"Τσοκίτιδα"

Τώρα είδα ότι υπάρχει αυτό το τοπικ. .sarcastic.
Καλή κρυφοπληγίτσα είσαι και συ. Όλο με κάτι ψαγμενιές κυκλοφορείς και light modified και σούπα μούπες....γι'αυτό έβλεπα τις τσίχλες στο απογευματινό να κοιμούνται ΟΛΕΣ από πάνω σου .hunter.
 
Καλή κρυφοπληγίτσα είσαι και συ. Όλο με κάτι ψαγμενιές κυκλοφορείς και light modified και σούπα μούπες....γι'αυτό έβλεπα τις τσίχλες στο απογευματινό να κοιμούνται ΟΛΕΣ από πάνω σου .hunter.
Ένα κ μονάκριβο το έχω ο άνθρωπος.. .my man.
 
Κωστα πολυ καλα εργαλεια ευχομαι να τα ευχαριστηθεις Θελω να σου κανω μια ερωτηση ξερεις τιποτα για τα indian creek? Περιμενω ενα black diamond triumph για την χ3 μου
Ευχαριστώ Μάριε.
Τσοκ φρένου διάτρητο στην μεγαλύτερη επιφάνεια του και αν δεν κάνω λάθος (εσωτερικά δαχτυλίδια σε διαβάθμιση για φρενάρισμα του κυαθιου), η εταιρεία λέει ότι μειώνει την ανακρουση και αναπηδηση στομιου. Από τι έχω δει βγάζουν πολύ σφιχτές τουφεκιές όπως όλα τα τσοκ γαλοπούλας, είναι μέσα στις πρώτες επιλογές στους θιασώτες του κυνηγιού αυτού και σε αυτήν την κατηγορία υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός από όλες τις εταιρείες.
 
Αυτά είναι συλλεκτικά πλέον(Έχω και την χειρόγραφη ας πούμε αφιέρωση και ανεβαίνει η αξια .sarcastic. ) αφού πριν μερικούς μήνες που μίλησα με τον ιδιοκτήτη ήδη είχε σταματήσει τις παραγγελίες online και δεχόταν μόνο τηλεφωνικές και ότι είχε απομείνει σε στοκ και ότι πριν τις γιορτές θα έκλεινε οριστικά . Μου είχε πει 70χρονος πλέων πρέπει και γω να ξεκουραστώ, πολύ φιλικός άνθρωπος και πιάσαμε την συζήτηση που κράτησε καμία ώρα και κάτι,μου εξηγούσε με υπομονή την φιλοσοφία και λειτουργία των τσοκ του. Φτάσαμε μέχρι και τι κυνηγια κάνω εγώ στην Ελλάδα και αλλά πολλά, και ενώ τα είχα ποστάρει εδώ δεν είχα παραγγείλει ποτέ κάποιο αλλά για καλή μου τύχη υπήρχαν αυτά που ήθελα και όπως λέμε και στο νησί μην χαράξεις του παλαρου.

 
Αυτά είναι συλλεκτικά πλέον(Έχω και την χειρόγραφη ας πούμε αφιέρωση και ανεβαίνει η αξια .sarcastic. ) αφού πριν μερικούς μήνες που μίλησα με τον ιδιοκτήτη ήδη είχε σταματήσει τις παραγγελίες online και δεχόταν μόνο τηλεφωνικές και ότι είχε απομείνει σε στοκ και ότι πριν τις γιορτές θα έκλεινε οριστικά . Μου είχε πει 70χρονος πλέων πρέπει και γω να ξεκουραστώ, πολύ φιλικός άνθρωπος και πιάσαμε την συζήτηση που κράτησε καμία ώρα και κάτι,μου εξηγούσε με υπομονή την φιλοσοφία και λειτουργία των τσοκ του. Φτάσαμε μέχρι και τι κυνηγια κάνω εγώ στην Ελλάδα και αλλά πολλά, και ενώ τα είχα ποστάρει εδώ δεν είχα παραγγείλει ποτέ κάποιο αλλά για καλή μου τύχη υπήρχαν αυτά που ήθελα και όπως λέμε και στο νησί μην χαράξεις του παλαρου.


Εσυ μας εχεις ξεπερασει ολους εδω μεσα .sarcastic.
 
Καλησπέρα στην παρέα. Μιας και το anaconda mid range έφυγε είμαι στην αναζήτηση για αγορά ενός τσοκ για καρτέρι τσίχλας και αγριοπερίστερου. Είμαι μεταξύ kicks M ή Lm ή brain tm. Όπλο franchi affinity 18,3-18,4 αυλός crio plus. Δεν το έχω μετρήσει,ότι λέει η εταιρία. Δεκτή κάθε άποψη. Ευχαριστώ!
 
Back
Top