Τεχνολογία φυσιγγίων, καινούργια προϊόντα.

Μα κάνουμε λες και ανακαλύψαμε την Ακρόπολη...τα ΤSS στην Αμερική υπάρχουν μια 10 ετια ειδικά για γαλοπούλες...και σωρηδόν από το 18 για υδρόβια με αρκετές επιλογές από εταιρείες πια.

Το θέμα ειναι...ότι ναι σκοτώνει και μάλιστα μακριά....αλλά άντε βάλε την εικόνα της ΜΙΣΗΣ προσκοπευσης στο μυαλό σου εάν έχεις ρίξει εκατοντάδες φυσίγγια μη πω χιλιάδες με τις διπλάσιες!! Άρα πόσα χρήματα πρέπει να δώσεις σε φυσίγγι των €7 και πόσες ευκαιρίες σε θηράματα για να μπούνε αυτές οι εικόνες πια στο μυαλό μας.

Και πες πως μπήκα και καταφέραμε κάποια πουλιά στα 60 άντε 60+ για τους "καλούς " μέτρα ... Μετά που θα γυρίσουμε στα μαμά φυσίγγια τι θα γίνει εκεί θα γελάει ο κάθε πικραμένος που η βολη Θα φεύγει δύο μέτρα πίσω!!!

Ο Μαυρομάτης πέρα από άριστο κυνηγός που μιας και έχω προσωπική εμπειρία και φιλιά μαζί του τα 60 μέτρα τα είχε έτσι κι αλλιώς με δικά του φυσίγγια ιδιογόμωσης με "ανθρώπινα" σκάγια, για να πετύχει τις βολές σε αυτά τα extreme μέτρα 70 80 90 που σίγουρα βαράει με τά tss Ε σίγουρα για δοκιμές τα τελευταία 3 χρόνια όπως αναφέρεται κ στο βίντεο θα έχει ρίξει 5 χιλιάδες φυσίγγια 🤣🤣

Πιστεύω το πιο αποδοτικό κάτι που το κάνουν και οι Αμερικανοί πια για να ρίξουν το κόστος μιας και σε αυτούς τα ΤSS είναι πανάκριβα. είναι τα mix σκάγια....

Π.χ. ατσάλινα Νο 2 με TSS Νο. 8-9 , άρα και η τιμή πέφτει και τις τρύπες από τα 2αρια καλύπτουν τα πανίσχυρα tss και πιστεύω κάνεις τρομερά σκοτωματα
 
Να ωραία φυσίγγια κ ρελιαστα...

Αλλά ξ 5αδα κ μάλιστα φασσοφυσιγγο με ανυσηχει ως προς την τιμή τους......
Τουλάχιστον δεν τα έκανε μια 6αδα να βγουν δυο καραμπίνες η τρία δίκαννα αφου μιλάμε κ για κοπαδιαρικο θήραμα....😂

Ελα @outlander ανέλαβε δράση.......
Και για περδικα μια χαρά θα είναι...

Πρέπει να τιμήσεις τον γείτονα...........yelling.
 
Να ωραία φυσίγγια κ ρελιαστα...

Αλλά ξ 5αδα κ μάλιστα φασσοφυσιγγο με ανυσηχει ως προς την τιμή τους......
Τουλάχιστον δεν τα έκανε μια 6αδα να βγουν δυο καραμπίνες η τρία δίκαννα αφου μιλάμε κ για κοπαδιαρικο θήραμα....😂

Ελα @outlander ανέλαβε δράση.......
Και για περδικα μια χαρά θα είναι...

Πρέπει να τιμήσεις τον γείτονα...........yelling.
Θα πάω ρε τρελιαρη! Για πάρτυ σου!
 
Να ωραία φυσίγγια κ ρελιαστα...

Αλλά ξ 5αδα κ μάλιστα φασσοφυσιγγο με ανυσηχει ως προς την τιμή τους......
Τουλάχιστον δεν τα έκανε μια 6αδα να βγουν δυο καραμπίνες η τρία δίκαννα αφου μιλάμε κ για κοπαδιαρικο θήραμα....😂

Ελα @outlander ανέλαβε δράση.......
Και για περδικα μια χαρά θα είναι...

Πρέπει να τιμήσεις τον γείτονα...........yelling.
Τα 34 ρια του εχουν 12.50 ευρω η 25αδα . Αυτα η 25αδα θα βγαινει 20αρικο ανετα . Και πλεον αρχισε η μοδα 10αδα και 5αδα . Ολοι οταν βγαζουν ενα "ειδικο" φυσιγγι το βγαζουν 10αδα η 5αδα .
 
Τα 34 ρια του εχουν 12.50 ευρω η 25αδα . Αυτα η 25αδα θα βγαινει 20αρικο ανετα . Και πλεον αρχισε η μοδα 10αδα και 5αδα . Ολοι οταν βγαζουν ενα "ειδικο" φυσιγγι το βγαζουν 10αδα η 5αδα .
Πιστεύω είναι για λόγους μάρκετινγκ.
Στα 25 κακοφαινεται πολύ η τιμή.
 
Πιστεύω είναι για λόγους μάρκετινγκ.
Στα 25 κακοφαινεται πολύ η τιμή.

Δεν πειραζει ας τα εχουν στο ραφι να τα κοιτανε ... Μεχρι και εγω εστρωσα που καποτε εριχνα 1 κουτι στο μισαωρο . Πλεον 5-10 τουφεκιες καλες ... Σκεψουν εχθες μου ηρθαν αυτα τα διαολια τα μικρα πανω απο 100 ουτε ενα δεν εριξα ... χαχαχ
 
Δεν πειραζει ας τα εχουν στο ραφι να τα κοιτανε ... Μεχρι και εγω εστρωσα που καποτε εριχνα 1 κουτι στο μισαωρο . Πλεον 5-10 τουφεκιες καλες ... Σκεψουν εχθες μου ηρθαν αυτα τα διαολια τα μικρα πανω απο 100 ουτε ενα δεν εριξα ... χαχαχ
Ρε πάλι με τον πόνο μας παίζεις ; .yel.
 
Ρε πάλι με τον πόνο μας παίζεις ; .yel.
Θα σου ελεγα να ερθεις αλλα θα το καψω το μερος μεσα στην βδομαδα γιατι ειμαι στην λιστα λαγκαρτ και δεν μπορω να ερχονται γυρω γυρω συνεχεια απο εμενα ... Αλλα αμα ειναι να κατεβεις μεχρι το ΣΚ σε περιμενω
 
Θα σου ελεγα να ερθεις αλλα θα το καψω το μερος μεσα στην βδομαδα γιατι ειμαι στην λιστα λαγκαρτ και δεν μπορω να ερχονται γυρω γυρω συνεχεια απο εμενα ... Αλλα αμα ειναι να κατεβεις μεχρι το ΣΚ σε περιμενω
Είσαι μεγάλη καρδιά ρε!
 
Είσαι μεγάλη καρδιά ρε!
Θα του δωσω επιλογη θελει μερος με 400 πρασινα και καμια 200 μικρα αλλα μπαινει τα μαζευει αυτος ( στα πρωτα 10 μετρα θα πεθανει) ή μαζευει οσα μικρα μπορει σχετικα ευκολα αλλα μονο μικρα χαχαχα
 
Back
Top