Τεχνολογία φυσιγγίων, καινούργια προϊόντα.

Εσυ Παυλο φορας γραβατα στο κυνηγι......sarcastic.

Με αυτα που βλεπω στους Αγγλους τρεχω σε ραφτη μπας και μπορεσω και κανω κανενα κυνηγι εκει σε ψηλωμενα πουλια που ειναι το μερακι μου Μονο στους τιτλους ευγενειας κολλαω λιγο ακομη.sarcastic.
 
Με αυτα που βλεπω στους Αγγλους τρεχω σε ραφτη μπας και μπορεσω και κανω κανενα κυνηγι εκει σε ψηλωμενα πουλια που ειναι το μερακι μου Μονο στους τιτλους ευγενειας κολλαω λιγο ακομη.sarcastic.
Θα σε βαπτιζα λορδο....αλλα δεν εχουμε το excalibur....very funny.
 
Πολη ισπανικη μπαρουτη δουλεβουν,κητα να δεις??? Βρε μπας και δεν επηρεαζωντε απο υγρασειες??? Οταν ειχα πει καπου καποτε οτη με -12 ξαι 90% υγρασεια θερηζε η psb2 στα 34 γρ με κραξανε.εεεεε μονοβασηκη και υγρασεια δεν πανε μαζη,βρε κουνια που τους κουναγε,ολες πανε παντου αν στηθουν σοστα.μαλινοταπο αλευρομενο και σφηκτο τσοκ,πιες πατεντες με κιαθια μου λενε εμενα και κουραφεξαλα.κετσες η μια πιοτηκη γνησια μαληνη αλευρομενη,απλος δεν πιανετε
 
Πολη ισπανικη μπαρουτη δουλεβουν,κητα να δεις??? Βρε μπας και δεν επηρεαζωντε απο υγρασειες??? Οταν ειχα πει καπου καποτε οτη με -12 ξαι 90% υγρασεια θερηζε η psb2 στα 34 γρ με κραξανε.εεεεε μονοβασηκη και υγρασεια δεν πανε μαζη,βρε κουνια που τους κουναγε,ολες πανε παντου αν στηθουν σοστα.μαλινοταπο αλευρομενο και σφηκτο τσοκ,πιες πατεντες με κιαθια μου λενε εμενα και κουραφεξαλα.κετσες η μια πιοτηκη γνησια μαληνη αλευρομενη,απλος δεν πιανετε

Γιαννη η Eley Hawk που ειδες στα τελευταια βιντεο χρησιμοποιει PSB μιας και ανηκει στην Maxam. Σε αντιθεση με τη Gamebore που χρησιμοποει ιταλικες τροποποιημενες μονοβασικες τα φυσιγγια τους δεν ξεπερνουν με αρχικες τα 410, απο τα μακρινα σκοτωματα που ειδα του ιρλανδου πρεπει να εχουν πολυ καλη πατεντα για να κρατουν τοσο καλεσ μενουσες στα 70 και βαλε.
Παντως οι ισπανιδες γενικα τα πανε τελεια στην Αγγλια με τα κουστουμια των κυνηγων;)
 
Ολα ειναι θεμα μαγηρικης.αν μαγηρεψης σωστα το στησημο κανεις παπαδες ειτε μονης ειτε δηπλης βασης,σε οτη σηνθηκες κιαν ειναι.εχουν πεση πολη μυθοι τωρα τελευτεα

Aυτη τη μαγειρικη να μην μπορει να την πετυχει κανενας κατασκευαστης στην Ελλαδα ρε Γιαννη. Ενα μυστηριο πραμα ρε φιλε. Ενω μαγειρευουν τοσο καλα τα υλικα το πιατο τους βγαινει μαπα. Και ενω τους το λες καταμουτρα αυτοι να επιμενουν οτι μαλλον η ...γευση σου φταιει. Δυσκολο πραμα η μαγειρικη τελικα .sarcastic.
 
Aυτη τη μαγειρικη να μην μπορει να την πετυχει κανενας κατασκευαστης στην Ελλαδα ρε Γιαννη. Ενα μυστηριο πραμα ρε φιλε. Ενω μαγειρευουν τοσο καλα τα υλικα το πιατο τους βγαινει μαπα. Και ενω τους το λες καταμουτρα αυτοι να επιμενουν οτι μαλλον η ...γευση σου φταιει. Δυσκολο πραμα η μαγειρικη τελικα .sarcastic.
.very funny.
 
Ειδες οργανωση !! Αλλα αυτο που εχουν παντα διπλα τους καποιον να τους γεμιζει....τρελενομαι ..μαμω τις τσιτσιολινες...sarcastic.

