Φιλικός αγώνας HL

Όπως έγραψα γερασιμε το πρώτο και πιο σημαντικο ειναι αυτο ώστε να δουμε αν εχει νόημα!! Εσυ θα ερθεις με μονόκανο mornin cof

Και τα σιμ με μονοκανο θα τα ριχνει!
\

Δεν με παίζεται μουν@κι@? .big smile.
 
Θα έχει και κάτι σαν κατηγορίες ή θα παίζουν όλοι στο τσουβάλι ας πούμε ?

Προς το παρόν δεν εχουμε δηλώσει παρουσίες! Αν πχ μαζευτούμε 20 ατομα φτιάχνουμε ανάλογο παιχνίδι! Προσωπικά θα έλεγα μα ρίξουν ολοι μαζι και πχ οι 3 καλύτεροι ρίχνουν παλι! Στόχος ειναι να περάσουμε καλα οχι ποιος θα νικήσει!
 
Προς το παρόν δεν εχουμε δηλώσει παρουσίες! Αν πχ μαζευτούμε 20 ατομα φτιάχνουμε ανάλογο παιχνίδι! Προσωπικά θα έλεγα μα ρίξουν ολοι μαζι και πχ οι 3 καλύτεροι ρίχνουν παλι! Στόχος ειναι να περάσουμε καλα οχι ποιος θα νικήσει!
Επομένως μιλάμε μάλλον για μαζική συνάντηση σε σκοπευτήριο κυρίως. Εγώ μέσα με κανα δυο φίλους, αν ταιριάξει η μέρα φυσικά.
 
γνώμη μου Κυριακή δύσκολα ειδικά Μαλακάσα που μαζεύει κόσμο,,,θα στραβωμουτσουνιάσουν κάποιοι που θα ειναι εκεί να ρίξουν σιγά μη περιμένουν εμάς να κάνουμε την λόξα μας,,,δεν είναι ανάγκη να τους πούμε γιατί είμαστε εκεί

και αυτό γίνεται χωρίς να εμπλακεί το σκοπευτήριο αλλά θέλει συνεννόηση με τον κόσμο που θα είναι εκεί π.χ αν υπάρξουν 10 άτομα να σπάσουν σε δύο πεντάδες που θα ρίξουν στο/στα πεδία ( δεν ξέρω ο αγώνας πόσα πιάτα θα είναι και σε πόσα πεδία θα γίνει ) περιμένοντας να τελειώσουν αυτοί που ρίχνουν ( εκτός HL ) και μπαίνοντας στους βατήρες σαν 5αδα ( εντελώς φυσιολογικό ) δεν θα πει κανείς τίποτα,,μετά η επόμενη 5αδα και αν υπάρξει ίδιος αριθμός ανάμεσα σε κάποιους γίνεται shoot off
 
Last edited:
Όταν είχα μιλήσει με Μαλακάσα μου είχαν πει ότι μπορεί να κρατήσει ουσιαστικά ένα πεδίο για εμάς. Επειδή οι ερωτήσεις μου ήταν πολύ γενικές εφόσον μαζευτούμε θα μιλήσω ξανά με το σκοπευτήριο της επιλογής μας και θα δω αν μπορούμε να πούμε ότι π.χ. 10-11 θα ρίξουμε εμείς συνεχόμενα. Όπως λέει ο Παύλος ουσιαστικά δεν χρειάζεται κάποια συνεννόηση και μπορούμε να πάμε ότι εκείνη την ημέρα θα πάμε σκοπευτήριο όλοι μαζί παρέα και απλά θα κρατάμε σκορ για τον καθένα από εμάς που ρίχνει. Η ημέρα ήταν μια ιδέα και το Σάββατο μας κάνει.
 
Όταν είχα μιλήσει με Μαλακάσα μου είχαν πει ότι μπορεί να κρατήσει ουσιαστικά ένα πεδίο για εμάς. Επειδή οι ερωτήσεις μου ήταν πολύ γενικές εφόσον μαζευτούμε θα μιλήσω ξανά με το σκοπευτήριο της επιλογής μας και θα δω αν μπορούμε να πούμε ότι π.χ. 10-11 θα ρίξουμε εμείς συνεχόμενα. Όπως λέει ο Παύλος ουσιαστικά δεν χρειάζεται κάποια συνεννόηση και μπορούμε να πάμε ότι εκείνη την ημέρα θα πάμε σκοπευτήριο όλοι μαζί παρέα και απλά θα κρατάμε σκορ για τον καθένα από εμάς που ρίχνει. Η ημέρα ήταν μια ιδέα και το Σάββατο μας κάνει.
Ναι για τοσο λιγα ατομα ειναι πολυ ευκολο....εγω λεω να το διοργανωσουμε σχιστο και να ριξουμε και στα δυο γηπεδα οχι μονο σε ενα!
 
Back
Top