Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Και μένα με ψιλό χαλάει λίγο να βλέπω διαφορετικά χρώματα κάθε φορά αλλά αν δν συνδυάζεται και με διαφορά στην απόδοση είναι μικρό το κακό
Aυτο θα δειξει φετοs φιλε μου περυσι δυστηχωs τα εμαθα αργα και δεν επεξα πολλα φετοs θα ριξω τα 30 αρια του και τα sporting και τα skeet του και θα βγουν συμπερασματα βαλε και το skeet σε αυτα που ριχνειs σε περπατητα και βολειs κοντινεs ειναι θανατοs
 
Καλησπερα Αγγελε. Μετά τα 50μ με τι τσοκ έριξες? Έχεις καμία φοτο? Απ όσο ξέρω δν εχει αλλάξει κάτι πλην του χρώματος των καλυκων που μπορεί να πετύχεις διαφορετικό
Έχω μόνιμα demi (***) σε 71cm κάννη όλα τα χρόνια που κυνηγάω(Berreta AL390) μάλλον περισσότερο από συνήθεια, αλλά το έχω ως μία σταθερά για να κρίνω την αποτελεσματικότητα στο θήραμα και να μην χάνω τραυματισμένα τουφεκόντας στο θεό. Στέλνω φώτο για τα 65μ (Breda astrolux 71cm ***) σε χαρτί Α4 για να καταλάβεις.
 

Attachments

  • IMG_20190921_101140 (1).jpg
    IMG_20190921_101140 (1).jpg
    255 KB · Προβολές: 81
Έχω μόνιμα demi (***) σε 71cm κάννη όλα τα χρόνια που κυνηγάω(Berreta AL390) μάλλον περισσότερο από συνήθεια, αλλά το έχω ως μία σταθερά για να κρίνω την αποτελεσματικότητα στο θήραμα και να μην χάνω τραυματισμένα τουφεκόντας στο θεό. Στέλνω φώτο για τα 65μ (Breda astrolux 71cm ***) σε χαρτί Α4 για να καταλάβεις.
Δν πιστεύω πως έχει κάποιο νόημα όμως η δοκιμή με αυτόν τον συνδυασμό σε αυτά τα μετρα. Γνώμη μου πάντα...
 
Aυτο θα δειξει φετοs φιλε μου περυσι δυστηχωs τα εμαθα αργα και δεν επεξα πολλα φετοs θα ριξω τα 30 αρια του και τα sporting και τα skeet του και θα βγουν συμπερασματα βαλε και το skeet σε αυτα που ριχνειs σε περπατητα και βολειs κοντινεs ειναι θανατοs
Για τα 30αρια και τα σπορτινγκ έχω καλή εντύπωση για παρακάτω όμως δν πιστεύω πως θα κατέβω.. Καλά είμαι εκεί.. Ίσως για ορτυκια τα σκητ
 
Ανάλογα το σημείο που είσαι και την ώρα τα skeet είναι φοβερά εγώ τα χρησιμοποιώ χρόνια τώρα απλά φετοs θα δοκιμάσω και τα δικά του. Το 30 το εχειs ρίξει σε πολύ υγρασία?
Το έχω ρίξει σε όλους τους καιρούς. Δν θυμάμαι να είχα κάποια τρελή διαφορά. Μάλλον μου ταιριάζει η συγκεκριμένη πυριτιδα αφού και το έτερο αγαπημένο μου τσιχλοφυσιγγο (express 32) είναι γεμισμένο με την ίδια
 
Το έχω ρίξει σε όλους τους καιρούς. Δν θυμάμαι να είχα κάποια τρελή διαφορά. Μάλλον μου ταιριάζει η συγκεκριμένη πυριτιδα αφού και το έτερο αγαπημένο μου τσιχλοφυσιγγο (express 32) είναι γεμισμένο με την ίδια
Ωραία τώρα το μόνο που μένει είναι να τον βρω για να τα πάρω και εγώ αυτά και τα 24 και τα 34 γιατί συνηθωs είναι και δυσεύρετοs...
 
,,,,χμ και εγώ που νόμιζα ότι μόνο η διβασικές δουλεύουν στην υγρασία.
Εγώ το χειμώνα στιs πιο δύσκολεs μερεs ακόμα και με βροχή στην τσίχλα ρίχνω το rio το 32 αρι και ξυρίζει μάλλον στο μυαλό μαs παίζουν μόνο οι διβασικεs
 
Back
Top