Action cameras

Αντε να στερεώσεις αυτό το πράμα στο όπλο.
Για το όπλο,αν ψάχνεις και κάτι φθηνο κάτι τέτοιο θα σε βόλευε πιο πολύ και δίνει και αξεσουάρ για να την στερεώσεις απο το κεφάλι μέχρι το ποδήλατο.

http://www.ebay.com/itm/Full-HD-108...994?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f4d3a3152
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=guncamera&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xgun camera.TRS0&_nkw=gun camera&_sacat=0
Η ποιότητα θα είναι καλή.Εγώ έχω δοκιμάσει κάτι αντίστοιχο και πιο φθηνό και έιναι μια χαρά.
Όμως υπάρχουν προβλήματα όπως η αυτονομία , το άνοιξε κλείσε συνέχεια και το βασικό ανάλογα με το κυνήγι που κάνεις η γωνία λήψης.
Κακά τα ψέματα .Για να καταγράψεις ντουφεκιές σε πουλιά στα 30 μέτρα η γωνία πρέπει να είναι 60 μοίρες.Αν κυνηγάς με φέρμα και είσαι κοντά στο θήραμα αλλάζει το πράμα.
Μαζί σου αλεπουδιαρη την ίδια έχω και εγώ. ..μια χαρά κάνει την δουλειά της
 
Αφου βρέθηκε τρόπος να στερεωθεί η κάμερα στο
καπελο θα έχουμε κ πλάνα αύριο με το καλό.
Αν δεν δουλέψει η πατέντα θα μπει κλασικά στην κάννη του όπλου.
 
καλορίζικη και καλές λήψεις

από που την αγόρασες αν επιτρέπεται ; ιμάντα κεφαλής δεν είχε το κατάστημα ;
 
Γιατί για μικρά θηράματα οπως οι τσίχλες , οτιδήποτε μεγαλύτερο απο 90 μοίρες μικραίνει τόσο πολύ τα αντικείμενα που θα δυσκολεύεσαι να τα διακρίνεις ...
Εγώ πήρα μια κάμερα με 90 μοίρες και θέλω να αλλάξω τον φακό σε 60άρι , που ειναι και οι ιδανικές μοίρες για κυνηγητικά στιγμιότυπα ...
 
Αα μαλιστα. Κοιτα να δεις τι μαθαινεις! Ε θα το δοκιμασω φιλε μου και οτι βγαινει. Ετσι και αλλιως περισσοτερο απο κυνηγι θελω να τραβάω λαγο.
 
καλημερα σε ολους σας....μια ερωτηση και αν γνωριζει καποιος εχει καλως.....πως μπορω στο βιντεο με τα κυνηγια που εχω τραβηξει να καποια καρε να τα εχω σε φωτο?? δηλαδη μια τουφεκια σε ενα παπι την ωρα που πεφτει πως θα μπορεσω να την εχω και σε φωτο εκτος του βιντεο που ειναι συνεχομενο?
 
καλημερα σε ολους σας....μια ερωτηση και αν γνωριζει καποιος εχει καλως.....πως μπορω στο βιντεο με τα κυνηγια που εχω τραβηξει να καποια καρε να τα εχω σε φωτο?? δηλαδη μια τουφεκια σε ενα παπι την ωρα που πεφτει πως θα μπορεσω να την εχω και σε φωτο εκτος του βιντεο που ειναι συνεχομενο?
Κώστα αυτό μπορείς να το κάνεις στον υπολογιστή με το πρόγραμμα που βλέπεις το βίντεο. Ποια προγράμματα έχεις? Πες μου και θα σου πω ακριβώς πως γίνεται...
 
Ακόμη και με το πρόγραμμα που κάνεις το βίντεο.
Κώστα δώσε στοχεία οπως λεει και Μάνος με τι επεξεργάζεσα και με τι τα βλέπεις.Σχεδόν όλα εχουν τη δυνατότητα
 
Γιατί για μικρά θηράματα οπως οι τσίχλες , οτιδήποτε μεγαλύτερο απο 90 μοίρες μικραίνει τόσο πολύ τα αντικείμενα που θα δυσκολεύεσαι να τα διακρίνεις ...
Εγώ πήρα μια κάμερα με 90 μοίρες και θέλω να αλλάξω τον φακό σε 60άρι , που ειναι και οι ιδανικές μοίρες για κυνηγητικά στιγμιότυπα ...
Εχει μαλιάσει η γλώσσα μου με τις 60 μοίρες......sarcastic.
 
Ακόμη και με το πρόγραμμα που κάνεις το βίντεο.
Κώστα δώσε στοχεία οπως λεει και Μάνος με τι επεξεργάζεσα και με τι τα βλέπεις.Σχεδόν όλα εχουν τη δυνατότητα
Σταμάτα να βλέπεις την φωτογραφία και δες το όνομα...με έχεις πει Μάνο ίσα με 10 φορές! .very funny..ban.
 
Εχει μαλιάσει η γλώσσα μου με τις 60 μοίρες......sarcastic.
Δημήτρη έχεις δίκιο αλλά εγώ ψάχνω για κάμερα και σε αυτές τις μοίρες δεν έχω βρει καμία, δε μιλάω για αγορα από ebay αλλά από κατάστημα εντός Ελλάδος, έχεις κάτι υπόψιν σου;
 
Δημήτρη έχεις δίκιο αλλά εγώ ψάχνω για κάμερα και σε αυτές τις μοίρες δεν έχω βρει καμία, δε μιλάω για αγορα από ebay αλλά από κατάστημα εντός Ελλάδος, έχεις κάτι υπόψιν σου;
Απο Ελλάδα δεν εχω βρει κάτι.Απο e-bay υπήρχαν αλλά λίγα πράματα.Εγω πήρα κατι φθηνό με ανάλυση 1080χ720 30fps και του μεγάλωσα την διάρκεια εγγραφής με εξωτ.μπαταρία.
Το θεμα Γιάννη ειναι οτι τώρα ειμαστε μπλοκαρισμένοι στις αγορές απο internet
 
παιδιά στην go pro που ξερω καλα , σίγουρα μπορείς να μπεις στις ρυθμίσεις της κάμερας να να ορίσεις εσυ ο εύρος γωνιάς του φακου! ίσος γίνατε και σε αυτές τις καμερες που αναφέρετε.
 
Back
Top