Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Εγώ το χειμώνα στιs πιο δύσκολεs μερεs ακόμα και με βροχή στην τσίχλα ρίχνω το rio το 32 αρι και ξυρίζει μάλλον στο μυαλό μαs παίζουν μόνο οι διβασικεs
Η απόλυτη φυσιγγαρα...αλλά πήρε την ανιουσα κ το έκοψα...
 
Η απόλυτη φυσιγγαρα...αλλά πήρε την ανιουσα κ το έκοψα...
Nαι για τιs δύσκολεs μερεs δεν το πλησιάζει κανένα. Οπωs ειπεs κοστίζει αλλά αξίζει εγώ πάντα κάνω μια καβατζα 10 κουτιών για τα πολύ δύσκολα αν έχουμε νορμάλ χειμώνα δεν τα χρησιμοποιω
 
Μίλησα πριν κάνα δυο μέρες με τον Αντρέα και μου είπε ότι 36.5 θα βγάλει μόνο με τέκνα και ότι με μ92ς και με μβ36 δεν ξέρει αν θα βγάλει και από τιμή κάπου στα 9-9.5( να πω την αλήθεια το περίμενα στα 8.5)
 
Μίλησα πριν κάνα δυο μέρες με τον Αντρέα και μου είπε ότι 36.5 θα βγάλει μόνο με τέκνα και ότι με μ92ς και με μβ36 δεν ξέρει αν θα βγάλει και από τιμή κάπου στα 9-9.5( να πω την αλήθεια το περίμενα στα 8.5)
παρε το 35,5 με psb2 στα 8,5$ μεχρι -12 εισαι καλυμενος.
 
Πέρσι 8.5 τα ειχα πάρει,οταν ειπατε 7.8 φέτος μου εκανε εντύπωση...
Τον Αύγουστο που είχα μιλήσει μαζί του 7.80 μου είχε πει με 9 παίρνω από τοπικό εδώ 36 γρ με τέκνα δεν το λέω για αρνητικό αλλά ας έχει μια σταθερή λίστα να ξέρει ο καθένας για εμένα από την στιγμή που υπάρχει εδώ μέσα ας κάνει ένα λογαριασμό η ας βάλει κάποιον εκ μέρους του να μας δίνει τιμές και να ενημερώνει.... φιλικά πάντα!!!! :D
 
Back
Top