Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μολις εγινε η παραγγελια στον Ρουμελιωτη,μιλησα με τον Αντρεα και βρηκαμε κατευθειαν ακρη!
Μια κουτα 30γρ σε 8&9 νουμερα,ωστε να με καλυψουν πληρως!
Αντε αντε να ερθουν οι πιτσιλωτες κυριες να τις καπνισουμε με τις φυσιγγαρες του Ρουμελιωτη!
Πόσα τα χρεώνει τα 30 τελικά φέτος;;με μεταφορική θα τα παραλάβεις;
 
Μολις εγινε η παραγγελια στον Ρουμελιωτη,μιλησα με τον Αντρεα και βρηκαμε κατευθειαν ακρη!
Μια κουτα 30γρ σε 8&9 νουμερα,ωστε να με καλυψουν πληρως!
Αντε αντε να ερθουν οι πιτσιλωτες κυριες να τις καπνισουμε με τις φυσιγγαρες του Ρουμελιωτη!
Προχτές παρήγγειλα και εγώ ακριβώς τα ίδια + μερικά κουτάκια 34αρια
 
ξερουμε τιμες για το Μ92S και για το MBx36?
Οκτώβριο θα βγάλει με tecna 37.5 λογικά έτσι μου είπε θα το δει ....... Για αυτά που αναφέρεις και εγώ περιμένω πριν μια εβδομάδα δεν είχε γεμίσει 36αρια θα με πάρει τηλ μόλις γεμίσει να με πει
 
Μολις εγινε η παραγγελια στον Ρουμελιωτη,μιλησα με τον Αντρεα και βρηκαμε κατευθειαν ακρη!
Μια κουτα 30γρ σε 8&9 νουμερα,ωστε να με καλυψουν πληρως!
Αντε αντε να ερθουν οι πιτσιλωτες κυριες να τις καπνισουμε με τις φυσιγγαρες του Ρουμελιωτη!
Πολύ καλή επιλογή! Καλοξόδευτα !!! .shake hands.
Και καμιά φάσσα να περάσει ... μη διστάσεις να της ρίξεις ... Πέφτει ... ;):cool:
IMG_20190119_174129.jpg
.sarcastic. .my man.
 
Τι θα ρίξετε φέτος παλικάρια στις πιτσιλωτές;
Αν και όλο λέω να είμαι εγκρατής, στο τέλος παρασύρομαι. Ακούω τόσα χρόνια για το φοβερό και τρομερό Red του Γορίλα και πήρα 20 κουτιά από την προσφορά που έκανε την άνοιξη ο Σαλαπάτας, στα 5,5€ το κουτί. Έριξα δύο -τρία στο σκοπευτήριο και η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα από την μεγάλη ανάκρουση. Πάρα πολύ δυνατά φυσίγγια για 32γρ.
Τέλος πάντων, το μετάνιωσα που τα πήρα, θα δείξει. Αφού την έχω βρει εγώ την άκρη μου με τα 28αρια, πως με παγίδευσε έτσι η ιδέα της προσφοράς; Εννοείται όμως ότι θα πάρουν την ευκαιρία τους.
 
Αν και όλο λέω να είμαι εγκρατής, στο τέλος παρασύρομαι. Ακούω τόσα χρόνια για το φοβερό και τρομερό Red του Γορίλα και πήρα 20 κουτιά από την προσφορά που έκανε την άνοιξη ο Σαλαπάτας, στα 5,5€ το κουτί. Έριξα δύο -τρία στο σκοπευτήριο και η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα από την μεγάλη ανάκρουση. Πάρα πολύ δυνατά φυσίγγια για 32γρ.
Τέλος πάντων, το μετάνιωσα που τα πήρα, θα δείξει. Αφού την έχω βρει εγώ την άκρη μου με τα 28αρια, πως με παγίδευσε έτσι η ιδέα της προσφοράς; Εννοείται όμως ότι θα πάρουν την ευκαιρία τους.
Ριχτα με την καραμπίνα τότε. Εγώ πάντως έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τα συγκεκριμένα αν και πρέπει να έχουν χειμωνιάτικο σετ απ. Σταθερά για άλλη μια χρονιά ρουμελιωτη 30γρ και express 32 σε νο 8 για καρτέρια και 9 στο περπατητο.
 
Αν και όλο λέω να είμαι εγκρατής, στο τέλος παρασύρομαι. Ακούω τόσα χρόνια για το φοβερό και τρομερό Red του Γορίλα και πήρα 20 κουτιά από την προσφορά που έκανε την άνοιξη ο Σαλαπάτας, στα 5,5€ το κουτί. Έριξα δύο -τρία στο σκοπευτήριο και η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα από την μεγάλη ανάκρουση. Πάρα πολύ δυνατά φυσίγγια για 32γρ.
Τέλος πάντων, το μετάνιωσα που τα πήρα, θα δείξει. Αφού την έχω βρει εγώ την άκρη μου με τα 28αρια, πως με παγίδευσε έτσι η ιδέα της προσφοράς; Εννοείται όμως ότι θα πάρουν την ευκαιρία τους.
Καλημέρα.,...Είναι όπως τα λες......κάποια στιγμή τα έφτιαξε υπερβολικά δυνατά........ Είχαμε σταματήσει με κάτι φίλους για τσιχλοκοτσυφα, απόγευμα μετά από κυνήγι μπεκατσες και κανένας μας δεν ανεχόταν το κλώτσημα...... Τότε μας απάντησε ότι κάτι είχε γίνει στη συγκεκριμένη παρτίδα...... Εγώ πάντως δεν τα ξαναπήρα.....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top