Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Τον εχω πάρει 15 τηλέφωνα.τα έχει στείλει μου λέει..και φυσιγγια δεν βλεπω τωρα ένα μήνα και παραπάνω..και βέβαια ειναι τίμιος δεν λέω το αντίθετο.
απλα από την αρχή του εξήγησα οτι όταν δεν θα έχει φυσιγγια η δεν θέλει για πολλούς και διάφορους λόγους να στείλει να μου το πει..δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και τον καταλαβαινω..αλλά δεν δέχομαι την κοροϊδία,οτι θα στείλω δηλαδή και τελικά φυσιγγια να μην στέλνει...
Τι να πω δεν ξερω......αμα δεν εχει γινει καμια μαλακια στο πρακτορειο τοτε ισχυει το...
Λαγος την φτερη εσυρε κακο της κεφαλης του εκανε!
 
Τι να πω δεν ξερω......αμα δεν εχει γινει καμια μαλακια στο πρακτορειο τοτε ισχυει το...
Λαγος την φτερη εσυρε κακο της κεφαλης του εκανε!
Μακαρι να έχει γίνει μαλακια στο πρακτορείο και να κάνω λάθος εγω,γιατι τον συμπαθώ και το προϊόν κατα την γνωμη μου,ειναι άριστο σε φοβερη τιμη!
 
Μακαρι να έχει γίνει μαλακια στο πρακτορείο και να κάνω λάθος εγω,γιατι τον συμπαθώ και το προϊόν κατα την γνωμη μου,ειναι άριστο σε φοβερη τιμη!
Προσωπικα θα δειξω κατανοηση αλλα παντα θυμαμαι οτι μετα το τριτο τιναγμα θεωρειται μαλακια;)
 
Παιδιά μια ερώτηση...
Ποιός ξέρει να μου πει τιμή για τα εξής φυσίγγια του Ρουμελιώτη;
28gr 30gr 32gr
Καλημέρα Κώστα.....τα 28gr στα 4.90 τα 30gr 5.20 αν θυμάμαι καλα κ 5.30 τα 32gr αλλά πάρτον και ένα τηλ καλύτερα. Δεν ξέρω κατα πόσο θα τ είναι ευκολο να σ εξυπηρετήσει τωρα προς το τέλος.
 
Μιας και αναφέρθηκε θα πω και εγώ το παράπονο μου αν και το είχα γράψει προ καιρού χωρίς να αναφέρω όνομα επαγγελματία . Τον επερνα τρεις μέρες τηλέφωνο δυο φορές την ημέρα για κάποια υλικά cal 20 πολυ δούλεμα απο δεκαλεπτο σε μισάωρο πήγεναμε και απάντηση δεν πήρα ποτέ.
 
Και εγώ παιδιά, οπότε κάνω παραγγελία για Καβάλα ( πατρα- Θεσσαλονίκη - Καβάλα) πάντα, μπερδεύονται οι μεταφορικές....Και βρίσκουμε άκρη κάνα μήνα μετα:)
Για να λέμε και το δίκαιο όμως ( το έγραψα και πρόπερσι) μου φέρθηκε σπαθί.. Όταν πρόπερσι πάλι χάθηκε η παραγελεια και πήγε Θράκη, αντί να έρθει Καβάλα, είχε ρίξει πολύ νερό εκείνες τις μέρες...πήρε πίσω όλη την παραγγελία ( λόγο βρεξίματος τών κουτιων) και κάποιες ακόμη, και έστειλε καινουργιες αποστολές...
Εγώ που μίλησα 2-3 φορές μαζί του, μου φαίνεται εντάξει παιδί. ..παίρνω την παραγγελία, και μετά του βάζω τα χρήματα.. μάλιστα φέτος, επειδή έκανα μια παραγγελία για ένα φίλο μου στο όνομα μου και έκανε καμία εβδομάδα να τον πληρώσει , λόγο ασυνεννοησίας μεταξύ μας, και ούτε που τηλεφώνησε...
Απλά, πιστεύω ότι επειδή είναι ο πιο φθηνός τις αγοράς, και βγάζει και καλά για τις τιμές τους φυσσιγια, τον προτιμούν πολλοί κυνηγοί, τρέχει πανικόβλητος, και δεν έχει βέβαια και το θέμα της...Επικοινωνίας...
 
