Τσοκ briley im γνώμες

Εγώ πάντως τα παρατάω δεν μπορώ να βάλω άκρη τι συμβαίνει!Την μια μέρα το λαμπρό καφέ κενταει με 8 νούμερο σκάγια και βροχή όπως και το 28 γραμμάρια και την άλλη σε λιγότερα μέτρα με 6νουμερο σκάγια να σκορπίζει έτσι τι να πω δεν ξέρω.
 
Εγώ πάντως τα παρατάω δεν μπορώ να βάλω άκρη τι συμβαίνει!Την μια μέρα το λαμπρό καφέ κενταει με 8 νούμερο σκάγια και βροχή όπως και το 28 γραμμάρια και την άλλη σε λιγότερα μέτρα με 6νουμερο σκάγια να σκορπίζει έτσι τι να πω δεν ξέρω.
IMG_20230129_160147.jpgIMG_20230129_160305.jpg
 
Εγώ πάντως τα παρατάω δεν μπορώ να βάλω άκρη τι συμβαίνει!Την μια μέρα το λαμπρό καφέ κενταει με 8 νούμερο σκάγια και βροχή όπως και το 28 γραμμάρια και την άλλη σε λιγότερα μέτρα με 6νουμερο σκάγια να σκορπίζει έτσι τι να πω δεν ξέρω.
Πρόκειται για δυο διαφορετικά φυσίγγια , ας έχουν ίδιο όνομα και κάλυκα
 
Πρόκειται για δυο διαφορετικά φυσίγγια , ας έχουν ίδιο όνομα και κάλυκα
Άλλη μπαρούτι? πάντως νομίζω ότι το συγκεκριμένο τσοκ δουλεύει με ψιλά σκάγια και λίγα γραμμάρια.ψαχω ένα φυσίγγι για τον Οκτώβρη για φασα να ταιριάζει με το briley im σε 6 νούμερο μέχρι 40 μέτρα, εξού και οι δοκιμές και με μαλακό καιρό αλλά άκρη δεν βγάζω.
 
Άλλη μπαρούτι? πάντως νομίζω ότι το συγκεκριμένο τσοκ δουλεύει με ψιλά σκάγια και λίγα γραμμάρια.ψαχω ένα φυσίγγι για τον Οκτώβρη για φασα να ταιριάζει με το briley im σε 6 νούμερο μέχρι 40 μέτρα, εξού και οι δοκιμές και με μαλακό καιρό αλλά άκρη δεν βγάζω.
Για ρίξε του ζωτου το 36αρι και το 38αρι.
 
Άλλη μπαρούτι? πάντως νομίζω ότι το συγκεκριμένο τσοκ δουλεύει με ψιλά σκάγια και λίγα γραμμάρια.ψαχω ένα φυσίγγι για τον Οκτώβρη για φασα να ταιριάζει με το briley im σε 6 νούμερο μέχρι 40 μέτρα, εξού και οι δοκιμές και με μαλακό καιρό αλλά άκρη δεν βγάζω.
Ωραίο φυσιγγι και μαλακό για Οκτώβρη για τις φασσες είναι το Β&Ρ ΜΒ long range 36gr. Πιστεύω ότι θα ταιριάξει στο briley im.
 
Άλλη μπαρούτι? πάντως νομίζω ότι το συγκεκριμένο τσοκ δουλεύει με ψιλά σκάγια και λίγα γραμμάρια.ψαχω ένα φυσίγγι για τον Οκτώβρη για φασα να ταιριάζει με το briley im σε 6 νούμερο μέχρι 40 μέτρα, εξού και οι δοκιμές και με μαλακό καιρό αλλά άκρη δεν βγάζω.
Δεν δείχνει να ταιριάζει με το όπλο σου αυτό το τσοκ πάντως
 
View attachment 65969
Αυτά τα φυσίγγια τι είναι ρε παιδιά μάγκνουμ η σούπερ μάγκνουμ?μου τα κάνανε δώρο και δεν τα έχω ρίξει, είναι 56 γραμμάρια και 76 κάλυκας αλλά στο κουτί γράφει super magnum???????
Μάγκνουμ είναι αλλά κλωτσαει σαν σούπερ μάγκνουμ! Δοκιμασμένο!😄😄
 
Άλλη μπαρούτι? πάντως νομίζω ότι το συγκεκριμένο τσοκ δουλεύει με ψιλά σκάγια και λίγα γραμμάρια.ψαχω ένα φυσίγγι για τον Οκτώβρη για φασα να ταιριάζει με το briley im σε 6 νούμερο μέχρι 40 μέτρα, εξού και οι δοκιμές και με μαλακό καιρό αλλά άκρη δεν βγάζω.
Άλλη πυρίτιδα.Εως και ν6 με s4..Από ν7 με c 7....
 
View attachment 65969
Αυτά τα φυσίγγια τι είναι ρε παιδιά μάγκνουμ η σούπερ μάγκνουμ?μου τα κάνανε δώρο και δεν τα έχω ρίξει, είναι 56 γραμμάρια και 76 κάλυκας αλλά στο κουτί γράφει super magnum???????
Magnum 3". Καταπληκτικό φυσίγγι! Δυστυχώς δεν βγαίνει πλέον (σαν σειρά mythos). Παράγεται βέβαια ένα σε 56gr αλλά δεν το έχω δει τα τελευταία χρόνια σε μαγαζιά.
 
Back
Top