κάτι που δεν μου αρέσει :)

έλα ρε Νίκο τώρα, δε γεννηθήκαμε σε ποτάμι, αλλά δεν έχουμε μάθει το κυνήγι απ' την οθόνη του υπολογιστή. και η διαχείριση επίσης έχει έμπειρα άτομα.
τώρα απλά δημιουργείς εντυπώσεις και δεν καταλαβαίνω το λόγο.
πρόλαβε η χιονόπτωση στην επιστροφή να πιάσει μισό μέτρο χιόνι ή ένα μέτρο μαζεμένο έξω απ' την καλύβα, ενώ έφυγες με άστρωτο χιόνι....
ή επειδή τράβηξες τη φωτό έξω απ' την καλύβα πάει να πει ότι όλη τη μέρα ήσουν βιδωμένος εκεί.
γι΄αυτο ειπαμε οτι μια φωτο δεν αποδεικνυει τιποτα, αλλα πρεπει αυτος που την ανεβαζει να δειχνει με τα γραφομενα του τη νομιμοτητα της.

θες να σου θυμίσουμε λοιπον τις φωτογραφιες που εβαζες με τις σφυριχτρες απλωμενες? με τις φιντες? με το ψαροντουφεκο βραδυ?

θες να σου θυμίσουμε οτι σε εχουμε ολοι τιμησει και χρυσωσει με τα Like μας στις αναριθμητες φωτογραφιες που βαζεις καθημερινα?

θες να σου θυμίσουμε τα συγχαρητηρια μας για την εθνικη σας δραση τις κρισιμες ημερες με την τουρκια???

εαν θελαμε να σε χτυπησουμε θα σε αφηναμε να ανεβαζεις ολα αυτα καθημερινα???? θα σου καναμε λαικ????

ελα τωρα σε παρακαλω πολυ.....
τα περι κλικων, ιντριγκων και αποχωρησεων αλλου.... η διαχειριση ειναι αυτοφωτη και δεν αγεται ουτε φερεται απο κανεναν.

δεν μπορεις να εχεις το παραμικρο παραπονο απ τη διαχειριση σε κανενα θεμα. με 100 φωτογραφιες ημερησιως και απροσκοπτη συμμετοχη σε πειραξε η ΜΙΑ!
σου επιστρέφουμε λοιπον τα περι κλικων και ιντριγκων διοτι μαλλον κατι αλλο παιζει απο πισω και βρωμαει. οσο για αυτους που στα εβαλαν στο κεφαλι αυτα τα πραγματα, εαν ηταν σερνικοι και ντομπροι να εβγαιναν εδω δημοσια και να παραπονεθουν.
 
Εγώ αυτό που έχω να πω, είναι πως ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ.....Εντάξει τώρα!!
Όπως οι δημοσιογράφοι που ψωφάνε για την επικερότητα, έτσι ψοφάνε κ μερικοί να κάνουν πλήση εγκεφάλων κ να βάζουν φυτηλιές μέσω των π.μ....λες κ το μέτωπό μας γράφει Μ@κ@κ@ς...................
Αν θέλετε ηρεμήστε κύριοι...δν σας κάνουμε κουμάντο αλλά εσείς από μόνοι σας το θέτετε έτσι......όποιος θέλει μπορεί να αποχωρίσει κ να ξανά επανέλθει όποτε θέλει.
Ευχαριστώ πολύ!!
 
Εγώ ένα έχω να πω ότι με αυτά και τα άλλα και τοις κόντρες έχουν φύγει πολύ αξιόλογα παιδιά από το φόρουμ ένας από αυτούς είναι και ο ΝΙΚΟΣ
Και εγω ενα εχω να πω...Εαν τα μελη διαβαζαν και τηρουσαν τους ορους χρησης του φορουμ κατα γραμμα
δεν θα υπηρχε διαχειριση καν!Αυτο που δεν καταλαβαινουμε εδω μεσα ειναι οτι η διαχειριση αποτελειτε απο
εθελοντες απλους κυνηγους συναδελφους.Μπαινουν στον ελευθερο χρονο τους μεσα για να ξεσκασουν
και φτανουν να κυνηγανε τον καθε περιεργο που προσπαθει να δημιουργησει προβληματα και να προστατεψουν
τους υπολοιπους.Το βημα ειναι ελευθερο και για εγγραφες και για αποχωρησεις.Ο καθενας οπως νομιζει και κρινει.....
 
Last edited:
και επειδη παραπηγε το θεμα και δεν δεχομαι να απολογουμε και ουτε να με σχολιαζουνε ανθρωποι που δεν εχουνε την δικη μου επαφη με το υδροβιο ΑΠΟΧΩΡΩ.......
χαρηκα μονο που γνωρισα καποια καλα παιδια που δεν μπλεκονται σε ιντρικες και κλικες και αγαπανε αυτο που κανουνε...
Φιλε δεν γνωριζομαστε αλλα κυνηγω κι εγω παπι και καταλαβαινω.
Ολοι καταλαβαινουμε.

Ειμαι απο τους ανθρωπους που πιστευω οτι ολα αυτα τα χρονια σταδιακα με νομους ,διαταξεις και τερτιπια, μας εκαναν να αισθανομαστε ασχημα για την αγαπη μας.
Μας αναγκασαν με αρκετους τροπους να κρυβομαστε ,ακομα κι αν ειμαστε νομιμοι και να εχουμε ενοχες.
Πετυχαν το νεκρο πουλι να ξενιζει, και να αποτελει προιον εγκληματος που σχοινοβατει αναμεσα στην παρανομια και την νομιμοτητα
Ολα προς επικοδομητικη συζητηση.