Last edited:
Και εγώ παιδιά, οπότε κάνω παραγγελία για Καβάλα ( πατρα- Θεσσαλονίκη - Καβάλα) πάντα, μπερδεύονται οι μεταφορικές....Και βρίσκουμε άκρη κάνα μήνα μετα:)
Για να λέμε και το δίκαιο όμως ( το έγραψα και πρόπερσι) μου φέρθηκε σπαθί.. Όταν πρόπερσι πάλι χάθηκε η παραγελεια και πήγε Θράκη, αντί να έρθει Καβάλα, είχε ρίξει πολύ νερό εκείνες τις μέρες...πήρε πίσω όλη την παραγγελία ( λόγο βρεξίματος τών κουτιων) και κάποιες ακόμη, και έστειλε καινουργιες αποστολές...
Εγώ που μίλησα 2-3 φορές μαζί του, μου φαίνεται εντάξει παιδί. ..παίρνω την παραγγελία, και μετά του βάζω τα χρήματα.. μάλιστα φέτος, επειδή έκανα μια παραγγελία για ένα φίλο μου στο όνομα μου και έκανε καμία εβδομάδα να τον πληρώσει , λόγο ασυνεννοησίας μεταξύ μας, και ούτε που τηλεφώνησε...
Απλά, πιστεύω ότι επειδή είναι ο πιο φθηνός τις αγοράς, και βγάζει και καλά για τις τιμές τους φυσσιγια, τον προτιμούν πολλοί κυνηγοί, τρέχει πανικόβλητος, και δεν έχει βέβαια και το θέμα της...Επικοινωνίας...

Πόσο περίπου σου βγαίνουν τα φυσίγγια στο κουτί για να φτάσουν Καβάλα;
 
Δοκιμαστε και τα ALFA 33 που εχει, ειναι φοβερα.
Του εχω βάλει και αυτά στην τελευταία παραγγελία,η οποία δεν έχει έρθει! Παιδια με τον Ανδρέα δεν εχω κάτι προσωπικό.το αντίθετο,πιστευω αν ημασταν κοντά θα καναμε και παρέα.ειναι πολυ φιλικός,τιμιος και μου έχει εξηγήσει παρά πολλά για τα φυσιγγια του και για τα πάντα.ειναι πολλά πραγματα που εκτιμω σε αυτόν.και τα φυσιγγια του πιστευω φοβερά σε αυτές τις τιμές που τα δίνει εκτός συναγωνισμού.απλα εχω μάθει στη ζωή μου να ειμαι αληθινός,θα πω αυτό που με πείραξε αδελφός μου να ειναι ο άλλος.
 
τα 750 φυσιγκακια φτασανε στο πρακτωριο τωρα μενη η μηρασια και η δωκημες στα τσιχλονιαααα 30γρ ν 9.shake hands..shake hands. ευχαριστουμε φιλε αντρεα για την εξυπηρετησηηηηη.shake hands..shake hands.
Καλοριχτα Σακη! Την αλλη βδομάδα περιμένω και εγω 750 φυσιγγια καθώς τα φυσιγγια εβρεθησαν και δρομολογήθηκε η αποστολή τους!
 
τα 750 φυσιγκακια φτασανε στο πρακτωριο τωρα μενη η μηρασια και η δωκημες στα τσιχλονιαααα 30γρ ν 9.shake hands..shake hands. ευχαριστουμε φιλε αντρεα για την εξυπηρετησηηηηη.shake hands..shake hands.
Καλόριχτα Σάκη, πιστεύω θα σας κάνουν όλα τα κέφια .
 
Back
Top