Χειροποίητα, custom made κοντάκια και εργασίες ξύλου και μέτρων από τον Γιάννη

Status
Not open for further replies.
Μια σταγόνα λάδι έβαλε ο Γιώργος και φούντωσε το ξύλο :)
D1406_F92-_EADE-4_E78-_A622-_AC292_E3_DEE5_A.jpg

63124626-6283-44_BD-8_E96-53333_AE73770.jpg

Ζωγραφιά φίλε
 
Αυτή η ντεμι πίστολ!ίδια με τη τη δικιά μου πολύ βολική να το χαρείς πολύ όμορφο!
Και συ υβρίδιο την έχεις κάνει τι κάνη φορας;
Breda 71 cm εξωτερικά τσοκ αυλος 18.3 μέχρι 35 γραμμάρια που έχω δοκιμάσει φαρμάκι
 
Καλησπέρα. Αν και είχα καιρό να επισκεφτώ το φόρουμ θεώρησα σωστό να ευχαριστήσω και εδώ τον Γιάννη για την καταπληκτική δουλειά στην πάπια-κοντάκι.





Η ψάθα είναι όλα τα λεφτά .RESPECT.
Μαααααλιστα.να και palm swell απο τον γεροντα.για μια ακόμα φορά εξαιρετική δουλεια.να το χαρείς τωρα το εργαλειο
 
Καλησπέρα. Αν και είχα καιρό να επισκεφτώ το φόρουμ θεώρησα σωστό να ευχαριστήσω και εδώ τον Γιάννη για την καταπληκτική δουλειά στην πάπια-κοντάκι.

Η ψάθα είναι όλα τα λεφτά .RESPECT.

Ευχομαι να τα χαρεις οσο δε παει. Οντως η δουλεια εκπληκτικη
 
Καλησπέρα. Αν και είχα καιρό να επισκεφτώ το φόρουμ θεώρησα σωστό να ευχαριστήσω και εδώ τον Γιάννη για την καταπληκτική δουλειά στην πάπια-κοντάκι.





Η ψάθα είναι όλα τα λεφτά .RESPECT.
Eργαλείοοοο! Πάντα κέντρα :)
 
Να ευχαριστήσω τον Γιάννη για την εξαιρετική δουλειά που έκανε σε ένα lanber ενός φίλου μου ,που ήταν με πολύ χοντρα ξύλα και κακό ζυγισμένο όπλο ,ο Γιάννης έκανε πολύ όμορφη δουλειά και το όπλο πραγματικά άλλαξε προς το καλύτερο.Γιαννη σε ευχαριστώ ,να ξέρεις πως και στον Παναγιώτη έκανες πολύ καλή εντύπωση όχι μόνον για την δουλειά αλλά και ως άνθρωπος !
 
Καλησπέρα. Αν και είχα καιρό να επισκεφτώ το φόρουμ θεώρησα σωστό να ευχαριστήσω και εδώ τον Γιάννη για την καταπληκτική δουλειά στην πάπια-κοντάκι.





Η ψάθα είναι όλα τα λεφτά .RESPECT.
Κάπου στο car.gr , είδα να πουλιέται ένα ολόιδιο κοντάκι για 686. Δεν ξέρω εάν βολεύουν τέτοιου είδους Κοντάκια. Βέβαια αυτό που είδα ήταν χωρίς ψαθες, δεν ήταν ρυθμιζόμενο,κατά τα άλλα σαν κοντάκι ήταν ολόιδιο..
 
Κάπου στο car.gr , είδα να πουλιέται ένα ολόιδιο κοντάκι για 686. Δεν ξέρω εάν βολεύουν τέτοιου είδους Κοντάκια. Βέβαια αυτό που είδα ήταν χωρίς ψαθες, δεν ήταν ρυθμιζόμενο,κατά τα άλλα σαν κοντάκι ήταν ολόιδιο..
Η "φωλιά" στον αντίχειρα θα σε δυσκολέψει στο κυνήγι.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top