Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Οι προτιμησεις του καθενα μας ειναι σεβαστες,και ολοι αυτοι επαγελματιες που εχουν μεινει στο χωρο μας και δουλευουν για εμας τους καταναλωτες θελουν βοηθεια και επειδη γνωριζω 2 παρα πολλη καλα που γεμιζουν και με τι γεμιζουν .Εχω την τυχη να βρεθω μαζι τους την ωρα που παραγουν ο ενας στο μαυρουλη που δεν χρειαζεται διαφημιση και ο αλλος στο ιδιο του το μαγαζι .Πρεπει να προσεχουμε τη γραφουμε για τον καθενα ,οι ανακριβιες κανουν κακο στο κλαδο.
 
Mε μπερδεύειs. Συμφωνείs η οχι?
Τις πολύ λίγες φορές που έχω χρησιμοποιήσει τα φυσίγγια του, ήταν πολύ καλά. Αυτό όταν υπήρχε μια λογική αντιμετώπιση στην τιμολόγηση. Έφερνε και τα RM κάποτε και έπερνα κούτες για σκοπευτήριο.
Μετά έβαλε κάτι τιμές σαν να γέμιζε με χρυσάφι...οπότε αναγκαστικά τον κόψαμε.
Σε ποιες δοκιμές αναφέρεσαι;
 
Οι προτιμησεις του καθενα μας ειναι σεβαστες,και ολοι αυτοι επαγελματιες που εχουν μεινει στο χωρο μας και δουλευουν για εμας τους καταναλωτες θελουν βοηθεια και επειδη γνωριζω 2 παρα πολλη καλα που γεμιζουν και με τι γεμιζουν .Εχω την τυχη να βρεθω μαζι τους την ωρα που παραγουν ο ενας στο μαυρουλη που δεν χρειαζεται διαφημιση και ο αλλος στο ιδιο του το μαγαζι .Πρεπει να προσεχουμε τη γραφουμε για τον καθενα ,οι ανακριβιες κανουν κακο στο κλαδο.
Ελπίζω να μην αναφέρεσαι σε μένα γιατί εγώ παρουσίασα αυτό που λέω και δε λέω λόγια του αέρα.Αυτο που συνάντησα είναι το λιγότερο απατεώνια.
 
Τις πολύ λίγες φορές που έχω χρησιμοποιήσει τα φυσίγγια του, ήταν πολύ καλά. Αυτό όταν υπήρχε μια λογική αντιμετώπιση στην τιμολόγηση. Έφερνε και τα RM κάποτε και έπερνα κούτες για σκοπευτήριο.
Μετά έβαλε κάτι τιμές σαν να γέμιζε με χρυσάφι...οπότε αναγκαστικά τον κόψαμε.
Σε ποιες δοκιμές αναφέρεσαι;
Να σου στείλω 2 κουτάκια από τα τελευταία του τσάμπα να γέλασειs?
 
Να σου στείλω 2 κουτάκια από τα τελευταία του τσάμπα να γέλασειs?
Ρε φίλε μην μας βγάζεις το λάδι, έχεις γράψει κάπου για τα φυσίγγια του, έχεις ανεβάσει φωτογραφίες; Αν ναι πες μου σε πιο τοπικ να τις δω, αν όχι γράψε μας τι συνέβη.
 
Να σου στείλω 2 κουτάκια από τα τελευταία του τσάμπα να γέλασειs?
Με αυτά τα φυσίγγια Νίκο πόσο χάλια αποτελέσματα είχες δηλαδή...;;;
Π.χ ζωντανά πουλιά....πούπουλα....πολλά αίματα....;;;
Τη ήταν αυτό συνολικά που σε χάλασε...;;;
 
Ρε φίλε μην μας βγάζεις το λάδι, έχεις γράψει κάπου για τα φυσίγγια του, έχεις ανεβάσει φωτογραφίες; Αν ναι πες μου σε πιο τοπικ να τις δω, αν όχι γράψε μας τι συνέβη.
Πήγαινε στην παρουσίαση φυσιγγίων να δειs τα χάλια του. Το πρώτο που παρουσίασα ήταν το τελευταίο που πηρα από αυτόν και στην κυριολεξια δεν έπαιζε σε κανένα καιρό και το δεύτερο είναι από προηγούμενες παρτιδεs που γκάζωνε στην κυριολεξια
 
Με αυτά τα φυσίγγια Νίκο πόσο χάλια αποτελέσματα είχες δηλαδή...;;;
Π.χ ζωντανά πουλιά....πούπουλα....πολλά αίματα....;;;
Τη ήταν αυτό συνολικά που σε χάλασε...;;;
Τα πουλια παίρναν 2 3 και δεν πεφταν η πεφταν μετά από 50 100 μέτρα ολοζώντανα
 
Έχει εικόνα κανείς από τα Oscar Nitro και Double Mix; Έλεγα να τα δοκιμάσω. Μέχρι πέρυσι δούλευα τα lambro tordo anniversary τα οποία μου είχαν καθίσει πολύ καλά, αλλά λόγω τιμής ψάχνομαι. Τα 206 formula 32gr μου φάνηκαν λίγο ενοχλητικά σε κρότο όσο τα δοκίμασα.
 
