Action cameras

Ειμαι Κινα και προσπαθω να αγορασω την Yi action camera της Xiaomi και δεν τη βρισκω πουθενα. Εχει εξαφανιστει απο την αγορα και απο τα μαγαζια και απο το ιντερνετ. Εν τω μεταξυ τωρα κυκλοφορουν τα αξεσουαρ που ελειπαν. Ελπιζω να στριμωξω καποια μεχρι να φυγω. Η camera σκιζει σε ολες τις κριτικες που διαβασα και η τιμη της ειναι πολυ χαμηλη.
 
Χθες παρέλαβα από Νέα Υόρκη την shotkam την οποία είχα στείλει για αλλαγή μπαταρίας. Ο David Stewart , ο ιδιοκτήτης της πατέντας και κατασκευαστής όπως πάντα ευγενέστατος και εξυπηρετικός άλλαξε την παλιά ενσωματωμένη μπαταρία με καινούρια. Όσο και αν προσπάθησα να του την πληρώσω, δεν δέχτηκε, πληρώνοντας μάλιστα και την αποστολή. Η όλη διαδικασία μου στοίχισε 6€ όσο δηλαδή κόστισε η συστημένη αποστολή σε έναν φάκελο.
Επαγγελματίας με το Ε κεφαλαίο... ;)
 
Χθες παρέλαβα από Νέα Υόρκη την shotkam την οποία είχα στείλει για αλλαγή μπαταρίας. Ο David Stewart , ο ιδιοκτήτης της πατέντας και κατασκευαστής όπως πάντα ευγενέστατος και εξυπηρετικός άλλαξε την παλιά ενσωματωμένη μπαταρία με καινούρια. Όσο και αν προσπάθησα να του την πληρώσω, δεν δέχτηκε, πληρώνοντας μάλιστα και την αποστολή. Η όλη διαδικασία μου στοίχισε 6€ όσο δηλαδή κόστισε η συστημένη αποστολή σε έναν φάκελο.
Επαγγελματίας με το Ε κεφαλαίο... ;)

Customer service αμερικανικο. Best in the world!!!!
 
  • Like
Reactions: jnp
Χθες παρέλαβα από Νέα Υόρκη την shotkam την οποία είχα στείλει για αλλαγή μπαταρίας. Ο David Stewart , ο ιδιοκτήτης της πατέντας και κατασκευαστής όπως πάντα ευγενέστατος και εξυπηρετικός άλλαξε την παλιά ενσωματωμένη μπαταρία με καινούρια. Όσο και αν προσπάθησα να του την πληρώσω, δεν δέχτηκε, πληρώνοντας μάλιστα και την αποστολή. Η όλη διαδικασία μου στοίχισε 6€ όσο δηλαδή κόστισε η συστημένη αποστολή σε έναν φάκελο.
Επαγγελματίας με το Ε κεφαλαίο... ;)
Μπραβο του... Αντε κ στα δικα μας...
Κοιτα να την ξανακλειδωσεις στην ντουλαπα τωρα για κανα δυο χρονια να την βρουν κ τα εγγονια σου... .yel..yel..sarcastic.
 
Χθες παρέλαβα από Νέα Υόρκη την shotkam την οποία είχα στείλει για αλλαγή μπαταρίας. Ο David Stewart , ο ιδιοκτήτης της πατέντας και κατασκευαστής όπως πάντα ευγενέστατος και εξυπηρετικός άλλαξε την παλιά ενσωματωμένη μπαταρία με καινούρια. Όσο και αν προσπάθησα να του την πληρώσω, δεν δέχτηκε, πληρώνοντας μάλιστα και την αποστολή. Η όλη διαδικασία μου στοίχισε 6€ όσο δηλαδή κόστισε η συστημένη αποστολή σε έναν φάκελο.
Επαγγελματίας με το Ε κεφαλαίο... ;)
Μπραβο ρε φιλε... Τα λες ωραια ρε φιλε γι'αυτο σε πρεσεχουν....sarcastic..goodboy.
 
Τελικα τωρα που ξαναπηγα Κινα με περιμενε μια ευχαριστη εκπληξη στο γραφειο μου. Η Yi action camera με ολα τα extra. H τιμη για ολα αυτα 85 Ευρω.
 
Τελικα τωρα που ξαναπηγα Κινα με περιμενε μια ευχαριστη εκπληξη στο γραφειο μου. Η Yi action camera με ολα τα extra. H τιμη για ολα αυτα 85 Ευρω.
Φιλε Παύλο καλοριζικιά. Περιμένουμε αξιολόγηση κ βίντεο σε action
 
Last edited:
Τελικα τωρα που ξαναπηγα Κινα με περιμενε μια ευχαριστη εκπληξη στο γραφειο μου. Η Yi action camera με ολα τα extra. H τιμη για ολα αυτα 85 Ευρω.

Παύλε καλορίζικη! Θα περιμένουμε τα αποτελέσματα της χρήσης της!
 
Ναι βάλτην αυτήν να σε γράφει στο καρτέρι και αν περάσει πούπουλο γράψε μου ... :rolleyes:

Γιωργο εχω ετοιμη πατεντα Max 5 για κάτι πονηρά πράσινα στο Δ. το χρωμα πραγματι με προβληματισε, με το waterproof case λίγο καλύτερα τα πράγματα.
 
Παύλο δεν αναφερόμουν στην Yi αλλά στην Lilly του Διονύση ... :)
 
Back
Top