Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αρπάχτη ειναι πριν τα μπασιματα ... μείνετε εκει που ειστε θα τους πονέσει ακόμα περισσότερο όπως μας ποναγαν το '16

τον χειμωνα 16/17 μια απο της καλυτερες χρονιες στην τσιχλα .............................μας επιναν το αιμα και μας κοροδευαν μεσα στα ματια μας...
Νομιζω οτι το εχω ξαναγραψει σε μια εβδομαδα ανεβαιναν οι τιμες καθημερινα, πηγα 4 φορες στο ιδιο μαγαζι διαφορετικες μερες........ ,η απαντηση ηταν και καλα το μολυβι......αλλα πως γινοταν να ανεβαινουν και αυτα στα ραφια ποτε δεν το καταλαβα
 
τον χειμωνα 16/17 μια απο της καλυτερες χρονιες στην τσιχλα .............................μας επιναν το αιμα και μας κοροδευαν μεσα στα ματια μας...
Νομιζω οτι το εχω ξαναγραψει σε μια εβδομαδα ανεβαιναν οι τιμες καθημερινα, πηγα 4 φορες στο ιδιο μαγαζι διαφορετικες μερες........ ,η απαντηση ηταν και καλα το μολυβι......αλλα πως γινοταν να ανεβαινουν και αυτα στα ραφια ποτε δεν το καταλαβα
Έλα ντε.ολοι την ίδια απορία είχαμε περικλη
 
Τα 28γρ θα πάρω απο κει τα οποία ειναί εξαιρετικά... Αυτά τα νίτρο τα φοβαμαι θα πέφτουν μακριά πάνω από 55 μετρα κ δεν θα τις βρισκω
Τους άλλαξε πυρίτιδα φέτος...έβαλε d20...δεν ξέρω κατα πόσο θα έχουν την ίδια απόδοση με πέρυσι.
 
Μπράβο δεν αξίζει σε κανέναν μεγαλοκαρχαρία μάγκες!!!!! Είδαν οτι έρχεται αστροπελέκι κατα πάνω τους...κσι σου λένε..." κάτσε να μαζέψουμε ξανα τα χάπατα"....αμ δέ!!!! Να ναι καλα οι μικροβιοτέχνες που μας στηρίξανε!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top