Έχει εικόνα κανείς από τα Oscar Nitro και Double Mix; Έλεγα να τα δοκιμάσω. Μέχρι πέρυσι δούλευα τα lambro tordo anniversary τα οποία μου είχαν καθίσει πολύ καλά, αλλά λόγω τιμής ψάχνομαι. Τα 206 formula 32gr μου φάνηκαν λίγο ενοχλητικά σε κρότο όσο τα δοκίμασα.
Μιχάλη στη Benelli ποια σύσφιξη των kicks χρησιμοποιείς για τα τσιχλόνια?
 
Μιχάλη στη Benelli ποια σύσφιξη των kicks χρησιμοποιείς για τα τσιχλόνια?

Σήμερα νωρίς στις μαύρες δεν είχα το kicks, έπαιξα με το briley IC. Ύστερα έβαλα το kicks Full που ψήλωσαν τα πουλιά. Είναι σχεδόν απαγορευτικό για κάτω από 30 μέτρα.
 
Last edited:
Σήμερα νωρίς στις μαύρες δεν είχα το kicks, έπαιξα με το briley IC. Ύστερα έβαλα το kicks Full που ψήλωσαν τα πουλιά. Είναι σχεδόν απαγορευτικό για κάτω από 30 μέτρα.
Mε τα εργoστασιακά τσοκ είσαι ικανοποιημένος? έχεις δοκιμάσει c, ic?
 
Πήγαινε στην παρουσίαση φυσιγγίων να δειs τα χάλια του. Το πρώτο που παρουσίασα ήταν το τελευταίο που πηρα από αυτόν και στην κυριολεξια δεν έπαιζε σε κανένα καιρό και το δεύτερο είναι από προηγούμενες παρτιδεs που γκάζωνε στην κυριολεξια
Πήγα, έχεις δίκιο. Όχι τόσο που δεν σε ενημέρωσε για την αλλαγή, όσο που αφού άλλαξε την μπαρούτι δεν έφτιαξε ίδιο φυσιγγι με το παλιό.
Τώρα κατάλαβα και την ξαφνική διαφήμιση που έπεσε.... .sarcastic.
Έλα που εσύ απέδειξες την αλλαγή!
 
Mε τα εργoστασιακά τσοκ είσαι ικανοποιημένος? έχεις δοκιμάσει c, ic?
Το μαμά IC το δούλεψα αρκετά οταν πήρα το όπλο, ικανοποιημένος ήμουν. Τον κύλινδρο δεν τον έχω βάλει ακόμα. Πήγα σε έσω έξω aftermarket κυρίως για προστασία της κάνης και για να μπορώ να τα αλλάξω χωρίς κλειδί.
 
σήμερα έριξα ένα κουτάκι από την καινούργια παρτίδα imperial spain που έφερε ο καλκαντζάκος και κάτι δεν μου άρεσε,βρήκα το φυσίγγι πολύ ξερό στο λάκτισμα πολύ δυνατό καμία σχέση με το προηγούμενο που έριχνα περσι

κατέβηκα στο αμάξι και έφερα ένα να το ανοίξω,,,δοσολογία σκάγια πυρίτιδα ίδια αλλά ο συγκεντρωτήρας διαφορετικός Z2M αντί του Α21 που έβαζε

View attachment 5422
Το ίδιο και τα rio 32gr που πήρα.πιο ξερά και δυνατά .μακάρι να είναι λόγο καιρού ακόμα...
 
Έχει εικόνα κανείς από τα Oscar Nitro και Double Mix; Έλεγα να τα δοκιμάσω. Μέχρι πέρυσι δούλευα τα lambro tordo anniversary τα οποία μου είχαν καθίσει πολύ καλά, αλλά λόγω τιμής ψάχνομαι. Τα 206 formula 32gr μου φάνηκαν λίγο ενοχλητικά σε κρότο όσο τα δοκίμασα.
Πάρε το mix ,πολύ καλό και μαλακό φυσιγγι , το ρίχνεις άνετα και καρτέρι και περπατητο.
 
σήμερα έριξα ένα κουτάκι από την καινούργια παρτίδα imperial spain που έφερε ο καλκαντζάκος και κάτι δεν μου άρεσε,βρήκα το φυσίγγι πολύ ξερό στο λάκτισμα πολύ δυνατό καμία σχέση με το προηγούμενο που έριχνα περσι

κατέβηκα στο αμάξι και έφερα ένα να το ανοίξω,,,δοσολογία σκάγια πυρίτιδα ίδια αλλά ο συγκεντρωτήρας διαφορετικός Z2M αντί του Α21 που έβαζε

View attachment 5422
Δεν μου αρέσει αυτό! Ο προηγούμενος συγκεντρωτηρας ήταν φοβερός και είχε δέσει πολύ με το φυσιγγι,είδες διαφορά?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top