Φυσίγγια για Τσίχλες

Λάθος δικό μου το τσεκαρα με την παραδοσιακή ζυγαριά το ζύγισμα είναι έτσι όπως το λέει ο Αρης ...μάλλον χανει η ηλεκτρονική ζυγαριά μου το ρελιασμα στα δικά μου είναι έτσι όπως το έγραψα
 
Last edited:
Λοιπον, οι πρωτες εντυπωσεις...
Σκληρο φυσιγγι γενικα, παντα ηταν αλλα και τωρα μετα απο χρονια το θυμηθηκα ξανα... Λογικο βεβαια γιατι εδωσε και 430 μετρα στον ταχογραφο...
Φορτωμενο κ στην πυριτιδα στο 1,6-32...
Σου βαζω κ δυο φωτογραφιες με τον πινακα, δεν εχω προλαβει να μετρησω σκαγια γιατι εχω μεινει απο χρονο και προηγουνται αλλα, αλλα για να εχεις μια εικονα...

στα 30 μετρα με 4 αστρα με τη Maxus ν9



και στα 37 με 3 αστρα κ το 725 ν9 παλι



Γενικα ειναι σερτικο φυσιγγι, καποιοι θα το γουσταρουν πολυ, εμενα ειναι λιγο πιο γκαζιαρικο απο οτι προτιμω...
Ποιο φυσιγγι εινσι Αρη...
Θύμησέ μου, γιατι βαριεμαι να ψαχνω πίσω στις σελιδες....χε χε.
 
Λοιπον, οι πρωτες εντυπωσεις...
Σκληρο φυσιγγι γενικα, παντα ηταν αλλα και τωρα μετα απο χρονια το θυμηθηκα ξανα... Λογικο βεβαια γιατι εδωσε και 430 μετρα στον ταχογραφο...
Φορτωμενο κ στην πυριτιδα στο 1,6-32...
Σου βαζω κ δυο φωτογραφιες με τον πινακα, δεν εχω προλαβει να μετρησω σκαγια γιατι εχω μεινει απο χρονο και προηγουνται αλλα, αλλα για να εχεις μια εικονα...

στα 30 μετρα με 4 αστρα με τη Maxus ν9



και στα 37 με 3 αστρα κ το 725 ν9 παλι



Γενικα ειναι σερτικο φυσιγγι, καποιοι θα το γουσταρουν πολυ, εμενα ειναι λιγο πιο γκαζιαρικο απο οτι προτιμω...
Καλά κάνεις Άρι γιατί βλέπω να την μαξους να κουνάει σαν την Αναστασία Γιουσέφ.....είσαι κ εσύ λίγο χαλαρός....δεν αντέχεις γκάζια κ αγριαδες Ναούμ!!
 
Καλά κάνεις Άρι γιατί βλέπω να την μαξους να κουνάει σαν την Αναστασία Γιουσέφ.....είσαι κ εσύ λίγο χαλαρός....δεν αντέχεις γκάζια κ αγριαδες Ναούμ!!
Μου αρέσουν οι κουνιστες εμένα, έχω τρόπο να τις κουμαντάρω, μην σε απασχολεί συνάδελφε... 😜
 
Μου αρέσουν οι κουνιστες εμένα, έχω τρόπο να τις κουμαντάρω, μην σε απασχολεί συνάδελφε... 😜
Εντάξει συνάδελφε...εγώ από ενδιαφέρον τα λεω ναουμε για να προλάβω καταστάσεις γιατί είναι άτιμες αυτές οι κουνιστες ναουμε!
 
Δοκίμασα φέτος με την benelli ta gm3 fast με αποσπώμενο πάτο. Όπως είπε κι Άρης σκληρό και για τα δικά μου γούστα και δεν έκανα καλύτερα σκοτώματα π.χ απο το cheditte. Για μένα πιο καλό το tordo της cheditte. Με κρύο ήταν καλά πάντως.
 
Σ
Μπορεί να θυμάμαι κ εγώ λάθος για το 1,6 Ηλία, θα δω τις σημειώσεις κ θα επανέλθω λίγο αργότερα... Πάντως στο φυσίγγια στον ταχογραφο με δύο διαφορετικά όπλα κ μέρες είχαν 430 κ 432 ταχύτητα
σταθερό φυσίγγι δείχνει και εγω που έστειλα τα 1000 σε φίλους και έριξαν καλά λόγια μου μετέφεραν και περιμένω ευκαιρία να πετά τω σχιστό να ρίξω στο πίνακα με τη guerini και με μια ssport.
 
Σ
σταθερό φυσίγγι δείχνει και εγω που έστειλα τα 1000 σε φίλους και έριξαν καλά λόγια μου μετέφεραν και περιμένω ευκαιρία να πετά τω σχιστό να ρίξω στο πίνακα με τη guerini και με μια ssport.
Είναι φυσηγγι για ποιο μετά όχι για εναρξη θέλει κρύα
 
Ελα μωρέ και εσύ υπερβολές...έβαλες και εσείς ένα λιθαράκι για πολλαπλασιασμό του ιδους ξέρεις πόσες γύρισαν πισο άθικτες
Έλα όμως που δεν ήταν άθικτες..... Παφ έκαναν στα 20 μετρα και επεφταν ολοζωντανες και έτρεχαν κιόλας...
 
Back
Top