Φυσίγγια για τρυγόνι

Φέτος βλέπω να ρίχνω στα τρυγόνια το ναβαρο 30γρ νούμερο 8 βέβαια, μιας και έδειξε με το παραπάνω την αξία του στις τσίχλες...
Τα 32αρια στο πράσινο σκούρο πολύ καλά, σε 7άρι. Τα άλλα στο ημιδιάφανο πράσινο ανοιχτό μας πούλησαν όλους.Νομίζω 30άρια ήταν.
 
Nsi classica 32 g σε Νο 8 για κοντα μακριά κρύο ζέστη. Βέβαια έχω να δω τρυγονι από το 2010 αλλά αν η συνταγή έχει παραμείνει η ίδια, προτείνεται ανεπιφυλακτα
Έχει κάνει κάτι νερακια τα τελευταία χρόνια από την maxam και μετά.
 
Nsi classica 32 g σε Νο 8 για κοντα μακριά κρύο ζέστη. Βέβαια έχω να δω τρυγονι από το 2010 αλλά αν η συνταγή έχει παραμείνει η ίδια, προτείνεται ανεπιφυλακτα
Εγω τα εριξα περσυ.
Ακριβως αυτα...32γρ νο8.
Με 3αρι και 4αρι τσοκ..
Πολλα χαλια...
Θυμαμαι χαρακτηριστικα,οτι ενα τρυγονι,εφαγε 3 τουφεκιες και ηταν ακομα ζωντανο,με πολλα σκαγια πανω του...
Την τελευταια,την εφαγε σαν ορτυκι,καθως πηγα να το παρω και σηκωθηκε ξαφνικα και αρχισε να πεταει...
Ειναι αρκετα σκληρο και δυνατο φυσιγγι πλεον..
Δεν το συνιστω για καλοκαιρι..
Ενα λαμπρο 30αρι ή ιμπεριαλ 30-32 γρ ,νομιζω οτι ειναι πολυ καλυτερες επιλογες
 
Έχει κάνει κάτι νερακια τα τελευταία χρόνια από την maxam και μετά.
τι μου κανετε τωρα, κι εγω ελεγα πως ειμαι οκ για την εναρξη, χαχα, Ρουμελιωτη 30αρια η' 32αρια τοτε αν και ο Ανδρεας μου ειπε οτι πλεον το 32αρι του ειναι πιο ''χειμωνιατικο'' το 30αρι του μου προτεινε για την εναρξη.
 
τι μου κανετε τωρα, κι εγω ελεγα πως ειμαι οκ για την εναρξη, χαχα, Ρουμελιωτη 30αρια η' 32αρια τοτε αν και ο Ανδρεας μου ειπε οτι πλεον το 32αρι του ειναι πιο ''χειμωνιατικο'' το 30αρι του μου προτεινε για την εναρξη.
28 Υπερίων και 30
 
Back
Top