Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

6,50 μου είπε εμένα που πέρασα απο το μαγαζί πριν 5 μέρες, ότι να ναι
Για να μην παρεξηγηθω ουτε που τον ξερω προσωπικα τον Ανδρεα. Μονο στο τηλεφωνο εχουμε μιλησει για παραγγελιες. Το σαββατο εκανα μια παραγγελια 32γρ csb1 6,30ε 34γρ psb1 7,30ε 36γρ mbx36 10ε.
 
Για να μην παρεξηγηθω ουτε που τον ξερω προσωπικα τον Ανδρεα. Μονο στο τηλεφωνο εχουμε μιλησει για παραγγελιες. Το σαββατο εκανα μια παραγγελια 32γρ csb1 6,30ε 34γρ psb1 7,30ε 36γρ mbx36 10ε.
Δυστυχώς οι καλές τιμές χάνονται...
 
Θα δούμε όταν χρειαστεί ν ξναπαραγγειλω..προς το παρών έχω ακόμα να κάνω το κέφι μου....
Αφού τα αυξησανε όλα και οι ποιο πολλοί από το περσινό το στοκ και μετά της γιορτές θα τα αυξήσουν και άλλο και πάλι ο Ρουμελιωτης ο πιο φθηνός θα είναι.
 
Αφού τα αυξησανε όλα και οι ποιο πολλοί από το περσινό το στοκ και μετά της γιορτές θα τα αυξήσουν και άλλο και πάλι ο Ρουμελιωτης ο πιο φθηνός θα είναι.
Βρε καλά έκανε κ τα αύξησε δνβτο συζητώ όλα τον ανήφορο πήραν...απλά εγώ έχω την άποψη ότι πάνω από 6€ δνβυπαρχει λόγος ν δωσω για τσίχλα...
 
Ωρε φιλε τα καψατε τα κυχλια εγω εχω ριξει μονο 10 κουτια.....καλοντουφεκα
Όχι κάψιμο Ηλια. Μέχρι τώρα μια νορμάλ χρόνια είναι εδώ αλλά σκιζω τα πτυχία μου ότι από τις γιορτές και μετα θα καεί το πελεκουδι!
 
Σε λίγα χρονακια να δουμε τι θα λέμε........
Δεν θέλω να γίνομαι μάντης κακών αλλά για εκεί παει η δουλειά.........
Τάσο είμαστε αδηφάγοι, δεν βλέπεις τόσο πλεονέκτες που είμαστε όλοι δεν χορταίνουμε πόσο θα ερχόμαστε γύρω.Γι' αυτό αυξάνονται όλα, χτυπάνε καμπανάκια....
 
Μην σκατε ρε θα πέσει το μολύβι και θα πέσουν και τα φυσιγγια. Πέρα από την πλακα έχουν ξεσκιστει στις αυξήσεις οι πρώτες ύλες γενικα. Το βλέπω στην δουλειά με τα πλαστικά εξαρτήματα που αγοραζουμε. 40-45% πάνω και τραβάνε ακόμα την ανηφορα....
 
Καλησπέρα,
Αποφάσισα να δοκιμάσω και γω τα φυσίγγια του ρουμελιωτη. Θα πάρω αύριο τηλ. Είδα έχει διάφορα..! Θέλω να πάρω ένα 32gr χειμερινό και ένα 32gr (ή και λιγότερα), για νοτιαδουρες-ήπιο καιρό. Μπορεί κάποιος να μου πει ποια δύο φυσίγγια να παραγγείλω για τις δύο περιπτώσεις; Ευχαριστώ εκ των προτέρων. (Προορίζονται για τσίχλα)
 
Παιδες,τελικα το csb1 32 για τι καιρους ειναι?
Αλλου διαβαζω για νοτιαδες,ζεστη και υγρασια,αλλου για πολυ κρυο...
.think.
Το 32άρι κυρίως δεν θέλει νοτιά, αν και άμα πας με αυτό θα τις ρίχνεις αλλά θα τρέχεις σαν τον βέγγο μετά.Εμένα σε νοτιά που είχα μαζί 32γρ και 30γρ το 30άρι έδωσε ρέστα!!! Αν και θα συμφωνήσω στο 32γρ με τζιμι3 που είπε ο γιατρός! Το έχω δει στην πράξη, έχω μερικά κουτάκια για δοκιμή στο σπίτι αλλά περιμένω την ανάλογη ευκαιρία για να δοκιμαστούν.
 
Last edited:
Παιδες,τελικα το csb1 32 για τι καιρους ειναι?
Αλλου διαβαζω για νοτιαδες,ζεστη και υγρασια,αλλου για πολυ κρυο...
.think.
Για εμένα προσωπικά το csb32 είναι all around. Σε κανονικο καιρό μέχρι και πολύ κρυο είναι απλά αψογο. Σε νοτιά και πολύ υγρασία θα εχω και μερικά ζωντανα.
 
Back
Top