Φυσίγγια για Λαγό

Τι θα σου δώσει παραπάνω η πλαστικουρα από μια καλή μαληνη με ένα σφιχτό τσοκ
Eνταξει να μην πάμε στα κόλπα τηs μαλλινηs τύπου golden από τιs περρισοτερεs εμπορικές έναs καλό συγκεντρωτηραs θα σου δώσει κάποια μέτρα και κάποια ταχύτητα παραπανω
 
Τι θα σου δώσει παραπάνω η πλαστικουρα από μια καλή μαληνη με ένα σφιχτό τσοκ


Θοδωρη οταν βγηκαν οι συγκεντρωτηρες αρχισαν οι εταιριες και ο κοσμος να φτιαχνει φυσεκια......γεμισαν
οι βουριες θηραματα φιλε. Αυτο το γνωριζω απο την εποχη του πατερα μου. Κοιτα ποσα εμποριου υπαρχουν
με μαλλινη.....και ποσα με συγκεντρωτηρες. Αυτο δεν σημαινει οτι υποτιμω την μαλλινη ταπα.
 
Σφηκτο τσοκ και μαλινο.τουφεκιες στον θεο

Σεβομαι αυτο που λες......παραλληλα ομως δεν γνωριζω να υπαρχρει φυσιγγιο Long Range με γνησια μαλλινη ή
ντιανα. Εκτος και υπαρχει.....και δεν το γνωριζω.......και κατι ακομα....τι εννοεις ''τουφεκιες στον θεο''......συναγωνιζεται
η μαλλινη τον LB6 ??
 
Η μαλλινη δεν έχει αντίπαλο αν στηθεί σωστά με σωστό τσοκ. Η Gamebore βγάζει φυσίγγια με μαλλινη που σκοτώνουν σε εξωφρενικές αποστάσεις. Όσο αφορά τον LB. Κατά την γνώμη μου η πιο μπουρουχα συγκεντρωτηρας. Κ να μην ξεχνάμε όλοι. Φυσίγγια με συγκεντρωτηρα σε cal 12 όπλο δεν είναι cal 12. Είναι cal 16. Μειώνει το διαμετρημα στην πράξη ο συγκεντρωτηρας
 
Η μαλλινη δεν έχει αντίπαλο αν στηθεί σωστά με σωστό τσοκ. Η Gamebore βγάζει φυσίγγια με μαλλινη που σκοτώνουν σε εξωφρενικές αποστάσεις. Όσο αφορά τον LB. Κατά την γνώμη μου η πιο μπουρουχα συγκεντρωτηρας. Κ να μην ξεχνάμε όλοι. Φυσίγγια με συγκεντρωτηρα σε cal 12 όπλο δεν είναι cal 12. Είναι cal 16. Μειώνει το διαμετρημα στην πράξη ο συγκεντρωτηρας
Τώρα είπες τη σωστή κουβέντα καλ16 σε καλ12
 
Τι θα σου δώσει παραπάνω η πλαστικουρα από μια καλή μαληνη με ένα σφιχτό τσοκ
Η μαλλινη Τεο εχει μικροτερες ταχυτητες απο τον συγκεντρωτηρα?
Δεν μιλαω για τα δικα σου καλοστημενα φυσιγγια αλλα για εμποριου
 
Η μαλλινη Τεο εχει μικροτερες ταχυτητες απο τον συγκεντρωτηρα?
Δεν μιλαω για τα δικα σου καλοστημενα φυσιγγια αλλα για εμποριου
Του εμπορίου ολεs μου φαινοντε πιο αργεs του φαντομ μου άρεσε από ταχυτητα
 
Του Φαντομ Νικο ειναι το μοναδικο πιστευω με μαλλινη, ολα τα υπολοιπα εχουν κατι σαν πεπιεσμενο χαρτι
Δεν ξερω αν κάνει τιs τρελεs που έκανε το golden πρέπει να το δοκιμάσω. Μισά που πηρα έχουν άσπρη τάπα μισά μαύρη δεν ξέρω την διαφορά και ποια είναι γνήσια
 
Back
Top