Το δικο μου ειναι μακρυτερο...

61εκ τι να το κανεις ρε φιλε? να ανοιγεις τα πουρναρια? αχαχχα γιατι νομιζω οτι κανεις κυνηγι φασσας , παπιας και τα σχετικα ...Αν κυνηγας μπεκατσα ε κατι γινεται .yel.
Απ ολα εχει ο μπαξες ολα 71 τα εχω αλλα στη μπεκατσα θελεις λιγο πιο μανατζεβελο ασε που σκαλωνει στα αγγαθια και τις φτρερες συνεχεια η μακρυα λωνει η κανη στις φτερες αχαχαχαχα
 
Last edited by a moderator:
Αντε να δω τωρα ποιος μαγκας θα μου πει και τι μαρκα ειναι το ''καλαμι''!!!!
Λοιπον η ''καλαμοκαραμπινα'' ειναι της VERNEY CARON!!!!!.......Ετυχε πριν απο καποια χρονια να την δω σε καταστημα στην Θεσσαλονικη και με πιασαν τα γελια οταν ειδα την προεκταση που ηταν γεματο τρυπες.......σαν μια φλογερα σε magnum εκδοση!!!!
Δεν ξερω γιατι ειχε τοσες πολλες τρυπες.....σιγουρα δεν ηταν για μουσικη.......
Τι χρηστικοτητα θα μπορουσε να εχει ενα τετοιο οπλο και που το γνωριζει μονο ο ''καλιτεχνης''!!!!
 

Attachments

  • 1612874772973.jpeg
    1612874772973.jpeg
    120,1 KB · Προβολές: 77
Λοιπον η ''καλαμοκαραμπινα'' ειναι της VERNEY CARON!!!!!.......Ετυχε πριν απο καποια χρονια να την δω σε καταστημα στην Θεσσαλονικη και με πιασαν τα γελια οταν ειδα την προεκταση που ηταν γεματο τρυπες.......σαν μια φλογερα σε magnum εκδοση!!!!
Δεν ξερω γιατι ειχε τοσες πολλες τρυπες.....σιγουρα δεν ηταν για μουσικη.......
Τι χρηστικοτητα θα μπορουσε να εχει ενα τετοιο οπλο και που το γνωριζει μονο ο ''καλιτεχνης''!!!!
Ειναι τσοκ αυτο που λες και ειναι απο μονο του 81 ποντους με πολες τρυπες και μειωνει πολυ τον ηχο καπως λεγετε αλλα μου διαφευγει
 
Λοιπον η ''καλαμοκαραμπινα'' ειναι της VERNEY CARON!!!!!.......Ετυχε πριν απο καποια χρονια να την δω σε καταστημα στην Θεσσαλονικη και με πιασαν τα γελια οταν ειδα την προεκταση που ηταν γεματο τρυπες.......σαν μια φλογερα σε magnum εκδοση!!!!
Δεν ξερω γιατι ειχε τοσες πολλες τρυπες.....σιγουρα δεν ηταν για μουσικη.......
Τι χρηστικοτητα θα μπορουσε να εχει ενα τετοιο οπλο και που το γνωριζει μονο ο ''καλιτεχνης''!!!!
Θυμάμαι είχε μια ο Παπαδάκης στη Στουρνάρη. Υπερβολή.
 
Ειναι τσοκ αυτο που λες και ειναι απο μονο του 81 ποντους με πολες τρυπες και μειωνει πολυ τον ηχο καπως λεγετε αλλα μου διαφευγει
Abr λέγεται και κάνει την κάνη μέχρι 158 πόντους
 

Attachments

  • brochures-2009-US-V12-V20 (1).pdf
    544,1 KB · Προβολές: 25
Εχουν και οι αμερικανοι και το λενε καπως αλιως τιναζεις ελιες ξεκλαρωνεις πουλια και στο απογευματινο στα παπια κανεις οικονομια στα φυσιγγια

Θυμάμαι είχε μια ο Παπαδάκης στη Στουρνάρη. Υπερβολή.
Ναι η alto6 αν θυμαμε καλα το ειχε στο κουτι της
 
Θυμάμαι είχε μια ο Παπαδάκης στη Στουρνάρη. Υπερβολή.
Δηλαδή του Παπαδακη στη Στουρνάρη την είχε πολύ μακριά και το λες υπερβολή;
Εγώ ακούω πολλές να λένε ότι οι δικές μας είναι «ότι κι ότι» ενώ αυτή είναι «ότι πρέπει»
 
Δηλαδή του Παπαδακη στη Στουρνάρη την είχε πολύ μακριά και το λες υπερβολή;
Εγώ ακούω πολλές να λένε ότι οι δικές μας είναι «ότι κι ότι» ενώ αυτή είναι «ότι πρέπει»
Μαριε 76+81 μιλαμε 1.67 βαρας το γουρουνι το πατας και μια σουβλα αχαχαχαχαχα ενδιαμεσα ριχνεις και καμια τεκνα να μαριναρετε το εσωτερηκο απ το γουρουνη εμαθα ειναι πολη νοστημη η ρουφιανα
 
Μαριε 76+81 μιλαμε 1.67 βαρας το γουρουνι το πατας και μια σουβλα αχαχαχαχαχα ενδιαμεσα ριχνεις και καμια τεκνα να μαριναρετε το εσωτερηκο απ το γουρουνη εμαθα ειναι πολη νοστημη η ρουφιανα
Λες να γεμίσω φυσίγγια με σκορδοπίπερο;
Να το βάζω 3ο η 4ο μέσα στη καραμπινα;
Μπαμ μπαμ τάβλα...πραφ πραφ σκορδοπιπερο.
Βάλε και για 5ο ένα Dragon’s Breath και το τσιμπούσι αρχίζει επιτόπου.

4:30

 
Εχουν και οι αμερικανοι και το λενε καπως αλιως τιναζεις ελιες ξεκλαρωνεις πουλια και στο απογευματινο στα παπια κανεις οικονομια στα φυσιγγια
http://www.metrogun.com/

Άντε σε λίγο και το

http://www.χιλιοmetrogun.com/ :)
 
Back
Top