Τουρκικά όπλα

Η αξιοπιστία έχει να κάνει περισσότερο με τον σχεδιασμό. Πατάνε σε δοκιμασμένες τεχνολογίες. Τωρα απο ποιοτητα πιστεύω οτι αν βάλουμε to Masai Mara διπλά σε ενα Ιταλικό πραγματικη διαφορα υπερ των Ιταλών δεν θα δουμε.

Εγω αυτο που βλέπω ειναι οτι η απόσταση μικραίνει, τωρα ποιος κανει βηματα μπροστά και ποιος μενει στάσιμος η κάνει βήματα πισω δεν το ξέρω.
Μπορει η τεχνολογια των λειοκανων οπλων να εχει φτασει στο τερμα και να μην εχει να μας δωσει κατι αλλο
 
Last edited:
εδω συμφωνω περνεισ μια παλια με 500 και την κανεις οπλαρα η ενα βαικαλ
Baikal δεν μου αρέσει...αλλά με αυτά τα λεφτά παίρνεις οποία καραμπίνα καλή θες....όλες τις εταιρίες....σιγά μην πάρω masay και mao mao!
 
Last edited:
Θα περάσει στα χέρια μου πολυ χειρότερα τεστ .yel.

Εδώ αλλά επώνυμα δεν περνάνε και πουλάνε σαν το ζεστό ψωμί

Ίσως έχουν δικη τους τραπεζα δοκιμών εντός εργοστασίου ιδιωτική και οχι κρατική οπως και οι Αμερικάνοι που εχουν ιδρύσει την SAAMI
 
Θα περάσει στα χέρια μου πολυ χειρότερα τεστ .yel.

Εδώ αλλά επώνυμα δεν περνάνε και πουλάνε σαν το ζεστό ψωμί

Ίσως έχουν δικη τους τραπεζα δοκιμών εντός εργοστασίου ιδιωτική και οχι κρατική οπως και οι Αμερικάνοι που εχουν ιδρύσει την SAAMI
Καλά όσο για αυτό είμαι σίγουρος....αλλά ρε φίλε δύσκολα θα έπαιρνα όπλο που δεν έχει περάσει τράπεζα δοκιμών....με τόσα χρήματα....για τα ιταλικά νομίζω πως δεν ισχύει αυτό!
 
Τράπεζα δοκιμών είναι μια εσωτερική διαδικασία κάθε χώρας εφόσον εχει. Όπλα που θα φύγουν για Ελλάδα δεν θα έχουν. Όπλα που θα φύγουν για Ιταλία θα περάσουν εκει για να πάρουν την εγκριση. Όποια χώρα έχει τράπεζα δοκιμών το περναει
 
Last edited:
Τους πούστηδες, το ξαναέγραψα, μου έχει κάνει τεράστια εντύπωση η διαφήμιση με ΥΠΟΝΟΟΎΜΕΝΑ, που δείχνει ότι αν μη τι άλλο έχουν κυνηγούς-σκοπευτές και ΓΝΩΣΤΕΣ ενσωματωμένους στις παραγωγές τους και στις καμπάνιες τους. Δείτε το μικρό video και μην μου πείτε ότι δεν πιάσατε το υπονοούμενο .... ;);););););)
 
Τους πούστηδες, το ξαναέγραψα, μου έχει κάνει τεράστια εντύπωση η διαφήμιση με ΥΠΟΝΟΟΎΜΕΝΑ, που δείχνει ότι αν μη τι άλλο έχουν κυνηγούς-σκοπευτές και ΓΝΩΣΤΕΣ ενσωματωμένους στις παραγωγές τους και στις καμπάνιες τους. Δείτε το μικρό video και μην μου πείτε ότι δεν πιάσατε το υπονοούμενο .... ;);););););)
Ένα πραμα δεν καταλαβαίνω. Έστω ότι πηρανε ιδέες από τη Μπενελλι, δουλέψανε στις ελλείψεις και φέρνουν στην αγορά αυτό που ζητάει ο πελάτης. Η Μπενελλι δεν μπορούσε να δουλέψει πάνω στιις Ελλείψεις που έχει και να προσφέρει κάτι ανάλογο; Γιατί άφησαν κερκόπορτα ανοιχτή στον ανταγωνισμό;
 
950€ για τουρκική καραμπινα???δεν είναι πάρα πολλά...καλύτερα να πάρω μια benelli μεταχειρισμένη και ας μην σκοτώνει!
Ηλία στην Αμερική ειπώθηκε ότι η αξία των ξύλων του συγκεκριμένου μοντέλου είναι μεγαλύτερη από τη λιανική τιμή του όπλου. Για τέτοια ποιότητα μιλάμε
 
Ηλία στην Αμερική ειπώθηκε ότι η αξία των ξύλων του συγκεκριμένου μοντέλου είναι μεγαλύτερη από τη λιανική τιμή του όπλου. Για τέτοια ποιότητα μιλάμε
Αυτο σκεφτόμουν μολις τωρα χαζεύοντας τις φώτο. Αξιζει η αγορα μονο και μονο για τα ξύλα!!!
 
Back
Top