Φυσίγγια για Τσίχλες

Η δική μου εκτίμηση είναι ότι υπάρχουν φυσίγγια που ταιριάζουν στον σκοπευτή και το όπλο του περισσότερο από κάποια άλλα. Ίσως επειδή έμαθε και συνήθισε τις προσκοπεύσεις σε κάποια φυσίγγια και γομώσεις. Υπάρχει βέβαια μεγάλη γκάμα φυσιγγίων εμπορίου με πρακτικά ελάχιστες διαφορές. Εκεί που κόβει η σούπα είναι ότι μόλις συνηθίσεις κάποιο ή δεν το βρίσκεις στο ράφι, ή έχουν αλλάξει τη συνταγή.
Φυσικά μεγάλο ρόλο παίζουν και οι καιρικές συνθήκες, που επίσης είναι ευμετάβλητες.
Προσωπικά για απλούστευση του θέματος έχω επιλέξει 2-3 για ήπιο καιρό και 1-2 για "σκληρό", χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αποκλείονται οι δοκιμές και άλλων.
 
1 φυσιγγι καλο εβγαλε αυτος τα τελευταία χρονια και θα το σταματησει;
Μου το είπε ένας επαγγελματίας αλλα δεν θέλω να τον εκθέσω αν μου έλεγε μαλακιες. Πάντως κανενα μαγαζί δεν θα φέρει ξανά φέτος αυτά. Έχω ρωτήσει σε 4 μεγάλους της Αθήνας και 2 επαρχιώτες.
 
Μου το είπε ένας επαγγελματίας αλλα δεν θέλω να τον εκθέσω αν μου έλεγε μαλακιες. Πάντως κανενα μαγαζί δεν θα φέρει ξανά φέτος αυτά. Έχω ρωτήσει σε 4 μεγάλους της Αθήνας και 2 επαρχιώτες.
εχει αποθεμα κανεις σε νορμάλ τιμη;
 
Καλά εσυ ότι φυσίγγια και να βάλεις ξέρες είναι
Θα σε δίνω με αλάτι την άλλη φορά
Αεί ρε εκείνη την μέρα που είχαμε πάει μαζί ήθελα και μια γκλίτσα για δευτέρωμα που λέει και ο @outlander . 😂
Τις υπόλοιπες μέρες δεν είχα θέματα ευτυχώς.
 
Back
Top