To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χρόνια πολλά σε όλους! Είμαι ο Γιάννης ζω στην Αθήνα έχω τρία σεττερ κ προσπαθώ να πηγαίνω όσο περισσότερο για κυνήγι! Μόνο εκεί νιώθω ήρεμος! Σας διαβάζω καιρό αλλά η κακή μου σχέση με την τεχνολογία δεν με άφηνε να γίνω ενεργό μέλος! Ελπίζω να τα καταφέρω σιγά σιγά! Ευχαριστώ για την φιλοξενία!!!
Καλώς ήρθες Γιάννη, χρόνια πολλά καί καλή χρονιά!
Να τον χαίρεσαι Θόδωρε, ανεμοστροβιλοι σκυλάκια!!!
 
Παιδιά γειά σας και καλώς σας βρήκα . Πρόσφατα ανακάλυψα το φόρουμ και είπα να γραφτώ . Με λένε Αλέκο , αισίως 57 ετών , μένω νότια Εύβοια , κυνηγάω αρκετά χρόνια , τελευταία μόνο κυνήγια φέρμας , κυρίως μπεκάτσα .
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε .
 
Παιδιά γειά σας και καλώς σας βρήκα . Πρόσφατα ανακάλυψα το φόρουμ και είπα να γραφτώ . Με λένε Αλέκο , αισίως 57 ετών , μένω νότια Εύβοια , κυνηγάω αρκετά χρόνια , τελευταία μόνο κυνήγια φέρμας , κυρίως μπεκάτσα .
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε .
Καλωσηρθες Αλέκο στην παρέα μας! Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα. Πες μας περισσοτερα πράγματα για τα όπλα σου και τα σκυλιά σου να σε γνωρίσουμε καλυτερα.
 
Παιδιά γειά σας και καλώς σας βρήκα . Πρόσφατα ανακάλυψα το φόρουμ και είπα να γραφτώ . Με λένε Αλέκο , αισίως 57 ετών , μένω νότια Εύβοια , κυνηγάω αρκετά χρόνια , τελευταία μόνο κυνήγια φέρμας , κυρίως μπεκάτσα .
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε .
Αλέκο καλώς ήλθες στην παρέα μας.
 
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Είμαι 45 χρόνων και κυνηγάω πολλά χρόνια και ειδικά την φασα, είμαι από Βόλο, και σύντροφο έχω για αρκετά χρόνια μια Beretta 391.
Xρονια πολλά Χρήστο και καλή χρονιά. Καλή διαμονη και καλά ποσταρισματα!
 
Παιδιά γειά σας και καλώς σας βρήκα . Πρόσφατα ανακάλυψα το φόρουμ και είπα να γραφτώ . Με λένε Αλέκο , αισίως 57 ετών , μένω νότια Εύβοια , κυνηγάω αρκετά χρόνια , τελευταία μόνο κυνήγια φέρμας , κυρίως μπεκάτσα .
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε .
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή Αλέκο!Από ποια περιοχή της Νότιας Εύβοιας αν επιτρέπεται;
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Είμαι 45 χρόνων και κυνηγάω πολλά χρόνια και ειδικά την φασα, είμαι από Βόλο, και σύντροφο έχω για αρκετά χρόνια μια Beretta 391.
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή Χρήστο!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top