Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τα οσκαρ ειναι πολυ συγκεντωτικα φυσιγγια και προπερση που ειχα παρει με παροτρυνση του κατασκευαστη τα μαυρα δεν μου αρεσαν και πολυ ...αλλα εκεινο που μου ξινισε ειναι οποτε πηγα να παρω ακομα και σκοπευτικα σπορτινγκ που μου αρεσαν συνεχεια δεν ειχε θα εβγαζε αργοτερα ...ελα αυριο και τετοια .asking.
 
Σας ευχαριστώ παιδιά. Έστειλα ένα μήνυμα να ρωτήσω για την τιμή του τσιχλοφύσιγγου που έβαλε διαφήμιση πρόσφατα. Θα δούμε αν αξίζει.
Βρε πούστη όλο το ΣΚ γέμιζα φυσίγγια για τα περάσματα και εσύ πας και ψάχνεις για έτοιμα?? Ούτε ένα δεν θα σου δώσω να ρίξεις...κρίμα και έβαλα όλη την τέχνη μου! .hunter..hunter.
 
Βρε πούστη όλο το ΣΚ γέμιζα φυσίγγια για τα περάσματα και εσύ πας και ψάχνεις για έτοιμα?? Ούτε ένα δεν θα σου δώσω να ρίξεις...κρίμα και έβαλα όλη την τέχνη μου! .hunter..hunter.
Βασίλη εδώ είμαι εγώ φίλε....τα εκτιμώ τα homemade φυσίγγια!
 
Βρε πούστη όλο το ΣΚ γέμιζα φυσίγγια για τα περάσματα και εσύ πας και ψάχνεις για έτοιμα?? Ούτε ένα δεν θα σου δώσω να ρίξεις...κρίμα και έβαλα όλη την τέχνη μου! .hunter..hunter.

Μπιλακο δεν σπρώχνεις μερικά φυσεκακια και στα Χανιά να ξεκ....σουμε τα τσιχλόνια? γιατί εδώ με τιμές μας έχουν πιάσει τα μέζεα....
 
Μπιλακο δεν σπρώχνεις μερικά φυσεκακια και στα Χανιά να ξεκ....σουμε τα τσιχλόνια? γιατί εδώ με τιμές μας έχουν πιάσει τα μέζεα....
Όποιο φυσίγγι θες θα στο πάρω από Αθήνα και θα στο στείλω Χανιά φίλε...
 
Όποιο φυσίγγι θες θα στο πάρω από Αθήνα και θα στο στείλω Χανιά φίλε...
Το ίδιο θα κάνω και για οποιοδήποτε άλλο κοπέλι από την Κρήτη. Έχω αναφέρει ξανά στο παρελθόν την αγάπη και την αδυναμία που έχω για αυτό το νησί και τους ανθρώπους της :)
 
Last edited:
Όποιο φυσίγγι θες θα στο πάρω από Αθήνα και θα στο στείλω Χανιά φίλε...

Το ίδιο θα κάνω και για οποιδήποτε άλλο κοπέλι από την Κρήτη. Έχω αναφέρει ξανά στο παρελθόν την αγάπη και την αδυναμία που έχω για αυτό το νησί και τους ανθρώπους της :)

Να σε καλά Βασίλη. Τώρα ζητούσα πληροφορίες απο Γιώργο freeman για fabarm. Έλα άρχισε και εσύ....sarcastic..shake..shake hands..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top