Φυσίγγια για την Φάσσα

Επειδή κατά καιρούς διαβάζω τα καλύτερα, τα NSI PERCORSO CACCIA τα έχει δοκιμάσει κανείς φέτος;
Το χρησιμοποίησα πρώτη φορά φέτος με μαλλινη τάπα και ενθουσιάστηκα! Νομίζω ότι θα αργήσω να ξαναλλαξω φυσίγγι στη φασσα.
 
Ναι, είχα ακούσει πολύ καλά λόγια αλλά δεν περίμενα τέτοιο φυσίγγι.
Γιωργο, κουτη ερωτηση, ειναι για ποιο κοντινες βολες λογο μαλλινης? ή εχει ιδια συμπεριφορα με συγκεντρωτηρα? Πως το ειδες?
 
Γιωργο, κουτη ερωτηση, ειναι για ποιο κοντινες βολες λογο μαλλινης? ή εχει ιδια συμπεριφορα με συγκεντρωτηρα? Πως το ειδες?
δε νομιζω οτι το συγκεκριμενο ειναι μαλινοταπα.με συγκεντρωτηρα ειναι.εχω ακουσει οτι εναι μαλακο αλλα εδω χανια δεν το πολυπρωτιμουνε.παντως εχουν ακουστει θετικα σχολια
 
Τολη βγαινει κ σε μαλλινοταπο αλλα δεν νομιζω να το φερνουν εγω... Ο Γιωργος αναφερεται στο κανονικο με τον συγκεντρωτηρα...
Καποια στιγμη ειχε F2x32 τωρα δεν ξερω αν ακομα ειναι γεμισμενο με αυτη... Η RC εχει μια δικη της νοοτροπια... Ειναι παντως πολυ καλο φυσιγγι...
 
Με την RC ποτε δεν εισαι σιγουρος. Τελευταιες πληροφοριες που ειχα ηταν με F2X36 1.74/35. Παλιοτερα το ιδιο φυσιγγι ηταν γεμισμενο με Α0 και πιο παλια με JK6.
Παυλο αν βγαζει το ιδιο αποτελεσμα με τα μαγειρεματα τους ... μαγκια της RC
 
βγαινει κ σε μαλλινοταπο αλλα δεν νομιζω να το φερνουν
Aρι παλιά το έφερναν εδώ στο νησί..Έχει ένα μαγαζί ακόμα κάτι λίγα σε ν10..Αλλά 35γρ δεκαρακια που να τα ρίξει κανείς..Και στην τσιχλα υπερβολή μεγάλη ένα κάρο σκάγια..
 
Τολι η εταιρεια ακολουθει μια εντελως διαφορετικη φιλοσοφια και τα αποτελεσματα την δικαιωνουν. Τα πιο εμπορικα φυσιγγια στην Ιταλια αυτη τη στιγμη τα εχει η RC και ας μην παραγει δικες της μπαρουτες. Εχει το καλυτερο φυσιγγι πχ με S4 στην αγορα και το καλυτερο με JK6. Κινειται περιπου στα αμερικανικα προτυπα με standard specifications στο φυσιγγι οσον αφορα αρχικες ταχυτητες και πιεσεις και δουλευει μασκαρισμενες πυριτιδες για αποφυγη αντιγραφης των προιοντων της. Το RC4 το εχω ριξει και εγω σε παπια παλιοτερα και εχω μονο καλα λογια να πω. Μαλακο και φονικοτατα για καιρικες συνθηκες πανω απο 3 βαθμους και μεχρι 23 που το δοκιμασα.
 
Tασο ακουγεται αυτο... Εχω βρει κ εχω πυριτιδες "περιεργου" χρωματος κατα καιρους στα φυσιγγια της, τετοια που να μην μπορεις να προσδιορισεις ποια ακριβως ειναι...
 
Τολι η εταιρεια ακολουθει μια εντελως διαφορετικη φιλοσοφια και τα αποτελεσματα την δικαιωνουν. Τα πιο εμπορικα φυσιγγια στην Ιταλια αυτη τη στιγμη τα εχει η RC και ας μην παραγει δικες της μπαρουτες. Εχει το καλυτερο φυσιγγι πχ με S4 στην αγορα και το καλυτερο με JK6. Κινειται περιπου στα αμερικανικα προτυπα με standard specifications στο φυσιγγι οσον αφορα αρχικες ταχυτητες και πιεσεις και δουλευει μασκαρισμενες πυριτιδες για αποφυγη αντιγραφης των προιοντων της. Το RC4 το εχω ριξει και εγω σε παπια παλιοτερα και εχω μονο καλα λογια να πω. Μαλακο και φονικοτατα για καιρικες συνθηκες πανω απο 3 βαθμους και μεχρι 23 που το δοκιμασα.
Ενω αρκετα δικα μας λαμογια ..... κινειται στα Κινεζικα προτυπα :)
 
Πήρα σήμερα Καλά με παρακολουθείς?
Έλα ρε ... .big smile.
Όχι δεν σε παρακολουθώ αλλά μάλλον τα μονοτούφεκα πνεύματα συναντιούνται ... .my man.
Μην σφίξεις πολύ το τσοκ, τουφέκα όπου τις δεις και θα με θυμηθείς .... μου θύμισε φονικότητα από rem, χωρίς υπερβολή .what.
 
Back
Top