Action cameras

Επειδή ψάχνω δειλά δειλά για κάμερα έπεσε στην αντίληψη μου μια dji action camera. Την έχει δοκιμάσει κάποιος ; που υστερεί κ που είναι καλύτερη από μια go pro,αν είναι;

Dji osmo? Σε καποια σημεια ειναι και καλυτερη απο την Γκοου προ . Πουλαει ενας εδω μεσα την γκοου προ 8 στα 200 ευρα . Τσιμπα την . Δες και βιντεακια στο γιου τιουμπ να δεις

 
Dji osmo? Σε καποια σημεια ειναι και καλυτερη απο την Γκοου προ . Πουλαει ενας εδω μεσα την γκοου προ 8 στα 200 ευρα . Τσιμπα την . Δες και βιντεακια στο γιου τιουμπ να δεις

Ναι το έχω δει αλλά προτιμω να παρω μια νέα.. Αρκετοί κάνουν παραπονα ότι η go pro θερμαίνεται ευκολα.. Ισχύει;
 
Ναι το έχω δει αλλά προτιμω να παρω μια νέα.. Αρκετοί κάνουν παραπονα ότι η go pro θερμαίνεται ευκολα.. Ισχύει;
Ισχυει για την θερμοτητα . Αλλα την χρηση που κανω εγω δεν προλαβαινει γιατι την ανοιγω και την κλεινω οταν περιμενω το θηραμα .

Η DJI καλυτερη σε θεματα θερμοκρασιας .
 
Ισχυει για την θερμοτητα . Αλλα την χρηση που κανω εγω δεν προλαβαινει γιατι την ανοιγω και την κλεινω οταν περιμενω το θηραμα .

Η DJI καλυτερη σε θεματα θερμοκρασιας .
Που είναι χειρότερη η dji κατά τη γνώμη σου;
 
Που είναι χειρότερη η dji κατά τη γνώμη σου;
Καλημέρα, εγώ θα αγόραζα και την DJi για εμάς τους κοινούς θνητούς οι διάφορες είναι αμελητέες .

Μειονεκτεί στο stabilisation αλλά όχι κάτι τραγικό . Πάρε οποία θέλεις και θα μείνεις υπέρ ευχαριστημένος
 
Καλημέρα, εγώ θα αγόραζα και την DJi για εμάς τους κοινούς θνητούς οι διάφορες είναι αμελητέες .

Μειονεκτεί στο stabilisation αλλά όχι κάτι τραγικό . Πάρε οποία θέλεις και θα μείνεις υπέρ ευχαριστημένος
Νομιζω ειναι πολυ σημαντικό χαρακτηριστικο.. Θα το κοιτάξω, σε ευχαριστώ για τις πληροφοριες..
 
Έχω παρατηρήσει στις actions cameras σε ψαρευτικά βίντεο, ότι μπορούν και καταγράφουν όλα τα strike χωρίς να γράφει συνέχεια η κάμερα.
Δηλαδή βλέπω τον χειριστή 2-3 δευτερόλεπτα πριν το strike και μετά το strike να πατάει σε κοντρολ η βραχιόλι smart κουμπί , ακούγεται ένα μπιπ σαν να ξεκίνησε εκείνη την στιγμή η καταγραφή, ενώ το πλάνο το έχει νωρίτερα του πατήματος του κουμπιού.
Και αναρωτιέμαι τι λειτουργία είναι αυτή ?? το μυαλό μου πάει ότι μπορεί να είναι ένας σκληρός δίσκος ο οποίος καταγράφει στο παρασκήνιο ,αλλά πατώντας την εγγραφή ,να έχεις ρυθμίσει την κάμερα να ξεκινήσει την εγγραφή στην μνήμη κάποια δευτερόλεπτα πριν.
Το έψαξα λίγο στο νετ αλλά δεν βρήκα κάτι, το αντιλαμβάνομαι σωστά ή είναι κάτι άλλο ?
 
Back
Top