Φυσίγγια για την Φάσσα

Μπορείς να κοροϊδεύεις λίγα άτομα για μεγάλο χρόνο, πολλά άτομα για λίγο χρόνο αλλά όχι όλους για πάντα.
Καλημέρα Νίκο ... σου ήρθε ο ταχογράφος ;

Ναι Βασιλη ηρθε φιλε!!!!! Ετοιμοπολεμος ειμαι.....πρωτα ο θεος........ αυριο θα μετρησω καποια δικα μου
φυσεκια....και κατι 12βολα που εφτιαξα για πυκνο.... :)
 
Αλεξ εαν τα σκαγια ειναι 6ρια και ο κυκλος οπως μετρησες εχει 171 σκαγια μεσα...το ποσοστο
συγκεντρωσης ειναι 55%....η γομωση 36 γραμμαριων εχει 313 σκαγια μεσα στο φυσεκι.

ΟΚ. Ας λενε οτι θελουν.....σημερα παραγγειλα ενα κουτι 25 φυσιγγιων με Ν6 σκαγια...οταν το παραλαβω
θα σφαξω πρωτα ενα....και το δευτερο θα το ριξω σε στοχο....να δω αποτυπωση και ταχυτητα... μου
εκανε εντυπωση αυτο το 450 V2,5 με 85% συγκεντρωση στα 35 μετρα...θα μετρησω και σκληροτητα σκαγιων
θα την συγκρινω με τα δικα μου επινικελωμενα...
Παιδες τα φυσιγγια τα βρηκα μεσω ιντερνετ απο ενα μαγαζι στο Ναυπλιο....Σωστος επαγγελματιας
Σalapatas το ονομα του.....μου εκανε εντυπωση........πολυ ΣΩΣΤΟΣ.....Μπραβο του!!! :)
Εξαιρετικος επαγγελματιας.Εξυπηρετικοτατος και πολυ καλες τιμες!
 
Εξαιρετικος επαγγελματιας.Εξυπηρετικοτατος και πολυ καλες τιμες!

Ναι οπως το λες Εξαιρετικος!!!! Ψωνιζω απο Φαντομ και τον Κενταυρο....και αυτοι Εξαιρετικοι
επαγγελματιες....ποτε δεν ειχα προβλημα.....αλλα και ο Σαλαπατας με αφησε αναυδο....η ευγενεια του
και το ποσο εξυπηρετικος ηταν!!!!!
Φοβερος επαγγελματιας...........ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ !!!!:)
 
Φτιαξε και μια σκαφη κολυβα για τον Χριστιανο που θα το φαει!!

Δεν σε ''παλευεσαι'' βρε !!!! .sarcastic.

ΑΚΟΥ....Τα δυο βολια ειναι για τον μπατζανακη.....τα αλλα δυο για τον κουμπαρο....τα αλλα δυο για
αυτον τον πουστη που κανει καμακι στην γειτονισα που γουσταρω και γω....τα αλλα εξι για το γουρουνι...
τι ασχημο βλεπεις λεβεντη μου....πες μου....τι να διορθωσω ??:p.yel.
 
Το ΄΄φοβαμαι'' .....αυτο που λες κουζουλε!!!! Δεν θελω να πιστεψω ομως....οτι θα βγαλει κατι τετοιο...
ειναι χοντρο ρισκο για την εταιρεια φιλε!!! 450 στο V2,5 ομως ακουγεται καπως....+ 85 % συγκεντρωση.....
εμενα με εντυπωσιασε.......θα δουμε Γιανναρε....μακαρι να ειναι οπως τα λεει και τα γραφει....γιατι ο κοσμος
μια φορα πιανετε μαλακας φιλε!!!!! ;)
Οι γαλλοι γενικος ειναι μερακληδες στο κυνηγι για να δουμε τι θα δουμε
 
Οι γαλλοι γενικος ειναι μερακληδες στο κυνηγι για να δουμε τι θα δουμε

Θα δουμε Τολη.....περιμενω να τα παρω στα χερια μου. Εαν εχουν βγαλει τετοιο φυσιγγιο οπως
το γραφουν και το λενε οι Γαλλοι.....Βλεπω τους Ιταλους....να κλαινε με μαυρο δακρυ φιλε!!!
 
