Ψήνεστε να βγάλουμε δικά μας φυσίγγια;

Ψήνεστε να βγάλουμε δικά μας φυσίγγια;

  • Ναι

    Votes: 69 83,1%
  • Όχι

    Votes: 14 16,9%

  • Total voters
    83
Πεζε λαμπρ
Να πω κάτι από την θέση το ιδιογομωτη...Όλα τα σεταπ που έχω είναι προσαρμοσμένα για τα όπλα μου μα πάνω από όλα για τον τρόπο που σκοπευω-κυνηγάω.Αυτος είναι και ο χρυσός κανόνας της ιδιογομωσης άλλωστε.Κομμενα και ραμμένα φυσίγγια για αυτόν που τα φτιάχνει -ριχνει με ΣΤΑΘΕΡΗ ποιότητα.Ουτε τηλεκατευθυνόμενα σκάγια έχουν,ούτε αμετάβλητα είναι,ούτε δίνουν θηράματα εκεί που νομίζω.Αρα θα ήταν πιο δύσκολο για κάποιον να προσαρμοστεί σε αυτά τα φυσίγγια άσε που δεν έχει την δυνατότητα να ρίξει αρκετά για τα βρεί ή να τα καταδικάσει.Ενα φυσίγγι εμπορίου τίμιο όμως που κυκλοφορεί ευρέως είναι ποιο πιθανό να το έχει δοκιμάσει κάποιος και να έχει γνώμη και εικόνα.Αυτο πιστεύω ότι ψάχνουμε εδώ.Πολλες γνώμες σύμφωνες σε ένα τύπο φυσιγγίου.
Πεζε λαμπρο και θαδεις,πανε παντου .big smile. .very funny.
 
Βγάλτε τιμή για 30αρι και 32 αρι τσιχλοφυσιγγο και αφήστε σετ απ και απ σετ τιμή και οποίος θέλει τι ποσότητα για τα προχωρήσει το πρότζεκτ εμένα άμα βρούμε 5,5 το πολύ τα 30αρια και 6 ρε 32 άρια θέλω πράμα απλα
 
Τα φυσίγγια τα θέλουμε με στάμπα;;; χωρίς;;;;με το όνομα του βιοτέχνη;;;πως;;;με κουτί;; χωρίς;;; έχουν τον πρώτο λόγο,για κανονίστε,τους βιοτέχνες τους έχουμε στα πόδια μας, εγώ προσωπικά έχω 2-3
 
Τα φυσίγγια τα θέλουμε με στάμπα;;; χωρίς;;;;με το όνομα του βιοτέχνη;;;πως;;;με κουτί;; χωρίς;;; έχουν τον πρώτο λόγο,για κανονίστε,τους βιοτέχνες τους έχουμε στα πόδια μας, εγώ προσωπικά έχω 2-3
Δεν νομίζω να είναι νόμιμο εάν δεν αναγράφει ,επωνυμια
 
Κακώς. Δεν υπάρχει κανένας λόγος για παραπάνω (με μόνη εξαίρεση την χρήση της αγαπημένης sipe 😋)
Φίλε Φανη
Ακόμα κ αν δούλευαν σχετικά καλά τα 28αρια κ 30αρια στα όπλα μου, δεν θα τα έριχνα.
Ο ένας λόγος είναι ότι δεν θελω να προσπαθώ να πεταλωσω ψύλλο κ ο άλλος ότι έχω μάθει με 32-33γρ +++, + χοντρά σκάγια στο cal 12.
Οτι έχει μάθει ο καθένας...
24, 25, 27 κ ταβάνι 28 ρίχνω με το 20αρι.
Τη sipe όσο κ αν προσπάθησα δεν τα βρήκα μαζί της.
 
Φίλε Φανη
Ακόμα κ αν δούλευαν σχετικά καλά τα 28αρια κ 30αρια στα όπλα μου, δεν θα τα έριχνα.
Ο ένας λόγος είναι ότι δεν θελω να προσπαθώ να πεταλωσω ψύλλο κ ο άλλος ότι έχω μάθει με 32-33γρ +++, + χοντρά σκάγια στο cal 12.
Οτι έχει μάθει ο καθένας...
24, 25, 27 κ ταβάνι 28 ρίχνω με το 20αρι.
Τη sipe όσο κ αν προσπάθησα δεν τα βρήκα μαζί της.
Πιο σφιχτά τα 28αρια‼️
 
Αλήθεια, πιστεύει κανείς ότι θα καταλήξει κάπου αυτή η πρόταση;
Φυσικά και όχι!Εδώ Γίγαντες κατασκευαστές που φτιάχνουν βύσματα, κάλυκες,πυριτιδες,καψουλα, σκαγια με κορυφαίες μηχανές και με κέντρα δοκιμών και εμείς βγάζουμε μάπα τα φυσιγγια που οι ίδιοι κατασκευαστές φτιάχνουν τα υλικά και θα καταφέρουμε εμείς να φτιάξουμε ένα οικονομικό φυσίγγι για όλα και για όλους? Το μόνο που θα καταφέρουμε στο τέλος είναι να φαγωνομαστε για το ποιος φταίει που τελικά δεν μας κάνει το φυσιγγι...
 
Back
Top