Φυσίγγια για Τσίχλες

Σκέφτομαι να φορτώσω μερικά 30 & 32..
30γρ εριξα φετος παλι μερικα.Ειναι πολυ καλο.32 εριχνα παλια με πατερα μου, πηγαινε καλα, ωσπου αλλαξε μια στιγμη και το κοψαμε.Εχω χρονια να ριξω.Εριχνε φετος φιλος, καλα πηγαιναν κατα κυριο λογο με λιγα νερακια.34 ειχα ριξει παλια παλι μια χουφτα χεριου και ειχα παρει πολυ μακρινα πουλια.
 
Last edited:
Το 30αρι το εριξα και φετος μερικα.Ειναι πολυ καλο.32 εριχνα παλια με πατερα μου, πηγαινε καλα ωσπου αλλαξε μια στιγμη και το κοψαμε.Εχω χρονια να ριξω.Εριχνε φετος φιλος, καλα πηγαιναν κατα κυριο λογο με λιγα νερακια.34 ειχα ριξει παλια παλι μια χουφτα χεριου και ειχα παρει πολυ μακρινα πουλια.
Θα βάλω από μια πεντάδα και βλέπουμε..
 
σκεφτομαι να πάρω μερικα ακομα αλλα δεν τα εχω δοκιμασει ρε γαμωτο, @aris_kalamata εριξες κανένα πινακα;
Λοιπον, οι πρωτες εντυπωσεις...
Σκληρο φυσιγγι γενικα, παντα ηταν αλλα και τωρα μετα απο χρονια το θυμηθηκα ξανα... Λογικο βεβαια γιατι εδωσε και 430 μετρα στον ταχογραφο...
Φορτωμενο κ στην πυριτιδα στο 1,6-32...
Σου βαζω κ δυο φωτογραφιες με τον πινακα, δεν εχω προλαβει να μετρησω σκαγια γιατι εχω μεινει απο χρονο και προηγουνται αλλα, αλλα για να εχεις μια εικονα...

στα 30 μετρα με 4 αστρα με τη Maxus ν9



και στα 37 με 3 αστρα κ το 725 ν9 παλι



Γενικα ειναι σερτικο φυσιγγι, καποιοι θα το γουσταρουν πολυ, εμενα ειναι λιγο πιο γκαζιαρικο απο οτι προτιμω...
 
Λοιπον, οι πρωτες εντυπωσεις...
Σκληρο φυσιγγι γενικα, παντα ηταν αλλα και τωρα μετα απο χρονια το θυμηθηκα ξανα... Λογικο βεβαια γιατι εδωσε και 430 μετρα στον ταχογραφο...
Φορτωμενο κ στην πυριτιδα στο 1,6-32...
Σου βαζω κ δυο φωτογραφιες με τον πινακα, δεν εχω προλαβει να μετρησω σκαγια γιατι εχω μεινει απο χρονο και προηγουνται αλλα, αλλα για να εχεις μια εικονα...

στα 30 μετρα με 4 αστρα με τη Maxus ν9



και στα 37 με 3 αστρα κ το 725 ν9 παλι



Γενικα ειναι σερτικο φυσιγγι, καποιοι θα το γουσταρουν πολυ, εμενα ειναι λιγο πιο γκαζιαρικο απο οτι προτιμω...
Δεν είναι για ζεστές από ότι κατάλαβα εγώ περσι θέλει το κρύο του
Εγώ το βρήκα 1,70*32 μην έκανα λάθος??? θα το ξανατσεκαρο
 
Δεν είναι για ζεστές από ότι κατάλαβα εγώ περσι θέλει το κρύο του
Εγώ το βρήκα 1,70*32 μην έκανα λάθος??? θα το ξανατσεκαρο
Μπορεί να θυμάμαι κ εγώ λάθος για το 1,6 Ηλία, θα δω τις σημειώσεις κ θα επανέλθω λίγο αργότερα... Πάντως στο φυσίγγια στον ταχογραφο με δύο διαφορετικά όπλα κ μέρες είχαν 430 κ 432 ταχύτητα
 
Μπορεί να θυμάμαι κ εγώ λάθος για το 1,6 Ηλία, θα δω τις σημειώσεις κ θα επανέλθω λίγο αργότερα... Πάντως στο φυσίγγια στον ταχογραφο με δύο διαφορετικά όπλα κ μέρες είχαν 430 κ 432 ταχύτητα
Πολυ ταχύτητα ρε φίλε .....έτσι δικαιολογείται
 
Back
Top