Θα δουμε Τολη.....περιμενω να τα παρω στα χερια μου. Εαν εχουν βγαλει τετοιο φυσιγγιο οπως
το γραφουν και το λενε οι Γαλλοι.....Βλεπω τους Ιταλους....να κλαινε με μαυρο δακρυ φιλε!!!
Μπα φιλε ολο και καποια πατεντα θα βγαλουν
 
Μακαρι....αυτες οι ''κόντρες''.....ειναι καλες για ολους τους κυνηγους....ανεβαινει η ποιοτητα
φυσιγγιων !!!! ;)
Κύριε Νίκο καλημέρα, αυτά τα φυσίγγια οι Γάλλοι με τι μπαρουτες τα γεμίζουν;;; έχουν κάτι καινούργιο;;;ή με Ισπανίδες και Ιταλίδες;;
 
Κύριε Νίκο καλημέρα, αυτά τα φυσίγγια οι Γάλλοι με τι μπαρουτες τα γεμίζουν;;; έχουν κάτι καινούργιο;;;ή με Ισπανίδες και Ιταλίδες;;

Δεν ξερω τι μπαρουτες δουλευουν.... φιλε μου. Οταν τα παραλαβω θα σφαξω....θα μαθω εγω...θα μαθετε
και εσεις....θα κανω παρουσιαση....
ΥΓ. Ισως να ξερει καποιος αλλος φιλος ή συναδελφος....δεν ασχολουμε με φυσιγγια εμποριου...αυτα τα
πηρα γιατι μου εκανε εντυπωση για τα οσα γραφουν στο κουτι τους.
 
Καλησπέρα στην ομάδα και καλή χρονιά.Νεος και εγώ στο κυνήγι της φασσας.εχω μια breda ermes 2000l 71cm εξωτερικα τσοκ έχει κάποιος συνάδελφος κυνηγός το συγκεκριμένο όπλο να μου προτείνει φυσίγγια που δουλεύουν καλύτερα στο όπλο αυτό?
 
Καλησπέρα στην ομάδα και καλή χρονιά.Νεος και εγώ στο κυνήγι της φασσας.εχω μια breda ermes 2000l 71cm εξωτερικα τσοκ έχει κάποιος συνάδελφος κυνηγός το συγκεκριμένο όπλο να μου προτείνει φυσίγγια που δουλεύουν καλύτερα στο όπλο αυτό?
Συνάδελφε Καλωσηρθες περνά να μας συστηθείς και να σε γνωρίσουμε καλυτερα στο σχετικό θέμα (https://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/page-497) έως ότου οι συνάδελφοι με εμπειρία στο όπλο και το κυνήγι αυτό σου προτείνουν φυσίγγια.
 
Καλησπέρα στην ομάδα και καλή χρονιά.Νεος και εγώ στο κυνήγι της φασσας.εχω μια breda ermes 2000l 71cm εξωτερικα τσοκ έχει κάποιος συνάδελφος κυνηγός το συγκεκριμένο όπλο να μου προτείνει φυσίγγια που δουλεύουν καλύτερα στο όπλο αυτό?
Λαμπρό καφέ, μπλε σε ν5
 
Λαμπρό καφέ, μπλε σε ν5
Έχω δοκιμάσει biturbo 36 και Oscar 36 αλλά λόγω της περίεργης χρονιάς που διανύουμε δεν έχω προλάβει να βγάλω συμπεράσματα.καφε και μπλε Λάμπρο έχω ακούσει τα καλύτερα βέβαια είναι χαμηλότερης γόμωσης.. Ευελπιστώ να μας ανοίξουν γρήγορα να αρχίσω δοκιμες
 
Καλησπέρα στην ομάδα και καλή χρονιά.Νεος και εγώ στο κυνήγι της φασσας.εχω μια breda ermes 2000l 71cm εξωτερικα τσοκ έχει κάποιος συνάδελφος κυνηγός το συγκεκριμένο όπλο να μου προτείνει φυσίγγια που δουλεύουν καλύτερα στο όπλο αυτό?
δουλεψε μπλε καφε λαμπρο φιλε και percorso

σε καποια καρτερια ειδικα με το μανισιο τεσσάρι σου θα παθεις πλακα μ αυτο το φυσιγγι 6 5, ειδικα με το 6αρι.

*** **** δούλευε
 
Back
Top