Action cameras

εγω για κυνηγι θα την χρησιμοποιησω περδικα-μπεκατσα.προηγουμενη εμπειρια με καμερα δεν εχω ποτε ουτε με ρυθμισεις αλλα πιστευω με μια απλη καθοδηγηση θα τα καταφερω.δεν ζηταω την τελειοτητα σπαω που σπαω τα ποδαρακια μου στα βουνα ας εχω να βλεπω καποιες στιγμες των σκυλων μου περισσοτερο.
 
Λίγο παραπάνω ζουμ κ μια αναφορά στο σημείο που στέλνεις τα σκαγια την έχει... Σε σχέση με τις απλές...
Βγήκε κ καινούργια τώρα αλλά δεν την έχω δει...
Αλεξ αυτή του βίντεο έχει κάπου στα 250 ευρώ από Κύπρο με αντικαταβολή στην πόρτα σου χωρίς τελωνειο...
 
Λίγο παραπάνω ζουμ κ μια αναφορά στο σημείο που στέλνεις τα σκαγια την έχει... Σε σχέση με τις απλές...
Βγήκε κ καινούργια τώρα αλλά δεν την έχω δει...
Αλεξ αυτή του βίντεο έχει κάπου στα 250 ευρώ από Κύπρο με αντικαταβολή στην πόρτα σου χωρίς τελωνειο...
 
Σταυρο η μπεκατσε εχει πολυ περιεργο περιβαλλον, ελαχιστη αντιθεση με το στοχο-θηραμα, και αυτο αποτελει πονοκεφαλο για πολλες καμερες... Σιγουρα αν ρυθμισεις το σταυρονημα σωστα κατι παραπανω θα μπορεις να αντιληφθεις σε σχεση με αλλες... Εδω ας πουμε που ειναι μπεκατσα με Shotkam, Παρα την ποιοτητα της καμερας, η δυσκολια σε ενα τετοιο περιβαλλον ειναι εμφανης...


Αλεξ δυο φιλοι την εχουν για συντομο χρονο ομως, δεν εχουν καποιο θεμα στη λειτουργια... Σε βαθος χρονου δεν ξερω...
 
Back
Top