Τα πάντα για τα τσοκ

Η πρώτη ντουφέκια είναι ελαφρώς καταλληλότερη από τις άλλες
Για καρτέρι η προέκταση είναι ότι πρέπει και γλιτώνεις και αναπήδηση και έχεις λίγο πιο σφιχτή ντουφεκια απλά χάνεις στο βάρος
 
Επειδή έχω το ίδιο όπλο απλά σε71 τα μαμά τα τσοκ έχουν ανοιχτές κατανομές για την ονομαστική τους σύσφιξη το τριάρι έχει κατανομή σε αυτά τα μέτρα για τεσσάρι ανάλογα βέβαια με το τι κυνηγάει ο καθένας με ένα τσοκ αφτερ μάρκετ τα brow μεταμορφώνονται
 

Attachments

  • IMG_20230426_121145.jpg
    IMG_20230426_121145.jpg
    342 KB · Προβολές: 18
Επειδή έχω το ίδιο όπλο απλά σε71 τα μαμά τα τσοκ έχουν ανοιχτές κατανομές για την ονομαστική τους σύσφιξη το τριάρι έχει κατανομή σε αυτά τα μέτρα για τεσσάρι ανάλογα βέβαια με το τι κυνηγάει ο καθένας με ένα τσοκ αφτερ μάρκετ τα brow μεταμορφώνονται
Επίδει έχω κάνει σύγκριση με ιδιογομωση φυσίγγια με την μαξους και την 391 το πρόβλημα της μαξους είναι στα 4τσοκ 5τσοκ..
1 2 3τσοκ ήταν 3-5% καλύτερο το 391 είχα βάλει και παλιότερα δοκιμές τι τσοκ έχεις αφτερ μάρκετ
 
Επίδει έχω κάνει σύγκριση με ιδιογομωση φυσίγγια με την μαξους και την 391 το πρόβλημα της μαξους είναι στα 4τσοκ 5τσοκ..
1 2 3τσοκ ήταν 3-5% καλύτερο το 391 είχα βάλει και παλιότερα δοκιμές τι τσοκ έχεις αφτερ μάρκετ
Φίλε μου,η maxus με after market τσόκ, είναι δύσκολος αντίπαλος της 391..
Όταν σου λέει ο ξάδερφος για δοκιμές κ.τ.λ. θα πρέπει υποχρεωτικώς να βρίσκεις δικαιολογίες, γιατί θα πιείς κανένα τσαγάκι και δεν θα ξέρεις από πού σου 'ρθε.. :(
.cofee.
 
Επίδει έχω κάνει σύγκριση με ιδιογομωση φυσίγγια με την μαξους και την 391 το πρόβλημα της μαξους είναι στα 4τσοκ 5τσοκ..
1 2 3τσοκ ήταν 3-5% καλύτερο το 391 είχα βάλει και παλιότερα δοκιμές τι τσοκ έχεις αφτερ μάρκετ
Teauge είναι κορυφαία, τα προτείνει και η Miroku στα όπλα της.
 
Φίλε μου,η maxus με after market τσόκ, είναι δύσκολος αντίπαλος της 391..
Όταν σου λέει ο ξάδερφος για δοκιμές κ.τ.λ. θα πρέπει υποχρεωτικώς να βρίσκεις δικαιολογίες, γιατί θα πιείς κανένα τσαγάκι και δεν θα ξέρεις από πού σου 'ρθε.. :(
.cofee.
Αν δεν το δω δεν το πιστεύω 😂😂😂
Προς το παρών εργοστασιακά είναι εκεί που πρέπει -3-5%
 
Φίλε μου,η maxus με after market τσόκ, είναι δύσκολος αντίπαλος της 391..
Όταν σου λέει ο ξάδερφος για δοκιμές κ.τ.λ. θα πρέπει υποχρεωτικώς να βρίσκεις δικαιολογίες, γιατί θα πιείς κανένα τσαγάκι και δεν θα ξέρεις από πού σου 'ρθε.. :(
.cofee.
Καλωστονε κι ας ...αργησε!!!.yel..yel..yel.
 
Ειμαι σε σκεψη για αγορα LM invector ds εσω εξω ή gemini ή teague.Ποιο να προτιμησω?
Τελικα πηρα τα gemini εσωτερικα σε 3* και 4*.Εχω παρατηρησει οτι το σπειρωμα της μιας καννης ειναι λιγο προβληματικο στις τελευταιες 3-4 βολτες και ολα τα τσοκ μου μπαινουν σφικτα στο τερμα.Ειναι ευκολη δουλεια για ενα οπλουργο να τις φτιαξει;
 
Σε Benelli κάνες τι κάνουν γιατί έχω βρει κάποια και δεν έχω βρει κάποιος να τα έχει για να μου πει τι κατανομές έχουν;

Σε θέμα διασπορας .big smile.
Καλημέρα, Χριστός ανέστη, επειδή είναι κωνικά τσοκ γενικά βγάζουν σφιχτές κατανομές, η δικιά μου η benelli (rafaello 1997) άλλαξε άμεσα με το που τα έβαλα και σε κατανομή αλλά κυρίως σε καταβολές. Αν το έχεις βρει πάρτο άφοβα. Χρησιμοποιώ τα απλά (όχι πόρτινγκ) πολλά χρόνια σε όλα μου τα όπλα, για εμένα ότι καλύτερο μπορείς να βρεις σε συμβατικό τσοκ
 
Back
Top