερο δηλαδή;
Εν τω μεταξύ δεν λέει πώς τη συγχρονίζεις με το όπλο, έχει app όπως η shotkam;
γιατι φιλε πατας και γραφη ολο το κυνηγι και απο την αρχη ,εσυ την σβινεις οποτε θες ,ενω η σοτκαμ σβiνei πολλες φορες πριν καν πεσει το πουλι ,για μενα η σοτκαμ ειναι τελεια για σκοπευτηριο για κυνηγι πρεπει να εχεις συνδιασμο gopro με shotkam.
 
Γιατί το λες αυτο; Πού σου αρέσει περισσότερο δηλαδή;
Εν τω μεταξύ δεν λέει πώς τη συγχρονίζεις με το όπλο, έχει app όπως η shotkam;
Συνδέεται με το κινητό και βλέπεις σε live χρόνο τι εικόνα κάνει εγγραφή οπότε την ρυθμίζεις σχετικά εύκολα.
 
Αυτο ψαχνω τωρα να δω τι και πως!! Στη φυλακη να μου φερνετε υγρο για το ηλεκτρονικο !!! Το τσιγαρο το εκοψα !!! .very funny.
Αν την φερεις από aliexpress θα σου πάει περίπου €250 αλλά μπορεί να φας τελωνείο. Από Κύπρο έχει λιγότερο από €300 και θα συνεννοηθείς με έλληνα οποτε αν το αποφασίσεις πάρε την Κύπρο. Πάντως υπάρχουν πολλά βίντεο που φαίνεται ότι η κάμερα είναι μπομπα!
 
Αν την φερεις από aliexpress θα σου πάει περίπου €250 αλλά μπορεί να φας τελωνείο. Από Κύπρο έχει λιγότερο από €300 και θα συνεννοηθείς με έλληνα οποτε αν το αποφασίσεις πάρε την Κύπρο. Πάντως υπάρχουν πολλά βίντεο που φαίνεται ότι η κάμερα είναι μπομπα!
Αυτο ειδα τωρα στο γιουτουμπ!! Εχει δουλεψει πολυ και λενε καλα πραγματα!!! Θα στειλω ενα μηνυμα γτ εχουν σελιδα στο φεις απο οτι ειδα με το ονομα της καμερας
 
Back
Top