Τους εχει μεινει απο την εποχη των λορδων.sarcastic. Ασε που αν τους αφησεις να σου γεμιζουν τα οπλα θα μεινουν τοσες χιλιαδες butler ανεργοι
Και μένα μου την σπάει αυτό Αργύρη, κάπου είχα γράψει παλιότερα ότι ένα πράγμα που μαρεσει στα σπαστά όπλα είναι όλο αυτό το σκηνικό το άνοιγμα-κλεισιμο να βάλεις τα φυσίγγια γενικά έχεις μια άλλη επαφή με το όπλο σού. Όπως λέει ο Παύλος κατάλοιπα μίας άλλης εποχής, το κάνουν όμως και για ταχύτητα σε καυτά καρτερια και συνήθως έχουν ζευγάρι το ίδιο όπλο ένα ο κυνηγός και ένα ο γεμιστης και τύφλα να έχουν τα αυτογεμη, αν δεν κάνω λάθος κάπως έτσι εφευρεθηκαν και οι αυτοματοι εξολκεις.
Αν έκανα πάντως την δουλειά του γεμιστη θα τις εριχνα τις τουφεκιες μου και ας με εκραζε ο λόρδος .sarcastic.
 
Aυτη τη μαγειρικη να μην μπορει να την πετυχει κανενας κατασκευαστης στην Ελλαδα ρε Γιαννη. Ενα μυστηριο πραμα ρε φιλε. Ενω μαγειρευουν τοσο καλα τα υλικα το πιατο τους βγαινει μαπα. Και ενω τους το λες καταμουτρα αυτοι να επιμενουν οτι μαλλον η ...γευση σου φταιει. Δυσκολο πραμα η μαγειρικη τελικα .sarcastic.
ειναι μεθυσμενος ο μαγειρας μαλλον Παυλο!
 
Οι καλοι μαγειρες ειναι σε πριβε καταστασεις με εξωτικα υλικα για εξιδικευμενους ουρανισκους.;)

Κουφαλιτσες εσεις εκει με τα γκουρμε πιατα σας και τα ακριβα σας εδεσματα και μεις ο λαουτζικος περιμενουμε στη σειρα τη φασολαδα μας με τα μισοσαπια τα φασολια!Α ρε ατιμη ζωη να πληρωνεις τη φασολαδα για φιλετο!
 
Κουφαλιτσες εσεις εκει με τα γκουρμε πιατα σας και τα ακριβα σας εδεσματα και μεις ο λαουτζικος περιμενουμε στη σειρα τη φασολαδα μας με τα μισοσαπια τα φασολια!Α ρε ατιμη ζωη να πληρωνεις τη φασολαδα για φιλετο!
Αααααα ολα και ολα φιλε οποιος τρωει τις γκουρμεδιες εχει φαει πολλλλλυ φασολαδα παλια,ετσι αποφασισε να στρωση τον κωλο του κατω και να ψαξει για γκουρμε πιατακια που οπως και να το κανουμε εχουν αλλη χαρη....ξερεις αυτα τρωγονται PVIVE συνηθως αλλα καμια φορα φωναζει κανα φιλαρακι να του κανει παρεα;)
 
Κουφαλιτσες εσεις εκει με τα γκουρμε πιατα σας και τα ακριβα σας εδεσματα και μεις ο λαουτζικος περιμενουμε στη σειρα τη φασολαδα μας με τα μισοσαπια τα φασολια!Α ρε ατιμη ζωη να πληρωνεις τη φασολαδα για φιλετο!
Αφου ξερω που εισαι γκουρμεδιαρης ειναι δηνατον μαζι μας να μηνης νηστικος?? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!!
 
Εισαι ενας αμετανοητος remingtonakias.Πιστευω οτι εχεις μεχρι και εσορουχα rem..sarcastic.

Ειμαι και το παραδεχομαι και επισημα.cool..cool.. Εσωρουχα δεν εχω ακομη, αλλα εχω θηκη οπλου Ρεμι, wader pants, Ρεμι λουρι για το οπλο, πορτοκαλι φωσφοριζον γιλεκο, κυνηγετικο μαχαιρι και το μεγαλο μου καμαρι ενα ειδικο ορθογωνιο χαλακι πρασινη τσοχα και απο κατω στεγανο για να καθαριζεις τα οπλα στο τραπεζι. Το τελευταιο το χρησιμοποιω που και που και για προσκυνημα στον μεγαλο Eliphalet Remington που δημιουργουντας αυτην την εταιρεια μου χαριζει ανεπαναληπτες στιγμες.ha ha ha..sex hard.
 
Back
Top