Ομως καταλαβε λιγο και την πλευρα της διαχειρησης, και μην παιρνεις αποφασεις εν θερμω .

Ολοι φιλοι κι ενωμενοι!
 
Last edited:
Φίλοι μου αντί να ασχολούμαστε με τα κωλοτσοκάκια κλπ μήπως να δώσουμε λίγο βάρος-βοήθεια να κρατήσουμε το forum ανοιχτό?
Μαλακία να κλείσει τέλος του χρόνου.
Εχουμε πιστεύω
τον χρόνο να βρούμε λύση.
Αν όμως το αφήσουμε τελευταία στιγμή όπως συνηθίζουμε οι περισσότεροι έλληνες πιστεύω θαναι αργά.
Νομίζω μετά από 4-5 xρόνια που είμαι μέλος ότι υπάρχουν αξιόλογα άτομα ισάξια του Βασίλη ο οποίος μέχρι στιγμής είναι ικανός και δίκαιος.
Δεν ξέρω αν οι λόγοι είναι οικονομικοί ή κάτι άλλο αλλά είναι καλό να παραμείνει σε λειτουργία.
Ετσι έκλεισε και το to4x4.gr πρίν κάποια χρόνια κ πραγματικά στενοχωρήθηκα.
 
Last edited:
Φίλοι μου αντί να ασχολούμαστε με τα κωλοτσοκάκια κλπ μήπως να δώσουμε λίγο βάρος-βοήθεια να κρατήσουμε το forum ανοιχτό?
Μαλακία να κλείσει τέλος του χρόνου.
Εχουμε πιστεύω
τον χρόνο να βρούμε λύση.
Αν όμως το αφήσουμε τελευταία στιγμή όπως συνηθίζουμε οι περισσότεροι έλληνες πιστεύω θαναι αργά.
Νομίζω μετά από 4-5 xρόνια που είμαι μέλος ότι υπάρχουν αξιόλογα άτομα ισάξια του Βασίλη ο οποίος μέχρι στιγμής είναι ικανός και δίκαιος.
Δεν ξέρω αν οι λόγοι είναι οικονομικοί ή κάτι άλλο αλλά είναι καλό να παραμείνει σε λειτουργία.
Ετσι έκλεισε και το to4x4.gr πρίν κάποια χρόνια κ πραγματικά στενοχωρήθηκα.
Λ7 υπάρχουν ή θα βρεθούν.
Άλλος νομίζω είναι ο λόγος.
 
Παλικάρια όπως έγραψα οι λόγοι είναι προσωπικοί. Όσοι με γνωρίζουν μέσα από το φόρουμ μπορούν εύκολα να καταλάβουν ότι ο χρόνος μου έχει μειωθεί και ουσιαστικά πλέον δεν προλαβαίνω να γράψω. Επειδή έχω αλλάξει δουλειά και επειδή περιμένω τον δεύτερο γιο ξέρω ότι ο χρόνος μου θα περιοριστεί ακόμα περισσότερο. Δεν μπορώ να έχω στην ιδιοκτησία μου κάτι που δεν μπορώ να διαχειρίζομαι.
 
Παλικάρια όπως έγραψα οι λόγοι είναι προσωπικοί. Όσοι με γνωρίζουν μέσα από το φόρουμ μπορούν εύκολα να καταλάβουν ότι ο χρόνος μου έχει μειωθεί και ουσιαστικά πλέον δεν προλαβαίνω να γράψω. Επειδή έχω αλλάξει δουλειά και επειδή περιμένω τον δεύτερο γιο ξέρω ότι ο χρόνος μου θα περιοριστεί ακόμα περισσότερο. Δεν μπορώ να έχω στην ιδιοκτησία μου κάτι που δεν μπορώ να διαχειρίζομαι.
Με το καλό να έρθει ο μικρούλης!
 
Παλικάρια όπως έγραψα οι λόγοι είναι προσωπικοί. Όσοι με γνωρίζουν μέσα από το φόρουμ μπορούν εύκολα να καταλάβουν ότι ο χρόνος μου έχει μειωθεί και ουσιαστικά πλέον δεν προλαβαίνω να γράψω. Επειδή έχω αλλάξει δουλειά και επειδή περιμένω τον δεύτερο γιο ξέρω ότι ο χρόνος μου θα περιοριστεί ακόμα περισσότερο. Δεν μπορώ να έχω στην ιδιοκτησία μου κάτι που δεν μπορώ να διαχειρίζομαι.
Με το καλο Βασιλη.love.

Βρες ενα καλο ζευγαρι πλαγια να κανεις δωρο στα μικρα.love..big smile.
 
Παλικάρια όπως έγραψα οι λόγοι είναι προσωπικοί. Όσοι με γνωρίζουν μέσα από το φόρουμ μπορούν εύκολα να καταλάβουν ότι ο χρόνος μου έχει μειωθεί και ουσιαστικά πλέον δεν προλαβαίνω να γράψω. Επειδή έχω αλλάξει δουλειά και επειδή περιμένω τον δεύτερο γιο ξέρω ότι ο χρόνος μου θα περιοριστεί ακόμα περισσότερο. Δεν μπορώ να έχω στην ιδιοκτησία μου κάτι που δεν μπορώ να διαχειρίζομαι.
Βασίλη μόλις γεννήθηκε ο δικός μου ο μικρός σχεδόν σταμάτησα το κυνήγι για 2 χρόνια.
Θα μας μείνουν οι γνωριμίες.
Αν δεν βρεθεί νέος ιδιοκτήτης να ξέρεις ότι ήταν μια καταπληκτική προσπάθεια.
Μπράβο σου !!!

ps
Κάνε backup !!!!!
 
Back
Top